Dodaj do ulubionych

PROSZE O POMOC W INTERPRETACJI WYNIKÓW

05.12.11, 17:43
po ciazy gwaltownie przytylam nie wiedzialam dlaczego wkoncu lekarz rodzinny wyslal mnie na badania na tarczyce odebralam wyniki TSH 5,70 norma 0,28-4,3 Free T3 2,91 norma 2,0-4,4 natomiast Free T4 0,992 norma 0,93-1,70 czy ktos sie na tym zna i moglby pomoc w interpretacji wynikow dodam ze morfologia tez nie jest najlepsza
Obserwuj wątek
    • hashi-tess Re: PROSZE O POMOC W INTERPRETACJI WYNIKÓW 15.12.11, 21:35
      masz bardzo niskie poziomy hormonów tarczycy,
      wysoki poziom przysadki mózgowej.
      To wszystko mówi o niedoczynności tarczycy.
      Potrzebna jest dalsza diagnoza i wdrożenie suplementacji
      l-tyroksyną.
    • pies_z_laki_2 Re: PROSZE O POMOC W INTERPRETACJI WYNIKÓW 22.12.11, 12:26
      Pewnie zrobisz badania przeciwciał plus usg tarczycy.
      A po diagnozie i rozpoczęciu leczenia większość (może wszystkie) z objawów, z morfologią i tyciem włącznie) wróci do normy. Czego ci świątecznie i podchoinkowo życzę smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka