krolowazla
31.07.08, 14:02
Proszę o podpowiedz, może ktoś wie.
Mój ex był na 2 detoksach, ale nie podjał dalszego leczenia. Ma ustalone
terminy kontaktów. Po rozwodzie powiedział mi, ze od 3 lat bierze amfetamine.
Przeczytałam sobie trochę i faktycznie to jak sie zachowywał pasuje do
zachowania ex. Ja nie byłam świadoma, narkotyki to dla mnie ciemna magia.
Poniewaz wielokrotnie byłam zbywana przez Policję. Nie wiem do kogo się udac o
radę. Chce aby ex był co jakiś czas jak bierze małą, z zaskoczenia przebadany
testem na wykrycie narkotyków. Nie wiem do kogo się zgłosić z takim
rozwiązaniem. Przy terminach kontaktów i biorac pod uwage, że test wykrywa
obecność amfy 2-3 dni po zazyciu, ex miałby motywację, aby nie brać, a ja
byłabym spokojniejsza.
Czy mogę wystąpić z takim wnioskiem do sądu?