gattacaa
26.04.06, 22:49
od stycznia do maja laczylam sie do internetu przez zwykly modem. faktury
dostawalam z wyszczegolniem impulsow wykreconych na ten rodzaj polaczen. w
czerwcu podpisalam umowe na neostrade i odtrzymywalam faktury za abonament.
czy moge odliczyc tylko 19 procent kosztow z faktur za abonament, czy moge
rowniez wrzucic te sumy zwiazane z polaczeniami przez zwykly modem?
dziekuje i pozdrawiam