marylalysiak
12.02.05, 09:54
Na tyle zaproszeń które rozdałam frekfencja była mała tak pięknie pisze sie
na forum o naszym Muranowie tylko się nie dba o niego istnieje możliwość
wzięcia udziału w program rewitalizacji naszej dzielnicy,ale warunek jest
jeden muszą to być wszystkie wspólnoty na Muranowie i wtedy jest jakaś szansa
na pieniążki z Unii.Dlaczego dofinansowanie z Unii dostają spółdzielnie
mieszkaniowe?a nie Muranów.Przez dziesięciolecia władze miasta nie
przeznaczyły wystarczających środków na odpowiednie utrzymanie naszej
dzielnicy niedokonywania konserwacji, remontów, za doprowadzenie do zagrożeń
budowlanych spadającymi tynkami, balkonami.Muranów jako Osiedle Ogrody wraz z
podwórkami doprowadzone do ruiny to scheda po okresie zarządzania
nieruchomościami przez PGM-y.Obecnie troska o przyszłość naszej dzielnicy
powinna być obowiązkiem nie tylko członków spółdzielni mieszkaniowych , czy
urzędników miasta ,ale równiesz właścicieli lokali wspólnot mieszkaniowych.