fce_tc
20.02.05, 20:35
Moje pytanie brzmi: czy kredyt zaciągnięty w tym roku nadal podlega
odliczeniu odsetek od podatku? Informacje z róznych banków są sprzeczne, a i
w US nie bardzo wiedzą co i jak... Kolejne pytanie, czy musi być to nowe
mieszkanie, czy może być z drugiej ręki, ale oddane w 2003 roku do użytku?
Dziękuję za odpowiedź.