saraanna 24.11.06, 21:34 Jutro przyjezdza do Alphen.Sara oczywiscie nie moze sie doczekac.Jak co roku idziemy powitac Sinterklaasa ,ktory przyplywa na lodzi parowej, a potem na bialym koniu Americo razem ze Zwarte Pitami objezdza cale miasto. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maxijo Re: Sinterklaas 24.11.06, 23:53 w naszej wsi byl przyjechal w zeszly weekend; tatus wybral sie z malym i czarne Piotrusie nie specjalnie przypadly mu do gustu; szczerze mowiac mi tez nie. A przed nami jeszcze Sinterklass w speelgroep i u babci, zapewne maly przyzwyczai sie:) Odpowiedz Link
agnieszkaela Re: Sinterklaas 25.11.06, 09:52 U nas tez w ubiegly weekend witalismy Mikolaja. Niestey padalo, impreza byla w porze drzemki Filipa, wiec za bardzo zainteresowany nie byl. Ale sie nie bal zagladajacych do wozka Pietow, i na moment ozywil sie na widok konia ;-) Przed nami tez impreza w speelgroep, tam bedzie wiecej atrakcji. Mi sie niesamowicie podoba holenderski Sinterklaas, mam nadzieje, ze Filipwi tez sie spodoba. A juz na pewno nietrudno bedzie mu wierzyc w Mikolaja przy takiej otoczce. Ja wierzylam slyszac tylko dzownek do drzwi, albo widzac slad stopy na sniegu przed drzwiami ;-) Odpowiedz Link
beba3 Re: Sinterklaas 26.11.06, 10:39 My przeoczylismy przyplyniecie ale 'nakrecamy' sie na 5 grudnia. Czapeczki Czarnych Piotrusiow zabralismy z Holandii aby jakis akcent byl. Choinkowe ozdubki tu sa ale takie berecikow to oczywiscie nie ma. List jeszcze musiamy napisac bo moze on nie wie ze sie przeprowadzilismy? I co chemy dostac? ;-P I czekamy! :-) Odpowiedz Link