comma 18.12.04, 00:32 Kochani, zostałam upoważniona przez naszą miłą koleżankę i forumowiczkę P.a.d.a.l.c.o.w.ą do złożenia Wam wszystkim, a także Waszym pupilom, gorących i serdecznych życzeń Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku :-)))) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miss_dronio Re: Życzenia świąteczne od P.a.d.a.l.c.o.w.e.j :- 18.12.04, 01:15 Dziękujemy!!! I oczywiście przekazujemy pocztą zwrotną:))) Odpowiedz Link
umfana Re: Życzenia świąteczne od P.a.d.a.l.c.o.w.e.j :- 18.12.04, 18:21 .:*:. Ja P.a.d.a.l.c.o.w.ą i jej zwierzaczki świątecznie pozdrawiam z moimi Kociepnnami!!! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2006!!! :o) Odpowiedz Link
comma Do Umfi :-D 18.12.04, 20:20 Mam nadzieję, że w 2005 również :-))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
umfana Re: Comma :-D 18.12.04, 21:28 ojeja ... ups !!!... no tak :o) Jak najbradziej 2005 rok!!!...coś mi się śpieszy... Pozdrawiam serdecznie!!! Odpowiedz Link
wave32 Re: Życzenia świąteczne od P.a.d.a.l.c.o.w.e.j :- 18.12.04, 20:22 Wielkie DZIĘKI! :-)))))))))) P.S. Umfano - 2006?! Odpowiedz Link
baskarek Re: Życzenia świąteczne od P.a.d.a.l.c.o.w.e.j :- 19.12.04, 01:38 Dziękujemy Ci bardzo, ja moje miśki i cała rodzina! No i bardzo czekamy na pogaduszki! Baskar, Bajka i cała reszta śle świąteczne uściski. Odpowiedz Link