Dodaj do ulubionych

odradzam Inteligo

IP: 195.205.45.* 07.12.02, 10:39
Umieszczają fałszywe informacje na głównej stronie. Pula nagród w
promocji "Dla Moich Przyjaciół" już się skończyła, natomiast informacja o
promocji nie była zdjęta. Dzisiaj ją wreszcie zdjęli.
Co gorsza nie odpowiadają na listy od klientów.
PKO-BP w całej krasie.

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • jzi Re: odradzam Inteligo 07.12.02, 18:03
      Gość portalu: Eryk Makowski napisał(a):

      > Umieszczają fałszywe informacje na głównej stronie. Pula nagród w
      > promocji "Dla Moich Przyjaciół" już się skończyła, natomiast informacja o
      > promocji nie była zdjęta. Dzisiaj ją wreszcie zdjęli.
      > Co gorsza nie odpowiadają na listy od klientów.
      > PKO-BP w całej krasie.
      >
      Zgadza się. W reklamach podają, że gotówkę można pobierać bezpłatnie z
      bankomatów, tymczasem w tabeli prowizji i opłat podanej na ich stronie
      internetowej jest wyraźnie napisane, że prowizja wynosi 1,99 zł. I w co mam
      wierzyć: w reklamę czy w tabelę? Chyba jednak w tabelę, gdyż w przypadku banku
      wirtualnego strona WWW jest (powinna być?) JEDYNYM OFICJALNYM źródłem
      informacji. A na takich warunkach jakie są w tabeli, musiałbym być naprawdę
      ciężko walnięty, by zakładać tam konto, a w konsekwencji powierzać temu czemuś
      swoje ciężko zapracowane pieniądze.

      Pozdrawiam.

      • Gość: Eryk Makowski Re: odradzam Inteligo IP: 195.205.45.* 09.12.02, 15:10
        Uczciwość nakazuje dodać, że (wreszcie) zaczęli odpowiadać na maile.
        Co prawda prawie po tygodniu, ale teraz już w tempie.

        Pozdrawiam
        • Gość: Andrzej Re: odradzam Inteligo IP: *.brzeg.sdi.tpnet.pl 02.01.03, 22:16
          Gość portalu: Eryk Makowski napisał(a):

          > Uczciwość nakazuje dodać, że (wreszcie) zaczęli odpowiadać na maile.
          > Co prawda prawie po tygodniu, ale teraz już w tempie.

          A mi zamiast odpisać, szybciej oddzwonili. Przy okazji mi Pan odpowiedział, że
          na odpisywanie na maile mają termin 4 dni, a telefonicznie w miarę możliwości.
          A więc na odpowiedź mailową poczekam jeszcze ze dwa dni, a telefonicznie
          wszystko już mi wyjaśnili. :-))))

          A co do opłat za wypłatę z bankomatów, to rzeczwiście kręcą.... Ale nie jest
          tak źle, bo wypłaty z bankomatów BKO BP są bez prowizji. Za to z Euronetu już z
          prowizją :-(

          P.S.
          A może odwrotnie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka