Dodaj do ulubionych

wrozbita jasnowidz waldemar

25.10.21, 15:20
ja juz tu pisalem kilkjakrotnie i wiem jedno jak pol roku temu wszedlem i znalazlem opis wrozbity jasnowidza pana waldemara to postanowilem skozystac z jego uslug korzystalem z jego uslug kilkakrotnie i nie zawiodlem sie pan waldemar doradza na podstawie zdjecia danej osoby nie wrozy z kart czy kul po prostu ze zdjecia fakt jest drogi ale cusz jak chce sie zjesc obiad w dobrej restauracjii to trzeba zaplacic z tego co wiem pan waldemar nie oglasza sie na zadnych forach po prostu dziala na zasadzie poczty pantoflowdej ale ja postanowilem opisac go bo jest warty tego kontakt to waldek206@op.pl
Obserwuj wątek
    • kundzia1239a Re: wrozbita jasnowidz waldemar 23.11.21, 17:15
      Moi drodzy, ostatnio skorzystałam z usług wrózki Sary i jestem pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności-z tego co widzę to nie ja jedyna ;) z początku myślałam,że konieczne do tego typu usług jest spotkanie osobiste, okazało się,że nie i nie widząc mnie trafiła w sedno co do wszystkich pyta ,które do niej miałam, co więcej bardzo szybko w przeciągu kilku miesięcy już prawie cała wróżba się spełniła, ponadto pełna zrozumienia, udało się bardzo szybko umówić na termin nawet w późnych godzinach nocnych jeśli sytuacja tego wymaga, gorąco polecam - email do niej - kobietamag@interia.pl
    • klaryska12ab Re: wrozbita jasnowidz waldemar 24.11.21, 20:21
      Mogę Polecić Wam dobra wrózkę -Sarę ,która wrózy nie tylko z tarota ale też z innych talii, w moim przypakdu bardzo duża sprawdzalność i są możliwe szybkie terminy,a poza ty to co chyba bardzo istotne- wróżba bardzo zbieżna z rzeczywistością, tel do niej -784 676 783, gorąco polecam ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka