10.02.11, 18:25
Nasz 14 letni syn ma rdzeniowy zanik mięśni,przy tym postępującą skolioze.Zalecono nam konsultacje w Trzebnicy,mam pytanie czy był tam ktoś albo jest po operacji kręgosłupa w tym szpitalu?
Obserwuj wątek
    • ivetas Re: SKOLIOZA 15.02.11, 16:26
      absolutnie nie polecam Trzebnicy, a szczegolnie dr.Koltowskiego, bylismy u niego prywatnie, wzial pieniadze i wypowiedzial sie na temat, ktory nie rozumie, tak, ze nas zalamal na rok a tu sie pokazuje, ze operacje u dzieci wykonuj sie w Zakopanem, w Poznaniu, w Warszawie, Trzebnica nie wykonuje tego typu zabiegow, takze radze nie marnujcie czas i szukajcie w innych osrodkach, lekarz ktory nie operuje kregoslupy przy zaniku miesni nie powinien sie wogole wypowiadac...pozdrawiam iveta
        • ivetas Re: SKOLIOZA 16.02.11, 09:25
          moj syn ma dmd lat 18, bylismy we wrzesniu na wizycie w zakopanem, wyznaczono nam wizyte na marzec, ale to jest oddzial dla doroslych a jakos nie czulam sie z tym dobrze, natomiast jestesmy przed operacja w warszawie dr. Michalski, jezeli moge poradzic i wybierzes sie do zakopanego to nie do poradni ale bezposrednio do krakowa do prof. Zarzyckiego, nikdy przez poradnie bo sie niczego nie dowies, dr. Michalski tez przyjmuje prywatnie
          • rusti Re: SKOLIOZA 02.07.12, 14:02
            Czy mogłabyś podać trochę informacji o operacji i o samopoczuciu Twojego syna po zabiegu. Mój syn właśnie dostał skierowanie do Zakopanego. Będę wdzięczny za wszelkie szczegóły.
            • ivetas Re: SKOLIOZA 02.07.12, 18:07
              witam, zrezygnowalismy w koncu z zakopanego, z powodu braku mozliwosci przebywania z dzieckiem w szpitalu, i chyba to byla jedna z lepszych decyzji, trafilismy do warszawa do doktora michalskiego, wlasnie za 2 tygodnie mija rok od operacji syna na kregoslup, czuje sie ok, wlasnie zdal mature, zlozyl papiery na studia, teraz odpoczywa prawie 4 mesiace po maturze, sama opercaj trwala 5 godzin, najhorszych w mojim zyciu, pozniej 3 dni na intensywnej, czekanie na gorset i po 3 tygodniach do domu, opieka w warszawie wspaniala, lekarz najcudowniejszy na swiecie i kompetentny, rzetelny i szczery. wyprostowal kube do maksimum, nikdy bym w to nie uwierzyla, jak bym nie widziala, nasz syn trafil na opercje pozno, bo nas trzebnica skolowala i zalamala, uwazam ze kregoslup moze operowac tylko lekarz i zespol, ktory ma doswiadczenie przy zanikach miesni. prosze nie szukajcie informacji stryktnie medycznych na te tematy, dobry lekarz powinien wam wszystko wyjasnic i mu zaufac, ja nie polecam zakopanego.....niedobre doswiadczenia. sa dzieci z zanikami, ktore maja skoliozy a sa takie, ktore je nie maja, sa tez takie, jak nasz kuba, ktore beda musialy przejsc jeszcze jedna operacje, nastepny etap po kregoslupie moze byc biodro, to znaczy stabilizacja, ale to juz troszke mniejsza operacja.....ja bede zawsze wdzieczna doktorowi michalskiemu z warszawy, iz mimo poznego wieku mojego syna zdecydowal sie go operowac i dal mu druga szanse, ja musze miec zaufanie i czuc bezpieczenstwo dla syna, a niestety w zakopanem tak sie nie czulam.....serdecznie pozdrawiam i jesli trzeba, prosze pisac......jesli chcesz jakis kontakt, to pisz.....
              • rusti Re: SKOLIOZA 04.07.12, 13:23
                Bardzo dziękuję za wszystkie informacje, jest to dla mnie i mojego syna bardzo ważne. Myślę również, że dla sporej grupy rodziców niniejszego forum są to informacje bardzo cenne. Bardzo proszę o namiary na lekarzy lub klinikę o której piszesz. Mój e-mail mzab6@wp.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka