Dodaj do ulubionych

internet raz jeszcze

26.04.06, 22:49
od stycznia do maja laczylam sie do internetu przez zwykly modem. faktury
dostawalam z wyszczegolniem impulsow wykreconych na ten rodzaj polaczen. w
czerwcu podpisalam umowe na neostrade i odtrzymywalam faktury za abonament.
czy moge odliczyc tylko 19 procent kosztow z faktur za abonament, czy moge
rowniez wrzucic te sumy zwiazane z polaczeniami przez zwykly modem?
dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • eksperci_gumulka Re: internet raz jeszcze 27.04.06, 14:28
      Warunkiem odliczenia od dochodu jest właściwe udokumentowanie poniesionych
      przez Panią wydatków z tytułu używania sieci internet w lokalu (budynku) będącym
      Pani miejscem zamieszkania.
      Wysokość poniesionych wydatków powinna wynikać z faktury dokumentującej nabycie
      usługi dostępu do Internetu. Jeżeli na fakturze są wyszczególnione impulsy za
      internet to taka faktura jest podstawą do dokonania odliczenia. Od dochodu można
      odliczyć wydatki ponoszone z tytułu używania sieci internet w wysokosci nie
      przekrzczajacej w roku podatkowym kwoty 760 zł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka