Dodaj do ulubionych

Konto dla młodego

12.10.06, 10:11
Jakie konto moglibyście polecić młodemy człowiekowi, który za 2 miesiące
skończy 18 lat, uczy się, o bardzo skromnych dochodach (kieszonkowe + czasem
jakiś extas)?
Konto z dostępem przez internet, najważniejszymi funkcjami, tanie w
utrzymaniu, nie zerowym oprocentowaniem, z możliwością założenia jakieś
lokaty.
Proszę o sugestie.

Pozdrawiam
P
Obserwuj wątek
    • basia.z Re: Konto dla młodego 18.10.06, 22:13
      mbank
    • michal.macierzynski Re: Konto dla młodego 16.11.06, 20:16
      Witam! Trudno powiedziec, bo wiekszosc kont studenckich jest bezplatna w
      prowadzeniu lub ma bardzo niskie oplaty za prowadzenie. Ciekawe oferty ma mBank,
      DB PBC, BZ WBK i inne.
      • astendo Re: Konto dla młodego 02.10.07, 10:31
        ja wybrałem BZ WBK, głównie ze względu na możliwości płatności allegro, z
        którego korzystam bardzo często w obie strony. druga sprawa to system
        bezpieczeństwa uznany na całym świecie. jeśli chodzi o opłaty to w bankach
        internetowych są podobne, dla mnie dodatkowym plusem są bankomaty wbk blisko
        domu i pracy :)
        • evelinee Re: Konto dla młodego 04.10.07, 22:08
          nom dokładnie, też mnie allegro pzekonało hihi. konto bezpłatne, jak płacisz
          kartą to dostajesz punkty payback, bez opłaty wypłaca się kaskę z bankomatów wbk
          i wszytsko jest bezpieczne bo obejmuje ją system 3d secure, a co chyba
          najważniejsze dla studenta nie musisz deklarowac jakichs tam wpływów na nie-
          masz to wpłacasz nie masz to nie;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka