26.02.14, 22:00
Co Was uspokaja? - Wędlina czy mięso?


Jak nigdy zacznę faktem z życia "gwiazd" - urząd skarbowy sobie o mnie przypomniał!


A co macie zawsze w lodówce? - Żyrandol


A co macie zawsze w lodówce? - Naklejki tesco po patelnie.


Zobacz Olina co znalazłam - żyrandol!


Co Was uspokaja? - Opium big_grin
Obserwuj wątek
    • grave_digger Re: Gramy? 26.02.14, 22:08
      Żyrandol rządzi big_grin
      Więc powinno być:
      Co was uspokaja? - Żyrandol
      big_grin
      • olinka20 Re: Gramy? 26.02.14, 22:28
        Co was uspokaja- smalec.
        a co macie zawsze w lodowce- 1% podatku.
        Co pod oczy- Magiczna Marta.
        Co pod oczy- fitkolacje.
    • fajnyrobal Re: Gramy? 26.02.14, 22:33
      Co macie w lodówce - fitkolacje
      Może faworki bym popełniła - jeeeaaahhhh
      Co to może boleć - wirus niemocy
      Co was uspokaja - oczy - wada - okulary
      No a jak po koncercie DM? - remont aaaaaaa!
    • lisek.chytrusek Re: Gramy? 26.02.14, 23:49
      Handlujecie tu coś? - Opium

      (i żeby tak publicznie przyznawać...)
      • wilowka Re: Gramy? 02.03.14, 12:15
        Handlujecie tu coś? Może bym faworki popełniła?

        Dawno nie było o seksie - grzejecie jeszcze?

        Przyznam się wreszcie - w temacie antykoncepcji i ciąży - życie jest małą ściemniarą.

        Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie - która ma łopatę?

        Dawno nie było o seksie - dziadzia robi karierę!

        Dawno nie było o seksie - motywatornia ruchowa

        Owczarek niemiecki, żarcie - fitkolacje

        smile
        • lisek.chytrusek Re: Gramy? 02.03.14, 12:34
          Dawno nie było o seksie - To i ja poproszę.
          • wilowka Re: Gramy? 02.03.14, 12:49
            big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka