Dodaj do ulubionych

PO zebraniu

12.02.05, 09:54
Na tyle zaproszeń które rozdałam frekfencja była mała tak pięknie pisze sie
na forum o naszym Muranowie tylko się nie dba o niego istnieje możliwość
wzięcia udziału w program rewitalizacji naszej dzielnicy,ale warunek jest
jeden muszą to być wszystkie wspólnoty na Muranowie i wtedy jest jakaś szansa
na pieniążki z Unii.Dlaczego dofinansowanie z Unii dostają spółdzielnie
mieszkaniowe?a nie Muranów.Przez dziesięciolecia władze miasta nie
przeznaczyły wystarczających środków na odpowiednie utrzymanie naszej
dzielnicy niedokonywania konserwacji, remontów, za doprowadzenie do zagrożeń
budowlanych spadającymi tynkami, balkonami.Muranów jako Osiedle Ogrody wraz z
podwórkami doprowadzone do ruiny to scheda po okresie zarządzania
nieruchomościami przez PGM-y.Obecnie troska o przyszłość naszej dzielnicy
powinna być obowiązkiem nie tylko członków spółdzielni mieszkaniowych , czy
urzędników miasta ,ale równiesz właścicieli lokali wspólnot mieszkaniowych.
Obserwuj wątek
    • warszawianka_jedna Re: PO zebraniu 12.02.05, 16:05
      Dlaczego dofinansowanie z Unii dostają spółdzielnie mieszkaniowe?a nie Muranów.

      Spółdzielnie stanowią jedność mimo że, mają wiele osiedli, Muranów zaś jest
      zbiorem niezależnych wspólnot mieszkaniowych. Na naszym terenie są budynki
      należące do miasta i należące do wojska, dlatego ciężko jest się zintegrować.
      Może powinno powstać stowarzyszenie, które będzie miało osobowość prawną i
      będzie występowało w imieniu wszytkich wspólnot. Może to dobry pomysł.
    • marylalysiak Re: PO zebraniu 12.02.05, 17:52
      Właśnie to było spotkanie w Stowarzyszeniu właścicieli,przewodniczący tego
      stowarzyszenia jest posełem na sejm Pan Poncyliusz.Zobacz mój wcześniejszy
      post.
      • warszawianka_jedna Re: PO zebraniu 14.02.05, 12:38
        w sobotnim stołku czytałam artykuł na temat dopłat, wydaje mi się że, trudno
        będzie spełnić wymagania UE.
        • marylalysiak Re: PO zebraniu 14.02.05, 15:27
          Ja nic takiego nie pisałam,że będzie łatwo jak nasz budynek Nowolipki 12
          odchodził od ADK2 też łatwo nie było i ciężko się znimi współpracujeADK 2 jako
          zarządca nieruchomości nie zrobił nic od czasu wejścia ustawy o własności
          lokali czyli od 1994 r,a teraz w zeszłym roku wymieniliśmy drzwi wejsciowe
          trzeba było robić nadproża mamy domofony w tym roku na dniach wymieniamy
          instalacje gazowe piony i lokalówka miasto ma 67% udziału nasze uchwały są
          zawsze przegłosowywane 1:1 bo inaczej się nie .POZDRAWIAM>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka