Dodaj do ulubionych

co wybrac?

18.05.04, 10:08
witam, chce zalozyc konto internetowe. jestem studentka, male (jednak powyzej
100 zl),regularne wplaty na konto co miesiac. zalezy mi na jak najnizszych
kosztach utrzymania konta, ale rownoczesnie na bezprowizyjnej wyplacie z
bankomatow (zeby bylo ich duzo....i latwo dostepne...). dodam jeszcze, ze
czesto potrzebuje wplacic gotowke na swoje konto i czasami ktos z zagranicy
robi mi przelew. obecnie mam konto w PKO BP,ale zalezy mi na wyzszym
oprocentowaniu.moze inteligo?
prosze o rade eksperta.
Obserwuj wątek
    • jolajola1 Re: co wybrac? 19.05.04, 10:06
      na dzień dzisiejszy to inteligo ma najwiekszą ilość bezprowizyjnych bankomatów
      powyżej miesięcznego salda 100zł nie ma opłat za samo konto,
      sa opłaty za (opcjonalny) serwis SMS powiadamiajacy o operacjach na koncie i za
      uzywanie karty
    • michal.macierzynski Re: co wybrac? 19.05.04, 21:06
      hiszpanski6 napisała:
      > witam, chce zalozyc konto internetowe. jestem studentka, male (jednak powyzej
      > 100 zl),regularne wplaty na konto co miesiac. zalezy mi na jak najnizszych
      > kosztach utrzymania konta, ale rownoczesnie na bezprowizyjnej wyplacie z
      > bankomatow (zeby bylo ich duzo....i latwo dostepne...). dodam jeszcze, ze
      > czesto potrzebuje wplacic gotowke na swoje konto i czasami ktos z zagranicy
      > robi mi przelew. obecnie mam konto w PKO BP,ale zalezy mi na wyzszym
      > oprocentowaniu.moze inteligo?
      > prosze o rade eksperta.

      Witam!
      Przy małych kwotach nie ma za bardzo co sobie zawracać głowy oprocentowaniem
      konta. (proszę popatrzeć na kalkulator Inteligo
      www.inteligo.pl/icw/CalcSavings.aspx)
      Liczyłbym bardziej na funkcjonalność rachunku. W Pani przypadku Inteligo jest
      bardzo dobrym rozwiązaniem (zwłaszcza w zakresie funkcjonalności).
      Ewentualnie proponuję zastanowić się nad jakimś kontem studenckim, na przykład
      w banku Millennium lub BZ WBK (można założyć w nich rachunki walutowe - czego w
      tym momencie nie oferuje Inteligo). Oba konta są zwolnione z opłat (w
      Millennium należy zrezygnować z papierowych wyciągów). Mankamentem mogą być
      opłaty za przelewy, ale te również występują w Inteligo. (BZ WBK 0,5 lub 1,5
      zł, Millennium 0,5 zł i w Inteligo 0,99 zł).

      Jednym słowem proszę sprawdzić czy ma Pani w pobliżu jakąś placówkę tych dwóch
      banków. Oczywiście zawsze można wybrać Inteligo, co również jest bardzo dobrym
      rozwiązaniem (ewentualna wada – to potrzeba utrzymywania salda powyżej 100 zł
      miesięcznie, żeby uniknąć opłaty za konto).

      Pozdrawiam serdecznie
      MM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka