Dodaj do ulubionych

Alek Mniszek Podolski

06.02.20, 14:24
Dzień dobry,
Czy ktoś korzystał z usług tego pana na portalu wrozbyobline? Jak przebiegła komunikacja, wróżenie? Bardzo drogi, ale ma dziesiątki jak nie setki, pozytywnych opinii na wo.
Obserwuj wątek
   • login2020 Re: Alek Mniszek Podolski 09.02.20, 11:39
    Już wcześniej korzystałam z Jego wróżb, ale niewiele się sprawdziło i zastanawiam się czy to u mnie tylko? Wiadomo że to nie wyrocznia więc go nie skreslam i chce drugie podejście.Ma pełno superopini, ale mam awersje do niego choć myślę o ponownym spróbowaniu. Mam jednak problem z zaufaniem mu, bo:
    -Pisze że nigdy nie prosi o komentarze i opinie, więc go cieszą. A po pierwszej wróżbie poprosił mnie aby wystawić mu komentarz, bo klienci nie robią tego.
    - Twierdził że nie wie, kiedy kończy mu się sms dlatego urywa go w połowie zdania, a wiem od innej wróżki że powyżej 160 znaków nie mogę nic więcej napisać więc nie jest do końca szczery :/
    - Jak się zwróci mu uwagę to potrafi być niemiły i mówić że Tarot tak mu kazał napisać :( Takie traktowanie klienta jak idiote .

    Więc może ja mam pecha albo trafiłam na zle dni. I wzrost cen mocno mnie zaskoczył.
   • slodkamadzia2 Re: Alek Mniszek Podolski 06.02.21, 08:35
    Korzystałam z opcji 3 pytań u Wróżki Oriany ze strony wrozkaoriana.com.pl w zeszły weekend i wczoraj wszystko się sprawdziło i postanowiłam napisać.
    kilka lat korzystałam z wróżb ale takiej sprawdzalności nigdy nie miała
    będę miała już stałą wróżkę której zaufam..
  • login2020 Re: Alek Mniszek Podolski 15.06.20, 15:37
   Alek, pani Maryla, Adam Kowalski z wrozbyonline to ludzie ktorzy mydlą oczy, ładnie mówią, niedoslownie, aby samemu sobie dopowiadac te wróżby. Spróbowałam Alka ponownie - nic sie nie sprawdziło. A jak sie nie sprawdzi to oczywiscie pretekst, że zapewne we mnie cos jest nie tak. Szkoda pieniędzy i czasu.
  • gwiazdazaranna767 Re: Alek Mniszek Podolski 09.01.21, 17:38
   Alek Mniszek Podolski, Adam Kowalczyk i Maryla Krzemieniec są ze sobą jakoś powiązani. Nie widzicie podobieństw? Ludzie ile jeszcze będziecie dawać się robić w bambuko za wasze ciężko zarobione pieniądze? Prawda taka, że mydlą oczy, udają skromnych i pokornych, czekających na Wasze problemy i żale 24/7...ta, ehe. Przejrzyjcie w końcu na oczy, z ich wróżb się nic nie zgadza. Są ładnie ułożone stylistycznie i pięknie brzmią, resztę sobie dopowiedz człowieku, nie zastanawia was to że mogą wymieniać się wzajemnie informacjami o klientach? To nie jest wszystko normalne
   • blublinka11 Re: Alek Mniszek Podolski 12.01.21, 10:52
    Patrząc z perspektywy osoby zainteresowanej wróżbą mnie nie przeszkadza, że ktoś wisi 24 h. Kiedyś późną nocą napisałam sms do wróżki, która była dostępna a odp. i tak dostałam dopiero w południe. Ale nie o tym chciałam napisać, chciałam podać moje obserwacje. Sprawdziłam fakty, które opiszę.
    Wchodzę na wrozby online regularnie, po horoskop. Zdążyłam zauważyć, że nowi wzorują styl profilu, po prostu kopiują styl innych, no chyba, że efekt ich działania to coś z głową.
    Mam pare typów: Katarzyna Katja, ta to dopiero odlot… Tekst, styl grafiku, usługi specjalne są w stylistyce tych najpopularniejszych z wróżących. Ta wróżka widocznie chodzi od profilu do profilu i się "inspiruje". Zadałam sobie trudu żeby sprawdzić. Jej profil i usługi specjalne, to mieszanka tekstów z profili z pięciu osób. To oczywiste, że kopiuje innych. A idiotyzmem jest to, że odkąd się pojawiła zmieniła chyba z 15 razy zdjęcie. Za każdym razem pokazywała inną grafikę lub twarz całkiem różniących się od siebie młodych dziewczyn. Ostatnio zmieniła zdjęcie parę dni temu. Ceny i sposoby kontaktu zmieniała z naście razy. Odlot! Zmieniała też pseudonim. Jak pare miesięcy temu tam zaczynała pokazywała się jako Katarzyna Hoch. Zwróciłam uwagę bo znam niemiecki, hoch z niemieckiego znaczy wysoki. No chyba, że wcześniej podawała swoje prawdziwe nazwisko. Nie wiem. To nie jedyna wróżąca tam osoba, która w międzyczasie obecności zmieniała pseudonim. Kolejny specyficzny typ: wróżbita Gracjan. Wariant zdjęcia też coś z pare razy zmieniał. Przez sporo czasu wisiał 24 h. Niedawno podniósł cenę. Któregoś razu, chyba z miesiąc temu jak czytałam horoskop przyuważyłam, że dostał negatywa. Babka zbulwersowana, że przy drugim kontakcie podał wykluczające się przeczące sobie odpowiedzi. Następnego dnia negatyw zniknął.
    Kolejny żałosny to: wróżbita Ivo, który w zdjęciu profilowym ma fotkę przystojniaka… Z tym, że ten przystojniak to wcale nie ten wróżbita, tylko facet z pinterest’a, zagraniczny aktor. Cena sms, chat nie należy do niskich.
    Kolejny który przyciągnął moją uwagę to wróżbita Robert, fotka jego więc ok, ale ten chyba kusi na zajętość, ale z tego co zaobserwowałam jakoś wiele mu nie przybywa wykonanych usług. Też był okres, że wisiał 24 h.
    A na koniec dwa najlepsze (lub najgorsze w zależności od punktu widzenia) egzemplarze. Wróżka Julianna. Kobietę ze zdjęcia na wrozby online można znaleźć na amerykańskim portalu wróżb. Jakoś raczej nie podejrzewam żeby Amerykanka wróżyła też na polskim portalu.
    No i dno dna jeśli chodzi o inteligencję przy doborze fotki czyli wróżka Iridessa, jej profilowe zdjęcie to tak naprawdę zdjęcie Noemi Durini, Włoszki, ofiary seksualnej napaści.
    Nie wiem jak kogoś, ale takie coś to mnie bulwersuje. To co napisałam to nie gdybania, to nie zawiść. Mam na to dowody, wszystko co napisałam też każdy sam sobie może sprawdzić.
    Jeszcze jedno, zauważyłam, że niektóre te same wróżki są na MW, niektóre ze zdjęciem w innym ujęciu niż na wrozby online i o innym pseudo i np. na MW tarocistka ... to na wrozby online wróżka... lub takie, które "pomijają" literkę w imieniu przez co imię dostaje innego brzmienia. Nie napisze które, poszperajcie sobie sami.

    gwiazdazaranna767 napisał(a):

    > Alek Mniszek Podolski, Adam Kowalczyk i Maryla Krzemieniec są ze sobą jakoś pow
    > iązani. Nie widzicie podobieństw? Ludzie ile jeszcze będziecie dawać się robić
    > w bambuko za wasze ciężko zarobione pieniądze? Prawda taka, że mydlą oczy, udaj
    > ą skromnych i pokornych, czekających na Wasze problemy i żale 24/7...ta, ehe. P
    > rzejrzyjcie w końcu na oczy, z ich wróżb się nic nie zgadza. Są ładnie ułożone
    > stylistycznie i pięknie brzmią, resztę sobie dopowiedz człowieku, nie zastanawi
    > a was to że mogą wymieniać się wzajemnie informacjami o klientach? To nie jest
    > wszystko normalne
    • ania.osiec93 Re: Alek Mniszek Podolski 12.01.21, 15:05
     @blublinka11 zgadzam się z Twoją opinią, też coś mi nie gra z niektórymi zdjęciami, i imionami, detalami.
     Wróżki to straszne plotkary, zawistne dla siebie i klientów. Założę się, że nienawidzą jak ktoś ma kasę żeby sobie wróżyć. Wysłałam sms, te same pytania do wróża Alessandro, wróża Adama Kowalzcyka, wróżki Aurory Mercouri. Odpowiedzi tej trójki były mocno zbliżone, szczególnie dwie, u Adama i Aurory prawie identyczne z detalem, znajomość pewnych faktów aż zdziwiła. Wróżyłam wcześniej u Adama, któremu przytaknęłam na pewien szczegół. Myślę, że ta trójka jest jakoś powiązana, to nie przypadek, tak samo jak to nie przypadek, że imiona tej trójki są na tą samą litere. No i foto wróża Adama i wróża Alesandro, jest w tym jakieś podobieństwo myśli na pokazanie siebie. Osoba na foto nie ta sama, ale tu czerń, tu biel, podobna poza. Podobna myśl na pokazanie siebie.
      • login2020 Re: Alek Mniszek Podolski 14.01.21, 17:52
       Alek Maryla i Adam sa powiazani na 100% niektórzy wrozbici maja dwa konta. Juz dawno pisali o tym ze Aleksa i Alessandro to ta sama osoba. Aurora i Alek... watpie. Aurora ma Youtube i ma troche inne podejście do Tarota niz te portalowe wróżki. Z resztą na portalu juz jej prawie nie ma. A wrozki na portalach to ida na ilosc a nie jakosc wiec omijac to szerokim lukiem. Lepiej wziac jedna wrozbe konkretnie nieco drozej niz wysylac smsy do kilku. Sms za 11 zl? Litosci.
     • aurora.merc Re: Alek Mniszek Podolski 14.01.21, 19:28
      Droga pani Aniu :)
      Dziękuję za ciekawe spostrzeżenie i wrzucenie mnie do - jak widzę sporego - worka podejrzanych wróżbitów. Jak pani to sobie wyobraża? Że widząc smsa lub czat od pani, dzwonię do Adama (którego pani zdaniem najwyraźniej znam) i pytam, co pani odpisał. On mi mówi, a ja na to - spoko, to dokładnie to samo napiszę :)
      Widzi pani, skoro korzysta pani z usług osób zajmujących się postrzeganiem poza zmysłowym, istnieje jednak prawdopodobieństwo, że będą o pani wiedzieć to, czego pani im nie mówiła. Przecież pyta pani Tarocistów. Zupełnie nie wiem o jaką sytuację chodzi, ale przecież z daty urodzenia i kart wiele można wyczytać. Nie rozumiem jednak, po co korzystacie państwo z usług wielu wróżbitów zadając im te same pytania? Jak są odpowiedzi różne - źle, jak są podobne - podejrzane. Nie znam Adama Kowalczyka, nie miałam z nim nigdy styczności. Jednak faktem jest, że na portalu - tak jak już ktoś napisał - prawie mnie nie ma. W grudniu zaledwie kilka dni. W styczniu byłam 3 razy. Nie mam czasu na portal, ani na jego mechanikę - wraz z końcem stycznia kończę tam swoją działalność. Ponieważ bardzo wnikliwie pani obserwuje wróżących na portalu, dlaczego nie wygooglowała mnie pani? rzeczywiście odkryłaby pani, że mam kanał na youtube i prowadzę czytania ogólne, medytacje, podcasty, realizuję także prywatne czytania w formie filmu wideo - klient widzi karty, dokładnie krok po kroku są analizowane przeze mnie - słyszy mnie. Nie jestem więc jednym avatarem i kilkoma znakami na ekranie. Warto też zerknąc na moją stronę internetową www.nowywiekswiatla.com - to jest zupełnie bezpłatna działalność, która związana jest z samorozwojem. Mimo tego co pani napisała, jestem w stanie zrozumieć podejrzliwość, ale dziwię się, że skoro nie ufa pani portalowi, to dlaczego pani z niego korzysta? Oczywiście na portalu jest wielu wspaniałych wróżących, a bez wątpienia znajdzie pani ich strony lub fanpage na fb. I tylko taka drobna rada dla Państwa odnośnie wróżenia (tak ogólnie): nie dawajcie się zwieść, że coś jest z góry zaplanowane, przesądzone, ze w Waszej dacie urodzenia widać wieczną samotnosć etc. Macie wpływ na swoje zycie znacznie większy niż można przypuszczać. Tarot wspaniale prognozuje, ale jeszcze lepiej doradza - jaką ścieżką podążyć, zeby naprawdę być szczęśliwą :)

      Serdecznie pozdrawiam
      Aurora Mercouri
      • blublinka11 Re: Alek Mniszek Podolski 15.01.21, 02:16
       Pani Auroro
       Pogmatwała Pani posty z osobami do których Pani odpowiada, odniosła się Pani do moich wniosków, do wniosków następnej rozmówczyni i chyba jeszcze jednej, a zwróciła się Pani imieniem jeszcze innej. Nerwy? Szkoda zdrowia! Też czuję się wywołana do tablicy. Odpowiem. Po co ja wchodzę na portal? Lubię to! Na wrozbyonline wchodzę również po horoskop. Mam dociekliwą naturę, jak coś, ktoś zwróci moją uwagę to gogluję i analizuję. Na Panią też poświęciłam chwilę. Pani twarz skądś kojarzyłam, bynajmniej nie ze znanego mi kanału youtube, ani innych społecznościowych. Aaaa, już sobie przypomniałam, ale to temat na inne forum. Kiedyś pewnie znów porozmawiamy. Zwróciłam na Panią uwagę, bo w swoich początkach na wrozbyonline dostępna Pani była długimi godzinami, za co zresztą dziękuję, bo uznaję to za szacunek okazany klientowi. Przetestowałam praktycznie wszystkich z wrozbyonline. Do Pani też wysłałam smsy (o ile sobie przypominam wtedy miała Pani tańsze smsy, z czasem podniosła Pani cenę, bardzo dobrze bo sms za 2 czy 3 zł to fastfood).

       Niewiarygodne zachowania i kurioza opisałam tutaj, teraz żałuję, że tu, w temacie o wróżbicie, którego testowałam i tak jak Pani również źle go nie oceniam; co ciekawe Wasze wróżby były podobne, no, ale to Pani przecież nie zdziwi, bo Pani wspomniała, że skoro postrzegacie pozazmysłowo to wnioski będą spójne. Wierzę również Pani, przecież jest Pani wiarygodną osobą.
       Tylko pogratulować, że oferuje/oferowała Pani swoje usługi na różnych innych portalach, że realizuje się Pani, że przy ogromie zajęć umie Pani władać czasem, by mieć go dużo na tyle, by starczyło na fanpage, fora internetowe, na różne kanały, przeróżne aktywności. Zapewne znajdą się drwiący, którzy stwierdzą, że to urok nadmiaru czasu i młodości, jednak ja szczerze gratuluję.

       Pani Auroro, wypowiadanie się na forach gdy jest się osobą, która chce być traktowana poważnie, powinno być bardziej przez Panią przemyślane. Proszę zobaczyć. Wypowiedziała się Pani tego samego dnia, w odstępie niedługiego czasu, gdy osoba spod login2020 hejtuje. Kiepsko to wygląda. Chyba nie chce być Pani kojarzona z taką energią. Ktoś mógłby wyciągnąć mylne wnioski, że to Pani sama to robi. A do tego kilka wypowiedzi temu nick osoby: gwiazdazaranna, która w którymś z postów pomawia bądź co bądź uczciwych wróżących, jest spójny z Pani pseudonimem wróżbiarskim, bowiem gwiazda zaranna to z łac. aurora.
       Chyba ktoś chce zaszkodzić Pani i Ich wizerunkowi. Wspomniała Pani, że się nieznacie, ale powinniście Państwo się skrzyknąć i zrobić pozew zbiorowy, pomówienia są karalne. IP. i lokalizacja jest do ustalenia. Służę swoją pomocą, chętnie Państwu pomogę bo jak Pani widzi jestem dobrą obserwatorką. Mój nick to zarazem adres mail w gazeta .pl

       Serdecznie pozdrawiam
       Magdalena (m...84..)


       aurora.merc napisał(a):

       > Droga pani Aniu :)
       > Dziękuję za ciekawe spostrzeżenie i wrzucenie mnie do - jak widzę sporego - wor
       > ka podejrzanych wróżbitów. Jak pani to sobie wyobraża? Że widząc smsa lub czat
       > od pani, dzwonię do Adama (którego pani zdaniem najwyraźniej znam) i pytam, co
       > pani odpisał. On mi mówi, a ja na to - spoko, to dokładnie to samo napiszę :)
       > Widzi pani, skoro korzysta pani z usług osób zajmujących się postrzeganiem poza
       > zmysłowym, istnieje jednak prawdopodobieństwo, że będą o pani wiedzieć to, cze
       > go pani im nie mówiła. Przecież pyta pani Tarocistów. Zupełnie nie wiem o jaką
       > sytuację chodzi, ale przecież z daty urodzenia i kart wiele można wyczytać. Nie
       > rozumiem jednak, po co korzystacie państwo z usług wielu wróżbitów zadając im
       > te same pytania? Jak są odpowiedzi różne - źle, jak są podobne - podejrzane. Ni
       > e znam Adama Kowalczyka, nie miałam z nim nigdy styczności. Jednak faktem jest,
       > że na portalu - tak jak już ktoś napisał - prawie mnie nie ma. W grudniu zaled
       > wie kilka dni. W styczniu byłam 3 razy. Nie mam czasu na portal, ani na jego me
       > chanikę - wraz z końcem stycznia kończę tam swoją działalność. Ponieważ bardzo
       > wnikliwie pani obserwuje wróżących na portalu, dlaczego nie wygooglowała mnie p
       > ani? rzeczywiście odkryłaby pani, że mam kanał na youtube i prowadzę czytania o
       > gólne, medytacje, podcasty, realizuję także prywatne czytania w formie filmu wi
       > deo - klient widzi karty, dokładnie krok po kroku są analizowane przeze mnie -
       > słyszy mnie. Nie jestem więc jednym avatarem i kilkoma znakami na ekranie. Wart
       > o też zerknąc na moją stronę internetową www.nowywiekswiatla.com - to jest zupe
       > łnie bezpłatna działalność, która związana jest z samorozwojem. Mimo tego co pa
       > ni napisała, jestem w stanie zrozumieć podejrzliwość, ale dziwię się, że skoro
       > nie ufa pani portalowi, to dlaczego pani z niego korzysta? Oczywiście na portal
       > u jest wielu wspaniałych wróżących, a bez wątpienia znajdzie pani ich strony lu
       > b fanpage na fb. I tylko taka drobna rada dla Państwa odnośnie wróżenia (tak og
       > ólnie): nie dawajcie się zwieść, że coś jest z góry zaplanowane, przesądzone, z
       > e w Waszej dacie urodzenia widać wieczną samotnosć etc. Macie wpływ na swoje zy
       > cie znacznie większy niż można przypuszczać. Tarot wspaniale prognozuje, ale je
       > szcze lepiej doradza - jaką ścieżką podążyć, zeby naprawdę być szczęśliwą :)
       >
       > Serdecznie pozdrawiam
       > Aurora Mercouri
       • aurora.merc Re: Alek Mniszek Podolski 15.01.21, 06:18
        Odpisałam pani Ani na jej podejrzliwości. Odpowiedź przy okazji ma charakter ogólny. Proszę nie nadinterpretować. Co do mojej szerokiej działalności - kiedy byłam dłużej na portalu, nie posiadałam strony i kanału na yt. Miałam więc faktycznie więcej czasu. Teraz nastąpił czas wyboru.

        Dziękuję za troskę o moją reputację. Link do tej dyskusji otrzymałam od kogoś innego i postanowiłam odpowiedzieć, gdy tylko będę miała dostęp do komputera - a ponieważ to nastąpiło 2h po innym komentarzu (autora dyskusji) to, cóz... więcej luzu. I tak każdy ma prawo do swoich wniosków. Ale owszem - zwróciłam uwagę na nick "gwiazda zaranna", brakuje jeszcze kolejnego jak "jutrzenka", czy "lufycer". No cóż - gdyby ktoś podejrzewał mnie o odpowiadanie samej sobie używając podobnych nicków - moja inteligencja byłaby urażona. Tak czy inaczej nie wierzę, aby ktoś próbował mi zaszkodzić. W zasadzie - lepiej odpuszczać. Małostkowość bywa destrukcyjna.

        bez odbioru ;-)
        • ewitka33 Re: Alek Mniszek Podolski 15.01.21, 12:16
         Macie problemy z d...py, a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Gołym okiem widać, kto ma czas na intrygi, kto ma czas na pisanie i sprawdzanie z zapartym tchem kiedy odpisać. Kto wyżej s...a jak d...p ma. Widać też kto ma klasę i nie ma czasu, bo tych osób nie widać. Widać kto szuka reklamy. Po prostu żal.pl Kiepskie rozpoczęcie kariery. Mosty spalone. Samotność pisana. Tak, szykuje się pozew, jeśli nie od portalu, to na pewno pozew zbiorowy, dochodzą nowe osoby Aleksa i Alessandro, których się pomawia. Bo ktoś pisał, bo ktoś mówił. KIEDY PISANO? GDZIE? KTO? Anonimowy hejter ukrywający się za cyfrowym literkowym avatarem? Zazdrosna wróżka? Wzgardzona kochanka? Chciałaś się mścić, tanim kosztem reklamę sobie zrobić a ośmieszyłaś się dziewucho.
         • login2020 Re: Alek Mniszek Podolski 15.01.21, 14:02
          Jedna bardziej pierd* od drugiej. Temat zalozony rok temu, odkopany do kolejnych oskarzen. Teraz przychodza mi na poczte powiadomienia o kolejnych naiwnych obronczyn wróżek. Zgloszony do usuniecia.
   • kasia110103 Re: Alek Mniszek Podolski 15.01.21, 06:51
    Muszę przyznać ,że ciekawy wątek został rozpoczęty.Ja również,korzystałam z usług portalu wróżby on line i moje opinia jest tylko oparta na moich osobistych doświadczeniach.Pani Maryli wróżba nie była trafna ,natomiast Pana Alka i P Adama ,nawet daty się pokryły.Dodam ,że Wróżbita Gracjan to zwykły oszust zamówiłam u niego rytuał ,prosiłam o przesłanie mi zdj.jednakze po wpłacie pieniędzy ,czekam już 3 miesiąc.Wrozka Aleksa ,jest godna polecenia,to samo również uważałam o Lunie jednakże gdy napisałam do niej po paru tyg.z ta sama rzeczą jej wróżba była już inna.Dla mnie najbardziej wiarygodnymi osobami to Pan Adam i Alek i Pani Aleksa.Reszta to pseldo wróżbici ,którzy tylko żerują na osobach potrzebujących wskazówki w trudnej sytuacji,a tak nie powinno być.Ale wiadomo ,trzeba się samemu przekonać aby wyrobić własne zdanie.Na koniec dodam ,że żenada jest Solaz ,nie wiem kto ją tam umieścił ,zero konferencji,zero sprawdzalnosci ibusiuwanw są negatywne komentarze
  • slodkamadzia2 Re: Alek Mniszek Podolski 06.02.21, 08:34
   Korzystałam z opcji 3 pytań u Wróżki Oriany ze strony wrozkaoriana.com.pl w zeszły weekend i wczoraj wszystko się sprawdziło i postanowiłam napisać.
   kilka lat korzystałam z wróżb ale takiej sprawdzalności nigdy nie miała
   będę miała już stałą wróżkę której zaufam
  • grazynahagb Re: Alek Mniszek Podolski 09.10.21, 15:05
   Korzystałam z rady wróżki Sary przez internet. Jestem bardzo zadowolona.
   Polecam gorąco - pisz na adres kobietamag@interia.pl . wróżba została potraktowana jako priorytetowa i bardzo szybko zrealizowana po przystępnej cenie, gorąco polecam ;)
  • kleopatrawikka3 Re: Alek Mniszek Podolski 20.10.21, 18:29
   polecam Wróżkę Sarę jest to bardzo miła i sympatyczna a przy tym merytoryczna i konkretna osoba!
   korzystam z jej usług od kilku lat i prawie wszystko się sprawdziło nawet sprawy, które z początku wydawały mi się niedorzeczne, także się sprawdziły , email do niej : kobietamag@interia.pl serdecznie polecam ;)
  • jesiennaa Re: Alek Mniszek Podolski 25.10.21, 11:32
   w czwartek korzystałam z opcji 3 pytań i wróżki Agnieszki ze strony wrozkaagnieszka.pl
   ma 100% dyskrecje a na tym najbardziej mi zależało, opłaciłam za 3 pytania a wróżbę dostałam w ciągu godzinki. Prosto i rze3czowo bez owijania w bawełnę a dzisiaj już jedno pytanie sie sprawdziło co jest dla mnie miłym zaskoczeniem. jak dla mnie jedna z lepszych jeśli chodzi o szybkość i bezpieczeństwo płatności gdyż zaraz po zamówieniu mamy wróżbę.
  • kamilajanka11 Re: Alek Mniszek Podolski 10.01.22, 19:06
   Ostatnio miałam trudny okres w życiu, partner mnie zostawił po wielu latach związku , byłam załamana - nie wiedziałam co robić, natomiast postanowiłam spróbować ostatniej deski ratunku tj rytuał miłosny u wróżki Sary i nie żałuję,co prawda pierwszy symptom był szybko tj po paru tygodniach natomiast ustabilizowało się to po około 1,5 miesiąca co uważam i tak za bardzo szybki czas, gorąco polecam- email do niej kobietamag@interia.pl
  • jokasta345 Re: Alek Mniszek Podolski 18.01.22, 22:02
   Bardzo polecam Wróżkę Sarę, której wrózby okazały się niezwykle trafne w samo sedno , miło,przyjemnie,szybkie terminy,ostatnio też zdecydowałam się na rytuał u niej i co prawda trzeba było trochę czekać bo przeszło kwartał,ale było warto-efekty dokladnie takie jakie chcialam,chłopak do mnie po bardzo ciężkiej sytuacji, wrócił, email do niej- kobietamag@interia.pl
  • markowickasdf12 Re: Alek Mniszek Podolski 19.02.22, 17:52
   Polecam świetną i precyzyjną wróżkę Sarę, rozmowa z nią jest jak balsam dla duszy, miła,serdeczna, potrafi zrozumieć sytuację ,a przede wszystkim bardzo trafne wróżby, korzystam już od ponad 5 lat z jej usług i prawie wszystko się sprawdza, bardzo wysoka sprawdzalnośc, serdecznie polecam,email do niej- kobietamag@interia.pl
  • martynkakloska124 Re: Alek Mniszek Podolski 13.03.22, 14:54
   Mogę Wam polecić sprawdzoną wróżkę online, korzystam z niej od ponad 5 lat i praktycznie wszystko się sprawdziło z bardzo dużą precyzją i dokładnością, od dłuższego czasu nie powodziło mi się też w życiu,nie wiedziałam czym to może być spowodowane i kwartał temu skorzystałam z oczyszczenia energetycznego u niej i znacznie mi się od wtedy już poprawiło, email do niej - kobietamag@interia.pl, gorąco polecam:)
  • martynkajulka11 Re: Alek Mniszek Podolski 20.03.22, 15:42
   Niesamowita warta polecenia jest wróżka online Sara, korzystałam już kilka razy z jej porad z polecenia koleżanki,która korzysta z jej wróżb już od dawna i bardzo trafna wróżba opisująca stan obecny bez jakichkolwiek pytań, szybko rzeczowo,merytorycznie, bardzo jestem zadowolona,email do niej-kobietamag@interia.pl;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka