Gość: Simplex IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.06, 22:23 Niestety, te zmiany są zbyt dobre, ażeby roszczeniowo-socjalistyczny PiS je wprowadzil. Mimo wszystko brawa dla Gilowskiej ze sie wogole odwazyla o tym opowiedziec ;) Simplex Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fritz.fritz KPP o zmianach w podatkach 11.02.06, 22:24 Cytat: "niepokój pracodawców budzi zapowiedź odebrania urzędom skarbowym prawa do wiążących interpretacji prawa podatkowego" Jezeli to oznacza, ze urzad tylko i wylacznie pilnuje wykonania prawa a interpratacji dokonuje sie tylko w ministerstwie i ze jest do przyczytania w internecie, bylaby to swietna wiadomosc. To by oznaczalo, ze olbrzymie zrodlo korupcji i niszczenia firm przez urzednikow, zostaloby usuniete!!! Mam nadzieje, ze to wlasnie o to chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menuet KPP ? IP: 83.16.212.* 12.02.06, 09:07 Czy napewno KPP ocenia dobrze 'trele morele' Gilowskiej? Dlaczego nie ma ani słowa o : - jakie są źródła finansowania obnizki o 3% skladki rentowej [ 4 mld zł]? - dlaczego lepiej zapłacić za wydaną decyzję niż wcześniej pobrać znaczki skarbowe? - dlaczego Gilowska nie odróżnia 'ryczałtu-kartapodatkowa' od 'ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych'? - dlaczego ograniczamy stosowanie kas fiskalnych? Wszyscy ryczałtowcy pokryć mają braki w budżecie? Dlaczego lekarze , adwokaci, duchowni mają być bez kas? - stosunek do informatyzacji 'skarbówki'jest znowu mało praktyczny, bo zaczyna od góry a zapomina ,że wiele operacji 'na dole' jest wykonywane ręcznie , a przy takiej konfiguracji systemu z założenia staje się on niewydolny. Poza niebezpecznym dla podatnika zniesieniem 'ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych ,reszta to wyborcze 'ble-ble'. - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shedows Re: KPP o zmianach w podatkach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.06, 12:00 Prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich zwrócił jednocześnie uwagę, że niepokój pracodawców budzi zapowiedź odebrania urzędom skarbowym prawa do wiążących interpretacji prawa podatkowego. Bo pan Malinowski z p. Bochniarz nie będą mogli w każdym US osobno lobbować i kombinować a normalny i uczciwy minister ( prof. Gilowska) z takim palantem Malinosiem nie będzie rozmawiała. I tu was boli. Mam nadzieje że na Gilowską jesteście za mali. Odpowiedz Link Zgłoś