Dodaj do ulubionych

Życzenia świąteczne od P.a.d.a.l.c.o.w.e.j :-)

18.12.04, 00:32
Kochani, zostałam upoważniona przez naszą miłą koleżankę i forumowiczkę
P.a.d.a.l.c.o.w.ą do złożenia Wam wszystkim, a także Waszym pupilom, gorących
i serdecznych życzeń Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku :-))))
Obserwuj wątek
    • miss_dronio Re: Życzenia świąteczne od P.a.d.a.l.c.o.w.e.j :- 18.12.04, 01:15
      Dziękujemy!!! I oczywiście przekazujemy pocztą zwrotną:)))
    • umfana Re: Życzenia świąteczne od P.a.d.a.l.c.o.w.e.j :- 18.12.04, 18:21
      .:*:.
      Ja P.a.d.a.l.c.o.w.ą i jej zwierzaczki świątecznie pozdrawiam z moimi
      Kociepnnami!!!
      Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2006!!!
      :o)
      • comma Do Umfi :-D 18.12.04, 20:20
        Mam nadzieję, że w 2005 również :-)))))))))))))))))))
        • umfana Re: Comma :-D 18.12.04, 21:28
          ojeja ... ups !!!... no tak :o)
          Jak najbradziej 2005 rok!!!...coś mi się śpieszy...
          Pozdrawiam serdecznie!!!
      • wave32 Re: Życzenia świąteczne od P.a.d.a.l.c.o.w.e.j :- 18.12.04, 20:22
        Wielkie DZIĘKI!
        :-))))))))))


        P.S. Umfano - 2006?!
    • baskarek Re: Życzenia świąteczne od P.a.d.a.l.c.o.w.e.j :- 19.12.04, 01:38
      Dziękujemy Ci bardzo, ja moje miśki i cała rodzina!
      No i bardzo czekamy na pogaduszki!
      Baskar, Bajka i cała reszta śle świąteczne uściski.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka