bet.66 12.05.08, 13:18 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48555&w=79416201&wv.x=2&a=79450925 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
to.ja.kas Re: Rozwiewam wątpliwości 12.05.08, 13:20 Jednak żebrzące dzieci Cie nie wzruszyły. Moich watpliwości nie rozwiałaś, zawsze wiedziałam z kim mam do czynienia. Odpowiedz Link
bet.66 Re: Rozwiewam wątpliwości 12.05.08, 13:32 wzruszają mnie bardzo pasierbice Nataszy, które muszą żebrać o pieniądze u ojca, aby zaspokoic swoje potrzeby. A Natasza im to skrupulatnie wylicza na publicznych forach. Pozdrawiam. Odpowiedz Link
natasza39 Re: Rozwiewam wątpliwości 12.05.08, 16:01 bet.66 napisała: > wzruszają mnie bardzo pasierbice Nataszy, które muszą żebrać o > pieniądze u ojca, aby zaspokoic swoje potrzeby. > A Natasza im to skrupulatnie wylicza na publicznych forach. Dawaj linka z tymi wyliczeniami! Strasznie ciekawa jestem, bo może o czymś zapomniałam, ale jak mi dasz te "wyliczenia", to może akurat da się jeszcze coś zaoszczędzić! Jak już zaoszczędzę, to zobowiązuje się publicznie, ze dla dobra ogółu kupie ci bet, najnowszy model wibratora, żebyś wreszcie mogła mieć coś z życia. --------------------------------------------------------------------- Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z głupcami. Odpowiedz Link
bet.66 barek nataszy 12.05.08, 13:21 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48555&w=79416201&wv.x=2&a=79440420 Odpowiedz Link
zielona_ropucha Re: barek nataszy 12.05.08, 13:26 Dość tego ...no żesz kur...ka ,dość,nie róbcie już tego,po prostu starczy! Odpowiedz Link
bet.66 Re: barek nataszy 12.05.08, 13:33 a dlaczego nie, trzeba wiedzieć z kim ma się do czynienia. Odpowiedz Link
a.b1 Re: barek nataszy 12.05.08, 13:37 bet.66 napisała: > a dlaczego nie, trzeba wiedzieć z kim ma się do czynienia. jak dla mnie to wyraźnie widze, że mam do czynienia z psycholem, tylko, że tym psycholem jest bet66!! Odpowiedz Link
bet.66 a.b1 12.05.08, 13:44 zapewne ma coś wspólnego z psychiatrią, leczysz się, bo głeboko siedzisz w temacie psycholi. Odpowiedz Link
a.b1 Re: a.b1 12.05.08, 13:58 hahahahahahahahah ale śmieszny troll tak się zastanawiam, jak durnym trzeba być, albo jak trzeba mieć nudne życie, żeby tak emocjonować się wieloma wątkami, wgryzac się w każdą literke i zyć jakimś wirtualnym zyciem? oj kiepski żywot wiedziesz, kiepski, nudny i absolutnie głupi pozdrowienia ps radze spacer, kontakt z normalnymi ludźmi, pamietasz jeszcze jak to się robi? Odpowiedz Link
bet.66 Re: a.b1 12.05.08, 14:18 nie za wczesnie cię wypuscili, z tego ciekawego zywota wsród psycholi? Policz wszystkie swoje posty , które ostatnio naprodukowałaś, to się dowiesz, kto siedzi non stop w wirtualnym swiecie . Nie pouczaj innych o tym , o czym nie masz zielonego pojęcia, bo ot takiego zera rad nikt nie potrzebuje. Odpowiedz Link
a.b1 Re: a.b1 12.05.08, 15:18 hahahahah wiesz w przeciwieństwie do ciebie, to mnie nie chcą wypieprzyć z kazdego forum, no ale może taki świr jak ty, podnieca się tym i odznacza kolejne forum gdzie jest najbardziej znienawidzonynm niewiadomo czym.... poproś doktora o zmiane leków bo te nie działają Odpowiedz Link
mamba234 Proponuję NIE DOPISYWAĆ SIĘ pod Tym wątkiem 12.05.08, 14:10 Bet, Ty nie rozwiewasz wątpliwości, Ty siejesz zamęt ... - Przesyłam w załączeniu potwierdzenie naszego rozumowania - autor mój Szef Odpowiedz Link
clio11 NIE DOPISYWAĆ SIĘ...muszę, inaczej się uduszę 12.05.08, 15:53 Mamba, już więcej nie będę, ale chciałabym tylko krótko podziękować Bet. Takiej porcji rozrywki dawno mi nikt nie dostarczył! Dała linka tom wlazła. Absurdalnośc sytuacji, że ktoś mysli, że rozumny człowiek będzie obrzucał drugiego (nota bene-rozumnego oczywista) człowieka gównem za to, że zasadniczo ma rację, ubawiła mnie do łez. Bo prawdą jest, że troll zmontował na Kaśkę nagonkę, prawdą jest, że w pogoni za pseudosprawiedliwością co poniektórzy się zagalopowali. No i na koniec prawda jest, że forum RICD było kiedyś na poziomie, a teraz trąci miejscami kloaką. To mnie ubawiło, że ktoś jest takim tumanem, że wierzy iż wystarczy podać prostą ścieżkę do słów "a chuj z nimi, hipokrytami", wyjętą z kontekstu i czarownica zostanie utopiona. No litości, bo juz mam kolkę. Odpowiedz Link
aron95 Oburzenie bet jest usprawiedliwione 12.05.08, 21:11 jeśli to nie ona się wpisała . Watki tylko pokazują chamstwo drugiej strony we wszystkim , chorobliwie węszących bet . Bet się sama obroniła wyciągając waszą nie jej hipokryzję . W sposób kulturalny broni sie przed chamskimi docinkami Pozdrawiam bet jesteś super!! Odpowiedz Link
natasza39 Wiem, ze ja kochasz, ale dlaczego tak bezmyslnie? 13.05.08, 00:46 Aron, jak to sie nie wpisała? Babka z myjki sie wpisała? --------------------------------------------------------------------- Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z głupcami. Odpowiedz Link
aron95 drodzy państwo z pp 13.05.08, 07:42 natasza39 napisała: > Aron, jak to sie nie wpisała? > Babka z myjki sie wpisała? > Gdyby nawet z kosmosu była . To tekst kaśki uważacie za normalny ??? Albo ,der rzuca bluzgami a reszta się cieszy - pięknie napisałeś ! Rzucanie obelg w drugiego nicka jest w porządku , tak ? Jak widać na pp w co 3 poście bluzgi - dobraliście się , dlaczego nagle tu zaczęliście pisać ? To jeszcze jedno pytanko Skoro jesteście takimi znawcami od chujów , dlaczego piszecie to słowo przez "ch" a nie przez "h" ? natasza - ogólnie, to Cie nawet lubię Odpowiedz Link
clio11 Odnośnie "chuja" 13.05.08, 08:32 Aron... Przyznam, że mnie ZATKA-O. Doszłam jednak do wniosku, że ktoś tu kogoś podpuszcza. Gdybyś jednak nie był przekonany-polecam lekturę słownika ortograficznego. A odnośnie forów i pojawiania się ich uczestników to tu, to tam (nie chodzi mi tylko o PP, lecz także innych, z kółkiem różańcowym z Obornik włącznie)-mamy przecie wolny kraj )) Całego internetu nie zabanujesz. Odpowiedz Link
sylwiamich Re: 13.05.08, 08:38 > A odnośnie forów i pojawiania się ich uczestników to tu, to tam (nie > chodzi mi tylko o PP, lecz także innych, z kółkiem różańcowym z > Obornik włącznie)-mamy przecie wolny kraj )) Całego internetu nie > zabanujesz. A tu przecież nie o bany chodzi Clio.Ale rozumiem że nie widzisz nic złego w tym że pojawiają się tu trolle, inne byty tylko wtedy gdy jakaś zadyma? A tematy okołorozwodowe są dla nich mało zajmujące? Odpowiedz Link
clio11 Re: 13.05.08, 10:16 Sylwia, trolli nie cierpię, na każdym forum. Sieją zamęt i cieszą się, gdy ktoś da się wpuścić w kanał. Ale oprócz mruczysławy nie widzę żadnego innego trolla, który by się tu pojawił ostatnio. A jak są zajmujące tematy okołorozwodowe dla samych uczestników TEGO forum, gdzie trzeba podpowiedzieć dziewczynie, jakich pytań może się spodziewać na rozprawie-wystarczy porównać ilość wypowiedzi, chocby na tym wątku i na wtku, gdzie jak byk pisze-WAŻNE. Odpowiedz Link
aron95 Re: Odnośnie "chuja" 13.05.08, 08:41 chudzina chuligan churał chusta chuścina chutliwy chutor nie ma , co Ty za słownik masz ? Odpowiedz Link
sylwiamich Re: Odnośnie "chuja" 13.05.08, 08:45 ))Popatrz na mury!!!Ja robię orty i chyba nikt sie przez to nie czuje urażony?Chociaż wymawiano mi to kilkukrotnie...w dalszym rozumiemiu....dysortografia moja to powód do wstydu.Wstydzę się. Odpowiedz Link
clio11 Fakt... 13.05.08, 09:05 Słownik mam stary, nie ma się czym chwalić-"Słownik ortograficzny PWN" opr. Anna Kłosińska (Barbara i Marek Łazińscy), Wyd. Naukowe PWN, Warszawa 2005. Strona 89: chuj-chuja; chuje, chujów; chujowy Na deser etymologia wyrazu: "Jaka jest etymologia wulgaryzmu chuj? Wulgaryzm, na temat którego postawione zostało pytanie, należy do wyrazów słowiańskich o trudnej do jednoznacznego wyjaśnienia etymologii. W znaczeniu anatomicznym – ‘penis’ – omawiany leksem prawdopodobnie w prasłowiańskiej postaci *(ъxujъ realizuje formę *us-ou-y-os związaną z czasownikiem *uti (por. ob-uć, z-uć). W drugim jednak ze swych znaczeń – potoczny wyraz obelżywy (ty ch...!) – można go potraktować jako przykład derywacji wstecznej, gdzie wyrazem podstawowym byłby dialektalny chujec, czyli ’wieprz’. W Słowniku etymologicznym języka polskiego F. Sławskiego znajdujemy również informację, iż rzeczownik ten jest związany ze słowem choina (prasłowiańskie *chvoja). Jednakże A. Bańkowski taką interpretację uważa za niesłuszną (A. Bańkowski, Etymologiczny słownik języka polskiego )." źródło cytaty-www.poradniajezykowa.us.edu.pl Pozdrawiam serdecznie i optuję za zmianą starych nawyków, w tym wieku trochę nie wypada po murach mazać) Choć, jesli mam być szczera-wczoraj widziałam tego typu napis z zachowaną ortografią. Doprawdy, mamy wspaniałą młodzież. To budujące )) Odpowiedz Link
elein Re: Fakt... 13.05.08, 09:47 a ja uzywam tego słowa z obrzydzeniem w piśmie i słownictwie więc jak najkrocej )(literatura murów nie kształci) część językoznawców dopuszcza formę krótszą mimo etymologii (zakładając, że osoby używające na co dzień tego zwrotu nie należą do jej znawców ) Odpowiedz Link
aron95 jezykoznawcy na to ; 13.05.08, 14:15 Najbardziej kłopotliwa jest kwestia chuja i derywatów. Etymologicznie uzasadniona jest pisownia przez ch, ale ponieważ od osób używających tego słowa w piśmie trudno oczekiwać znajomości etymologii, słowniki (te, które w ogóle to słowo odnotowały) aprobują także pisownię przez h. Logicznie rzecz biorąc, tak samo powinno się traktować pochodny przymiotnik i przysłówek. Sam jednak nie jestem bez winy, gdyż w Innym słowniku języka polskiego pod moją redakcją te ostatnie podane są tylko w jednej formie, etymologicznie zasadnej. Ktoś mógłby to skomentować żartobliwie, że użycie przymiotnika chujowy jest widocznie świadectwem wyższej kompetencji językowej i dlatego od osób używających tego słowa w piśmie wymaga się, aby znały etymologię. — Mirosław Bańko Odpowiedz Link
manderla Re: jezykoznawcy na to ; 13.05.08, 14:18 aron95 napisał: > Najbardziej kłopotliwa jest kwestia chuja i derywatów. Z ch czy h sie zgadzam, Spotkalam sie i z taka i taka pisownia (w słownikach). Podono i jedna i druga jest poprawna. A co do tego mają derywaty? Odpowiedz Link
manderla Re: jezykoznawcy na to ; 13.05.08, 14:21 Sorki, nie wiedzialam ze derywat odnosi się równiez do dziedziny jezykoznawstwa. Zaraz mie sie to skojarzyło z instrumentami pochodnymi. ok. nie bylo pytania. Odpowiedz Link
clio11 prowokacja a 2348 wydanie slownika ortograficznego 13.05.08, 15:09 I tym to sposobem koleny prowokacyjny post przekierowaliśmy w kierunki inteligentnej dysputy lingwistycznej ) Odpowiedz Link
nangaparbat3 Re: jezykoznawcy na to ; 13.05.08, 18:08 Oj Aron, zaczęłam czytac nie wiedzac, ze to MIrosław Bańko, i sądziłam, ze tak Ci sie styl odmienil. Dawnom sie tak nie usmiała Odpowiedz Link
natasza39 Gwoli scisłosci kotuś! 13.05.08, 16:20 aron95 napisał: > Dlaczego nagle tu > zaczęliście pisać ? Na RDiCD, to ja pisałam, jak Ty kotuś, jeszcze nie wiedziałeś, że jest internet Fakt, ze pisuję rzadko nie oznacza, że mam jakieś mniejsze do tego prawa, niż Ty tylko dlatego, ze płodzisz 10 wątków dziennie. Co do słownictwa używanego wobec Twojej psiapsiółki bet... Uzywa sie wobec niej takiego jakiego ona używa wobec innych. Ponieważ owa forma życia netowego, czyli bet wyzywa innych od: kurew, dziwek, obciągarek, a zatem i tak łagodnie ja potraktowano. Ona nie rozumie słów kulturalnych, natomiast idealnie rozumie słowo "wypierdalaj", a zatem tak sie należy do niej zwracać, aby baba była w stanie to ogarnąć. Capito? Co do "chuja", czy "huja". Krótko! Pisze się ponoć, przez "ch", zeby był dłuższy. --------------------------------------------------------------------- Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z głupcami. Odpowiedz Link
panda_zielona Re: Gwoli scisłosci kotuś! 13.05.08, 16:53 Bossssze,czy to się kiedyś skończy? Natasza Aron pokona Cię doświadczeniem )))) Odpowiedz Link
natasza39 Sorry panda, ale... 13.05.08, 16:58 ten wpis był personalnie do mnie. Jak mnie chłopina pyta, to ja mu odpowiadam. Ale już koniec. Odpuszczam wpisy do tego nic nie wnoszącego wątku. --------------------------------------------------------------------- Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z głupcami. Odpowiedz Link
panda_zielona Re: Sorry panda, ale... 13.05.08, 17:17 OK,rozumiem )) Mnie też korci,ale fakt wątek ma się nijak do tematu forum. Odpowiedz Link
panda_zielona Re: NIE DOPISYWAĆ SIĘ...muszę, inaczej się uduszę 12.05.08, 21:33 clio11 napisała: > > Mamba, już więcej nie będę, ale chciałabym tylko krótko podziękować > Bet. Takiej porcji rozrywki dawno mi nikt nie dostarczył! Dała linka > tom wlazła. Absurdalnośc sytuacji, że ktoś mysli, że rozumny > człowiek będzie obrzucał drugiego (nota bene-rozumnego oczywista) > człowieka gównem za to, że zasadniczo ma rację, ubawiła mnie do łez. > Bo prawdą jest, że troll zmontował na Kaśkę nagonkę, prawdą jest, > że w pogoni za pseudosprawiedliwością co poniektórzy się > zagalopowali. No i na koniec prawda jest, że forum RICD było kiedyś > na poziomie, a teraz trąci miejscami kloaką. > To mnie ubawiło, że ktoś jest takim tumanem, że wierzy iż wystarczy > podać prostą ścieżkę do słów "a chuj z nimi, hipokrytami", wyjętą z > kontekstu i czarownica zostanie utopiona. > > No litości, bo juz mam kolkę. Całkowicie się z Tobą zgadzam,i też nie mogłam się powstrzymać. Uff,podłość i zawiść ludzka nie ma granic.Dla mnie koniec. Odpowiedz Link
bet.66 sorry, ALE 13.05.08, 15:30 celem tego postu nie jest rozwiewanie watpliwości , czy rzeczony męski narząd pisze się przez "ch" lub "h" lecz ukazanie hipokryzji i wątpliwej kultury osób kreujących się na tzw. jedynynie słusznych, bo PO PRZEJSCIACH i dowalających kazdemu kto ma inne zdanie lub pogląd. Dziwne , ze to co piszą wg nich tzw. trolle, doprowadza je do białej gorączki przejawiajacej się niewybrednym słownictwem i inwektywami. Czyżby, to skutek traumatycznych PRZEJŚĆ - urazów psychicznych i fizycznych odniesionych w przeszłości. Przemoc fizyczna, alkoholizm, znecanie sie, czy budowanie nowych związków na gruzach innych , to trauma, która musi znalezc swoje ujście. Tylko, dlaczego przejawia się to w taki sposób i znajduje akceptacje lub przyzwolenie innych . Odpowiedz Link
nangaparbat3 a propos huja 13.05.08, 18:41 i świadomie i celowo przez "h". Jęsli juz te anegdotę opowiadalam na forum, przepraszam tych, co czytalli, ale jest tak piekna, ze nie mogę sie powstrzymac. Dwóch moich kolegow ze studiów wrociłao po przerwie semestr. z Zakopanego pobitych, i to solidnie. Opowiadali, ze wdali sie w kłótnie z miejscową kawalerką chcącą ominac kolejke po bilety do kina "Giewont" (?) Jeden z moich kolegów chciał podjąc dyskuję, zacząl: - Abstrahuję juz od tego, ze.... Nie skończył, oberwał, i usłyszał: - To masz za "abstra", a za huje to ty jeszcze dostaniesz. Odpowiedz Link
natasza39 Re: a propos huja 13.05.08, 19:07 W tym temacie Chemik, do chemika: - Co teraz robisz? Odp: Ekstrachuję W mowie potocznej dla niewtajemniczonych brzmi dwuznacznie --------------------------------------------------------------------- Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z głupcami. Odpowiedz Link