Dodaj do ulubionych

Rozwiewam wątpliwości

12.05.08, 13:18
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48555&w=79416201&wv.x=2&a=79450925
Obserwuj wątek
    • to.ja.kas Re: Rozwiewam wątpliwości 12.05.08, 13:20
      Jednak żebrzące dzieci Cie nie wzruszyły.
      Moich watpliwości nie rozwiałaś, zawsze wiedziałam z kim mam do
      czynienia.
      • bet.66 Re: Rozwiewam wątpliwości 12.05.08, 13:32
        wzruszają mnie bardzo pasierbice Nataszy, które muszą żebrać o
        pieniądze u ojca, aby zaspokoic swoje potrzeby.
        A Natasza im to skrupulatnie wylicza na publicznych forach.
        Pozdrawiam.
        • natasza39 Re: Rozwiewam wątpliwości 12.05.08, 16:01
          bet.66 napisała:

          > wzruszają mnie bardzo pasierbice Nataszy, które muszą żebrać o
          > pieniądze u ojca, aby zaspokoic swoje potrzeby.
          > A Natasza im to skrupulatnie wylicza na publicznych forach.

          Dawaj linka z tymi wyliczeniami!
          Strasznie ciekawa jestem, bo może o czymś zapomniałam, ale jak mi dasz te
          "wyliczenia", to może akurat da się jeszcze coś zaoszczędzić!
          Jak już zaoszczędzę, to zobowiązuje się publicznie, ze dla dobra ogółu kupie ci
          bet, najnowszy model wibratora, żebyś wreszcie mogła mieć coś z życia.


          ---------------------------------------------------------------------
          Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z
          głupcami.
    • bet.66 barek nataszy 12.05.08, 13:21
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48555&w=79416201&wv.x=2&a=79440420
      • zielona_ropucha Re: barek nataszy 12.05.08, 13:26
        Dość tego ...no żesz kur...ka ,dość,nie róbcie już tego,po prostu
        starczy!
        • bet.66 Re: barek nataszy 12.05.08, 13:33
          a dlaczego nie, trzeba wiedzieć z kim ma się do czynienia.
          • a.b1 Re: barek nataszy 12.05.08, 13:37
            bet.66 napisała:

            > a dlaczego nie, trzeba wiedzieć z kim ma się do czynienia.
            jak dla mnie to wyraźnie widze, że mam do czynienia z psycholem,
            tylko, że tym psycholem jest bet66!!
            • bet.66 a.b1 12.05.08, 13:44
              zapewne ma coś wspólnego z psychiatrią, leczysz się, bo głeboko
              siedzisz w temacie psycholi.
              • a.b1 Re: a.b1 12.05.08, 13:58
                hahahahahahahahah
                ale śmieszny troll
                tak się zastanawiam, jak durnym trzeba być, albo jak trzeba mieć
                nudne życie, żeby tak emocjonować się wieloma wątkami, wgryzac się w
                każdą literke i zyć jakimś wirtualnym zyciem?
                oj kiepski żywot wiedziesz, kiepski, nudny i absolutnie głupi
                pozdrowienia
                ps radze spacer, kontakt z normalnymi ludźmi, pamietasz jeszcze jak
                to się robi?
                • bet.66 Re: a.b1 12.05.08, 14:18
                  nie za wczesnie cię wypuscili, z tego ciekawego zywota wsród
                  psycholi?
                  Policz wszystkie swoje posty , które ostatnio naprodukowałaś, to się
                  dowiesz, kto siedzi non stop w wirtualnym swiecie . Nie pouczaj
                  innych o tym , o czym nie masz zielonego pojęcia, bo ot takiego
                  zera rad nikt nie potrzebuje.



                  • a.b1 Re: a.b1 12.05.08, 15:18
                    hahahahah
                    wiesz w przeciwieństwie do ciebie, to mnie nie chcą wypieprzyć z
                    kazdego forum, no ale może taki świr jak ty, podnieca się tym i
                    odznacza kolejne forum gdzie jest najbardziej znienawidzonynm
                    niewiadomo czym....
                    poproś doktora o zmiane leków bo te nie działają
    • bet.66 A to o was 12.05.08, 13:34
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48555&w=79330727
      • mamba234 Proponuję NIE DOPISYWAĆ SIĘ pod Tym wątkiem 12.05.08, 14:10
        Bet, Ty nie rozwiewasz wątpliwości, Ty siejesz zamęt ...

        -
        Przesyłam w załączeniu potwierdzenie naszego rozumowania - autor mój
        Szef wink
        • clio11 NIE DOPISYWAĆ SIĘ...muszę, inaczej się uduszę 12.05.08, 15:53

          Mamba, już więcej nie będę, ale chciałabym tylko krótko podziękować
          Bet. Takiej porcji rozrywki dawno mi nikt nie dostarczył! Dała linka
          tom wlazła. Absurdalnośc sytuacji, że ktoś mysli, że rozumny
          człowiek będzie obrzucał drugiego (nota bene-rozumnego oczywista)
          człowieka gównem za to, że zasadniczo ma rację, ubawiła mnie do łez.
          Bo prawdą jest, że troll zmontował na Kaśkę nagonkę, prawdą jest,
          że w pogoni za pseudosprawiedliwością co poniektórzy się
          zagalopowali. No i na koniec prawda jest, że forum RICD było kiedyś
          na poziomie, a teraz trąci miejscami kloaką.
          To mnie ubawiło, że ktoś jest takim tumanem, że wierzy iż wystarczy
          podać prostą ścieżkę do słów "a chuj z nimi, hipokrytami", wyjętą z
          kontekstu i czarownica zostanie utopiona.

          No litości, bo juz mam kolkę.



          • aron95 Oburzenie bet jest usprawiedliwione 12.05.08, 21:11
            jeśli to nie ona się wpisała .
            Watki tylko pokazują chamstwo drugiej strony we wszystkim , chorobliwie
            węszących bet .
            Bet się sama obroniła wyciągając waszą nie jej hipokryzję .
            W sposób kulturalny broni sie przed chamskimi docinkami

            Pozdrawiam bet jesteś super!!
            • natasza39 Wiem, ze ja kochasz, ale dlaczego tak bezmyslnie? 13.05.08, 00:46
              Aron, jak to sie nie wpisała?
              Babka z myjki sie wpisała?

              ---------------------------------------------------------------------
              Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z
              głupcami.
              • aron95 drodzy państwo z pp 13.05.08, 07:42
                natasza39 napisała:

                > Aron, jak to sie nie wpisała?
                > Babka z myjki sie wpisała?
                >

                Gdyby nawet z kosmosu była .
                To tekst kaśki uważacie za normalny ??? Albo ,der rzuca bluzgami
                a reszta się cieszy - pięknie napisałeś !
                Rzucanie obelg w drugiego nicka jest w porządku , tak ?
                Jak widać na pp w co 3 poście bluzgi - dobraliście się , dlaczego nagle tu
                zaczęliście pisać ?

                To jeszcze jedno pytanko
                Skoro jesteście takimi znawcami od chujów , dlaczego piszecie to słowo przez
                "ch" a nie przez "h" ?

                natasza - ogólnie, to Cie nawet lubię
                • clio11 Odnośnie "chuja" 13.05.08, 08:32

                  Aron...

                  Przyznam, że mnie ZATKA-O.

                  Doszłam jednak do wniosku, że ktoś tu kogoś podpuszcza.
                  Gdybyś jednak nie był przekonany-polecam lekturę słownika
                  ortograficznego.

                  A odnośnie forów i pojawiania się ich uczestników to tu, to tam (nie
                  chodzi mi tylko o PP, lecz także innych, z kółkiem różańcowym z
                  Obornik włącznie)-mamy przecie wolny kraj smile)) Całego internetu nie
                  zabanujesz.

                  • sylwiamich Re: 13.05.08, 08:38
                    > A odnośnie forów i pojawiania się ich uczestników to tu, to tam
                    (nie
                    > chodzi mi tylko o PP, lecz także innych, z kółkiem różańcowym z
                    > Obornik włącznie)-mamy przecie wolny kraj smile)) Całego internetu
                    nie
                    > zabanujesz.

                    A tu przecież nie o bany chodzi Clio.Ale rozumiem że nie widzisz nic
                    złego w tym że pojawiają się tu trolle, inne byty tylko wtedy gdy
                    jakaś zadyma? A tematy okołorozwodowe są dla nich mało zajmujące?
                    • clio11 Re: 13.05.08, 10:16
                      Sylwia, trolli nie cierpię, na każdym forum. Sieją zamęt i cieszą
                      się, gdy ktoś da się wpuścić w kanał.
                      Ale oprócz mruczysławy nie widzę żadnego innego trolla, który by się
                      tu pojawił ostatnio.

                      A jak są zajmujące tematy okołorozwodowe dla samych uczestników TEGO
                      forum, gdzie trzeba podpowiedzieć dziewczynie, jakich pytań może się
                      spodziewać na rozprawie-wystarczy porównać ilość wypowiedzi, chocby
                      na tym wątku i na wtku, gdzie jak byk pisze-WAŻNE.

                  • aron95 Re: Odnośnie "chuja" 13.05.08, 08:41
                    chudzina
                    chuligan
                    churał
                    chusta
                    chuścina
                    chutliwy
                    chutor
                    nie ma , co Ty za słownik masz ?
                    • sylwiamich Re: Odnośnie "chuja" 13.05.08, 08:45
                      smile))Popatrz na mury!!!Ja robię orty i chyba nikt sie przez to nie
                      czuje urażony?Chociaż wymawiano mi to kilkukrotnie...w dalszym
                      rozumiemiu....dysortografia moja to powód do wstydu.Wstydzę się.
                    • clio11 Fakt... 13.05.08, 09:05
                      Słownik mam stary, nie ma się czym chwalić-"Słownik ortograficzny
                      PWN" opr. Anna Kłosińska (Barbara i Marek Łazińscy), Wyd. Naukowe
                      PWN, Warszawa 2005.
                      Strona 89:
                      chuj-chuja; chuje, chujów; chujowy

                      Na deser etymologia wyrazu:
                      "Jaka jest etymologia wulgaryzmu chuj?
                      Wulgaryzm, na temat którego postawione zostało pytanie, należy do
                      wyrazów słowiańskich o trudnej do jednoznacznego wyjaśnienia
                      etymologii. W znaczeniu anatomicznym – ‘penis’ – omawiany leksem
                      prawdopodobnie w prasłowiańskiej postaci *(ъwinkxujъ realizuje formę
                      *us-ou-y-os związaną z czasownikiem *uti (por. ob-uć, z-uć). W
                      drugim jednak ze swych znaczeń – potoczny wyraz obelżywy (ty
                      ch...!) – można go potraktować jako przykład derywacji wstecznej,
                      gdzie wyrazem podstawowym byłby dialektalny chujec, czyli ’wieprz’.
                      W Słowniku etymologicznym języka polskiego F. Sławskiego znajdujemy
                      również informację, iż rzeczownik ten jest związany ze słowem choina
                      (prasłowiańskie *chvoja). Jednakże A. Bańkowski taką interpretację
                      uważa za niesłuszną (A. Bańkowski, Etymologiczny słownik języka
                      polskiego )."
                      źródło cytaty-www.poradniajezykowa.us.edu.pl

                      Pozdrawiam serdecznie i optuję za zmianą starych nawyków, w tym
                      wieku trochę nie wypada po murach mazaćwink)


                      Choć, jesli mam być szczera-wczoraj widziałam tego typu napis z
                      zachowaną ortografią. Doprawdy, mamy wspaniałą młodzież. To
                      budujące smile))

                      • elein Re: Fakt... 13.05.08, 09:47
                        a ja uzywam tego słowa z obrzydzeniem w piśmie i słownictwie więc jak najkrocej
                        smile)(literatura murów nie kształci) część językoznawców dopuszcza formę krótszą
                        mimo etymologii (zakładając, że osoby używające na co dzień tego zwrotu nie
                        należą do jej znawcówsmile )
                        • aron95 jezykoznawcy na to ; 13.05.08, 14:15
                          Najbardziej kłopotliwa jest kwestia chuja i derywatów. Etymologicznie
                          uzasadniona jest pisownia przez ch, ale ponieważ od osób używających tego słowa
                          w piśmie trudno oczekiwać znajomości etymologii, słowniki (te, które w ogóle to
                          słowo odnotowały) aprobują także pisownię przez h. Logicznie rzecz biorąc, tak
                          samo powinno się traktować pochodny przymiotnik i przysłówek. Sam jednak nie
                          jestem bez winy, gdyż w Innym słowniku języka polskiego pod moją redakcją te
                          ostatnie podane są tylko w jednej formie, etymologicznie zasadnej. Ktoś mógłby
                          to skomentować żartobliwie, że użycie przymiotnika chujowy jest widocznie
                          świadectwem wyższej kompetencji językowej i dlatego od osób używających tego
                          słowa w piśmie wymaga się, aby znały etymologię.
                          — Mirosław Bańko
                          • manderla Re: jezykoznawcy na to ; 13.05.08, 14:18
                            aron95 napisał:

                            > Najbardziej kłopotliwa jest kwestia chuja i derywatów.

                            Z ch czy h sie zgadzam, Spotkalam sie i z taka i taka pisownia (w
                            słownikach). Podono i jedna i druga jest poprawna.
                            A co do tego mają derywaty? wink
                            • manderla Re: jezykoznawcy na to ; 13.05.08, 14:21
                              Sorki, nie wiedzialam ze derywat odnosi się równiez do dziedziny
                              jezykoznawstwa.
                              Zaraz mie sie to skojarzyło z instrumentami pochodnymi.
                              ok. nie bylo pytania.
                              • clio11 prowokacja a 2348 wydanie slownika ortograficznego 13.05.08, 15:09

                                I tym to sposobem koleny prowokacyjny post przekierowaliśmy w
                                kierunki inteligentnej dysputy lingwistycznej wink)
                          • nangaparbat3 Re: jezykoznawcy na to ; 13.05.08, 18:08
                            Oj Aron, zaczęłam czytac nie wiedzac, ze to MIrosław Bańko, i sądziłam, ze tak
                            Ci sie styl odmienil. Dawnom sie tak nie usmiałasmile
                • natasza39 Gwoli scisłosci kotuś! 13.05.08, 16:20
                  aron95 napisał:

                  > Dlaczego nagle tu
                  > zaczęliście pisać ?

                  Na RDiCD, to ja pisałam, jak Ty kotuś, jeszcze nie wiedziałeś, że jest internetsmile
                  Fakt, ze pisuję rzadko nie oznacza, że mam jakieś mniejsze do tego prawa, niż Ty
                  tylko dlatego, ze płodzisz 10 wątków dziennie.

                  Co do słownictwa używanego wobec Twojej psiapsiółki bet...
                  Uzywa sie wobec niej takiego jakiego ona używa wobec innych.
                  Ponieważ owa forma życia netowego, czyli bet wyzywa innych od: kurew, dziwek,
                  obciągarek, a zatem i tak łagodnie ja potraktowano.
                  Ona nie rozumie słów kulturalnych, natomiast idealnie rozumie słowo
                  "wypierdalaj", a zatem tak sie należy do niej zwracać, aby baba była w stanie to
                  ogarnąć.
                  Capito?

                  Co do "chuja", czy "huja". Krótko! Pisze się ponoć, przez "ch", zeby był dłuższy.


                  ---------------------------------------------------------------------
                  Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z
                  głupcami.
                  • panda_zielona Re: Gwoli scisłosci kotuś! 13.05.08, 16:53
                    Bossssze,czy to się kiedyś skończy?
                    Natasza Aron pokona Cię doświadczeniem smile))))
                    • natasza39 Sorry panda, ale... 13.05.08, 16:58
                      ten wpis był personalnie do mnie.
                      Jak mnie chłopina pyta, to ja mu odpowiadam.
                      Ale już koniec. Odpuszczam wpisy do tego nic nie wnoszącego wątku.
                      ---------------------------------------------------------------------
                      Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z
                      głupcami.
                      • panda_zielona Re: Sorry panda, ale... 13.05.08, 17:17
                        OK,rozumiem smile))
                        Mnie też korci,ale fakt wątek ma się nijak do tematu forum.
          • panda_zielona Re: NIE DOPISYWAĆ SIĘ...muszę, inaczej się uduszę 12.05.08, 21:33
            clio11 napisała:

            >
            > Mamba, już więcej nie będę, ale chciałabym tylko krótko
            podziękować
            > Bet. Takiej porcji rozrywki dawno mi nikt nie dostarczył! Dała
            linka
            > tom wlazła. Absurdalnośc sytuacji, że ktoś mysli, że rozumny
            > człowiek będzie obrzucał drugiego (nota bene-rozumnego oczywista)
            > człowieka gównem za to, że zasadniczo ma rację, ubawiła mnie do
            łez.
            > Bo prawdą jest, że troll zmontował na Kaśkę nagonkę, prawdą jest,
            > że w pogoni za pseudosprawiedliwością co poniektórzy się
            > zagalopowali. No i na koniec prawda jest, że forum RICD było
            kiedyś
            > na poziomie, a teraz trąci miejscami kloaką.
            > To mnie ubawiło, że ktoś jest takim tumanem, że wierzy iż
            wystarczy
            > podać prostą ścieżkę do słów "a chuj z nimi, hipokrytami", wyjętą
            z
            > kontekstu i czarownica zostanie utopiona.
            >
            > No litości, bo juz mam kolkę.

            Całkowicie się z Tobą zgadzam,i też nie mogłam się powstrzymać.
            Uff,podłość i zawiść ludzka nie ma granic.Dla mnie koniec.
    • bet.66 sorry, ALE 13.05.08, 15:30
      celem tego postu nie jest rozwiewanie watpliwości , czy rzeczony
      męski narząd pisze się przez "ch" lub "h" lecz
      ukazanie hipokryzji i wątpliwej kultury osób kreujących się na tzw.
      jedynynie słusznych, bo PO PRZEJSCIACH i dowalających kazdemu kto ma
      inne zdanie lub pogląd.
      Dziwne , ze to co piszą wg nich tzw. trolle, doprowadza je do białej
      gorączki przejawiajacej się niewybrednym słownictwem i inwektywami.
      Czyżby, to skutek traumatycznych PRZEJŚĆ - urazów psychicznych i
      fizycznych odniesionych w przeszłości. Przemoc fizyczna, alkoholizm,
      znecanie sie, czy budowanie nowych związków na gruzach innych , to
      trauma, która musi znalezc swoje ujście.
      Tylko, dlaczego przejawia się to w taki sposób i znajduje akceptacje
      lub przyzwolenie innych .
    • nangaparbat3 a propos huja 13.05.08, 18:41
      i świadomie i celowo przez "h".
      Jęsli juz te anegdotę opowiadalam na forum, przepraszam tych, co czytalli, ale
      jest tak piekna, ze nie mogę sie powstrzymac.
      Dwóch moich kolegow ze studiów wrociłao po przerwie semestr. z Zakopanego
      pobitych, i to solidnie. Opowiadali, ze wdali sie w kłótnie z miejscową
      kawalerką chcącą ominac kolejke po bilety do kina "Giewont" (?)
      Jeden z moich kolegów chciał podjąc dyskuję, zacząl:
      - Abstrahuję juz od tego, ze....
      Nie skończył, oberwał, i usłyszał:
      - To masz za "abstra", a za huje to ty jeszcze dostaniesz.
      • natasza39 Re: a propos huja 13.05.08, 19:07

        W tym temaciesmile
        Chemik, do chemika:
        - Co teraz robisz?
        Odp: Ekstrachuję

        W mowie potocznej dla niewtajemniczonych brzmi dwuznaczniesmile
        ---------------------------------------------------------------------
        Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z
        głupcami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka