Gość: Agi
IP: diablo.nsl* / 192.168.201.*
23.04.03, 15:24
Moze ktos wie jakie sa sposoby waloryzacji. Potrzebuje obliczyc ile obecnie
jest warta kwota (18 000 zl) wplacona w 1994 roku. Musi byc to w miare
precyzyjnie obliczone bo sprawa ma wyladowac w sadzie i musze sie tej sumy
konsekwentnie trzymac.
Pomozecie?