Dodaj do ulubionych

koenzym q10

02.12.05, 19:36
czy probowaliscie koenzym q10? czy zbija on tpo?
Obserwuj wątek
    • wandap1 Re: koenzym Q10 04.12.05, 11:50
      Witaj! Nie zbija TS,ale mnie bardzo pomógł.Miałam bardzo silne bóle mięśniowe,
      znużenie/badania reumatologiczne są ok.nie pomogła fizjoterapia.Za poradą fizo
      i reumatologa zaczęłam brać Q10/Mertz specjal-Anti-age lub ,Envit Q10 z Polfy
      pabianice po2 tabl. dziennie.Poprawia przemiany energetyczne w komórkach,które
      przy niedoczynności zą niskie,stąd bóle, kłopoty ze skórą,słaba kondycja.Nie
      traktuję tego specyfiku jako "cud ",ale pomogł mi dojść do jakiej takiej
      formy,tzn poprzejsciu 50 metów nie dyszę jak stara lokomotywa,zmniejszyło się
      pocenie po jakimkolwiek wysiłku.Może to jest autosugestia nie wiem?Poprawa
      następuje po ok. 2 tygodniach brania Q10 .Jeżeli chcesz to spróbuj,to tylko ok.
      40zł miesięcznie.Q10 doataniesz w każdej aptece.Pozdrowienia W
    • obalek Re: koenzym q10 20.01.06, 10:52
      Ja też zaczęłam brać koenzym Q10 z vit E ( firma BIO ). Biorę go juz prawie 2
      tygodnie i nie wiem, czy to on pomógł czy nie ale czuję się nieco lepiej. Może
      od 4 dni mam jakiś taki wyż, nie bolą mnie mięśnie tak, jak do tej pory, pot
      mnie nie zalewa przy zwykłym zamiataniu podłogi... Nie kontrolowałam ponownie
      anty TPO więc nie mogę powiedzieć, czy ten lek obniża przeciwciała. Zaczynam
      lepiej się czuć i nie zamierzam rezygnować z Q10. Z tej firmy BIO kosztuje on
      63 zł ale jest tam 60 tabletek, więc na dwa miesiące spokojnie wystarczy.
      Pozdrawiam wszystkich- Wiola
    • ajka66 Re: koenzym q10 20.01.06, 15:53
      jakiś czas temu pisałam o koenzymie Q 10 / szukaj w wyszukiwarce /. zastosowałam
      kurację miesięczną i moje samopoczucie znacznie się poprawiło a co ważne nadal
      się utrzymuje w dość dobrej kondycji./ miałam min. tak straszne bóle wszystkich
      mięśni, że chodzilam prawie na czworaka a i były tez takie dni, że wcale nie
      mogłam chodzić/. trudno mi jednak wytłumaczyć to "zjawisko ozdrowienia". czy
      zadzialał sam koenzym czy dolegliwości ustępowały pod wpływem wyrównywania
      niedoboru tyroksyny.
      • aada1 Re: koenzym q10 20.01.06, 16:58
        Hmmm drogie kolezanki...smile
        Tak dobrze piszecie o tym Q10, ze chyba kupie to w poniedzialek.
        Mam pytanko do Was.
        Co dokladnie polecacie, jaki preparat?
        Jakie dawki bralyscie na dobe?
        Ja dalej bardzo cierpie na silne bole miesniowe, mecze sie jak staruszkasad
        Ale od poczatku pazdziernika utrzymywala sie u mnie silna niedoczynnosci(tak w
        granicach 0,756 FT4)
        Dopiero badanie FT4 dwa tygodnie temu wykazalo poziom 1,0 norma(0,93- 1,7) wiem
        , ze to dalej malo. Caly czas jestem na ustalaniu odpowiedniej dawki.
        Z gory dziekuje za odpowiedz.
        Ada
    • aada1 Re: koenzym q10 09.02.06, 10:01
      Witam smile
      Kupilam i biore juz prawie dwa tygodnie. Jest faktycznie lepiej, miesnie
      zdecydowanie mniej bola i nie mam juz tak czesto skurczow miesni.
      Ten Q10 naprawde dziala smile)))
      Biore 20 mg na dobe.
      Ada
    • iwotlen Re: koenzym q10 15.02.06, 21:18
      Tez biore od tygodnia bo b. zaczely mi dokuczac stawy i miesnie. Na mnie tez
      dziala poranne bole prawie ustapily i jakby energii przybylo. Pozdr. IWO
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka