27.01.20, 14:28
...bo się jużw tych starych wątkach gubimy.

Piszmy może co nas boli?
Na wybory dałam stare karty,Daruda i Tuksek never, Hołownia może miał i tego Głupca,bo nie wiedział czy w ogóle rusza,ale rusza.
Nie tak źle było z NaBłońską,ale doś mi się widzi,że tam jeszcze ktoś chciał przystąpić.
Moje ekonomiczne i ekologiczne lęki "wylałam" na forum,ale czy zkolei nie kolejne dziecko z kąpielą ? I czym kaczki i kórniki nas jeszcze obdzielą...?
Dlea Australii - Wisielec mi niedawno wyszedł, ofiara byłamusyków na renowację szkód,ale koszmar dopiero ... z impiczmentem i deszczem się jakośskończył,nie wiadomo co będzie,ale już wszyscy "dają ciała".
Mamy jednym słowem ...dosssyć.
Oby ten gaz już im sięskończył, jak umnei były karty na blogu.
Atmosfera będzie zdrowsa, samojcjhody zastąpią skuterami... oooch,jeszcze i jądrowce żeby przestali przerabiać taki w Kosmos bezpowrotnie wysłali zapalniki...I polityków gówniarzy...
--
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • tabularasa22 Re: Off topik 27.01.20, 21:38
   Cam ile ty masz planet w drugiej połówce horoskopu ? Bardzo wnikliwie badasz co się dzieje, u nas, na świecie, tropisz, sprawdzasz, interesują cię sprawy społeczne globalnie. Ja w zasadzie myślę tylko o własnym podwórku oraz o pojedynczych sztukach, które wchodzą ze mną w interakcje. I tak mnie naszło zapytać... hmmm
   • camaretto Re: Off topik 28.01.20, 04:21
    Tropię już od 30 lat bo... moja rodzina "siedziała w polityce", znajomkowie przy ówczesnych rządach,mnie z kolei rodzinnie wysadzono na bruk, bez śladu po ZłotejRybce. Najpierw tropiłam ich,później sektę,przywyczaiłam się już do mojej rzeczywstości kawału,nicka,który za dużo wie, 11 w Drodze życia, Urana jako dominanty horoskopowej, aspektów obciążających i wyzwalających Saturna. Terazpisałam, że koleżanki też tak mają,ale gdybyśmy siętu sami nie obronili,choćby tą żurnalistyką i niezupełnie chcianą "nibypolityką",gdzie ona mnie niby nie interesuje, ale co rusz PiS włazi mi na odciski. Gorzej, byśmy chybajuż nie żyli.Ja już po prostu bronię " eko", ukochanych preze mnie zwierząt i lasów w których mieszkam jak i moja rodzina od stuleci. I w którychjestem często jedynym prawomocnym myśliwym ;D. A Żelaznego,prasę policyjną i kawały ukochałam już 30 lat temu,chyba jeżdżąc do szkoły muz. z kluczem na szyi.Albo samotnie 500km.do chorej babciw wieku lat12?(do Wrocka, nomen omen)
    Nikt mnie nie wychował po prostu na kobietę, tabulka, zresztą moje kumpelki też,po prostujak bozia dała, takie już jesteśmy nadaktywne, i takich mamy kumpli,co to i 7 języków, Ameryka, i co to takiego granica (jak mój dziadek partyzant kiedyśz kolegami, za czasów komunistów chadzał przez "zieloną" z kolegami na...piwo w Niemczech)

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com
     • camaretto Re: Off topik 28.01.20, 17:36
      Raczki są w ogóle nieco "rodzinne". Jato bymchciała z każdąsprawą jużmieć"Swięty spokój", więc z każdą sprawą szybko mnie gna. Coś jak rybia osobowość babek,po horroskopie nie inaczej. Tylko że one żyły w czasach, kiedy córy szlacheckie musiały jeszcze i z w 1 ławce w kościele siedzieć i przykład ludowi dawać,i tkać pięknie....
      Babcia do dziś twierdzi, że dobrze że to się skończyło,ale kościół to mają rację,to nie moje upodobania, mamai tata teżich nie kochali... zrestą morderstw mają za uszami więcej niż gwałtów i molestowania dzieci, dla mnie niech sewierzy , ateistaczy materialsta, byle był szczery to mu i na świadomość nie zaszkodzi. Najgorzej jak ktoś uderza w szpan i obłudę..
      A Urana to masz po przeciwnej stronie, bo na IC , a ja w zawodzie - parapsycholog,radiestezja, bioterapia, uparty jak to kozioł, idzie własnymi drogami. Teraz, też oprócz kototerapii uprawiam bioterapię, żeby organizm odblokować, do tego godzinami mam zamknięty cały system energetyczny, nic nie jem i leci "po kociemu", dobrze jedynie że teraz nowe AGD mnie chroni,myślałam że robię błąd, ale nie...
      To masz - dobrze wyczułaś że przeciwnie... mnie w kółko gdzieś gna,mimo że nie chcę...;D

      --
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

      Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • camaretto Re: Off topik 29.01.20, 06:38
       Sąd miał być przez Kaczyńskich wyrzucony, więc wywalił PiS. To prawdziwe dane w Angorze. Przypomina to trochę znane z historii bulle papieskie,które rzucająklątwę na cesarza, a iście królewską odpowiedź demobilizującą papieża z urzędu.
       Jak również sprawę Giordano Bruno, średniowiecznego filozofa ,który w odpowiedziach na "podpuszczenie" przez pewnego dominikanina mówi do niego prostym językiem, że Kościół i on ma w...inic go nie obchodzi ich stanowisko w ... Usiadł bidaczyna na stosie, i to szybko, niezależnie od kontaktów na dworach. Jak widzicie, dobry kałboj, to martwy kałboj.
       Australia - mój najgorszy "problem" -jak na razie boi się wszystkiego, nawet jużdeszczu. Zrzuca się też marchewki zwierzętom.
       Lubiłam to środowisko,bliskie naturze, gdzie wobec zwierzaków tak bardzo powolnych, miłych i oryginalnych zjednoczeni byli z naturą, jest mi to bliskie choćby z mojego własnego kurnika, bo ja się chowałam i mieszkam dalej na terenie rezerwatów, też i Wawie obok bloków mieszkalnych, są gospodarstwa rolne i rezerwaty - Lasy Chojnowskie. Żadna więc ze mnie mieszczka, nie oddam za nic tych - jak u Doni - parków gdzie mogę chować i miećzwierzaki,a spader po lesie to góra 3-6 km,gdzie jeszcze jeżdżą autobusy i rowery. To też strefa taniego kupowania, Auchan, Tesco i Leclerc,Obi i Go Sport ,wielkie markety centralne, a nie szklana pogoda. Ja i moi znajomkowie praktycznie tv nie oglądamy wcale,a mam jeszcze wiszący problem z kupnem anteny domowej dla kota ;D (jak już ma darmo tv...?) Tak,że polityka jest nie dla mnie. ;d Chyba że eko - logiczna.
       Niechęć do klikierni żeśmy nomen omen opisały tutaj, ale zorganizował się jeszcze Biedroń i inni. Na razie nie wiem , bo coś te nasze "stawiania"i możliwość manipulacji ankietami,której ja jako niezły matematyk jeszcze z epoki studenckiej jestem świadoma i ...którą opisałam na forach , czyli weszłam do akcji to znów nie polityka , ale spiskowy model dziejów.
       Czy więc nowe "kości" dla cysorza? Nie wiem,jak chcecie to rzucojcie, panoczki. Kto robi roczną wróżbę albo dla świata, jak chciała Rozzalinda?Ja się czuję jeszcze"rozładowana",wymęczona....

       --
       To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

       Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
       www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 Re: Off topik 29.01.20, 09:32
   Ruch jak w ulu 😁❤️
   I dobrze. Znaczy nie poddajemy się sennej zimowej atmosferze.
   U mnie pada śnieg... Ooo! Szok.
   Cam sorki, że nie dyskutuje politycznie ale jakoś ostatnio czuję, że to nie moja bajka. Po prostu odcinam się od tych info globalno-lokalnych.

   --
   Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
   /T.Edison/

   * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
   • camaretto Re: Off topik 29.01.20, 09:55
    Nie musisz mnie przepraszać, jak tylko Lola załapie,jak i ja,że zabłądziła w ciemnościach prezydencko- klikierskich, tak jak napisałam,jest o wiele więcej fajnych opcji,bo Polacy "ruszyli do ataku", nawet SN się ruszył,a myślałam, że kaczka dziennikarska Angory, wiesz z Ogórkiem nie pogadasz, Madzia startowała i nazwisko ma teraz ;D popularniejsze ...;D to jak zwykleprzejdędo "spoczynku", a Australię ...jakoś nie mogę zostawić,bo nie mam stamtąd korespondencjiwogóle,a koleżanka hodowała w buszu idento koniki jak te poparzone zwierzaki,mam nawet ich zdjęcia
    Fajnie Hołownia zaczął, znaczy środowisko coś rusza się pod płaszczem wierzchnim,to mąż pani pilot, całkiem jak moje emancypowane praciotki,tylko te w Katyniu...a Biedroń zobaczył,że nie święcigary lepią.. i jest jeszcze paru odważnych.
    Zauważ,że słowowsłowonaszeutyskiwania,także tepetycje,żeby odblokowaćrynek przeszły do Konfederacji w porogramie.
    Znaczy,ktoś nas widzi,nietylko w opcji"grzybiarze" czy "(L)afera narodowa".
    I nasze strzały w 10 ;D;D;D
    Widziałaś już La Toyę?
    Coś jak ... O,będzie zagadka z tego, jak w dawniej na forach. I może nie tylko Nagietek się skusi do pisania...

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com
  • camaretto Re: Off topik 29.01.20, 10:36
   U nas...też śnieg, myślałam już że źle zrobiłam i pozbawiłam zwierzęta wczoraj bananów,wszystko załatwiłam,myślałam też,że ta "prędkość atomowa" to przywyczajenie, tęsknota,apotrzeba powrotu do niskich temperatur to kaprys niespełnionej wyobraźni pisarza. Za to chciałam przez moment,żebyście się zapoznali z treścią mojego opowiadania którego nie zmyśliłam, jest też, jak inne rzeczy, częścią tego świata i tzw ' street - sztuki przetrwania", ale pomyślałam że na "nas - pisarzy, poetów ,filmowców zrobię zagadki osobne, jak i kiedyś. Świetny wjazd miała Nagietek,ze Steffenem Moellerem,na którego wpadłam w Arkadii,trafiła w podobieństwo aktorów.
   Ale będzie lepiej,jak story stanie się zagadką,a wy popróbujecie się z życiową - i nie - treścią.
   Przecież wszyscy mają jużjakieś,fajne, trafne "readingi" ;D
   A niektóre rzeczy albo się jeszcze nie sprawdziły, albo już ;D. Ma rozzie rację,teraz bliskie treści ;D

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
   • camaretto Re: Off topik 29.01.20, 12:43
    Noi coś jeszcze off top, wpadło mi,że teniby "głupie komunikaty" się wzajemnie uzupełniają.
    Najpierw koronawirus nigdzie nie uciekał,teraz już w Europie,najpierw żenie było szarańczy,teraz boli Afrykę biedną... Najpierw myśmu zaczęli wojnę z GMO , bo tam była broń bio, nałożyliśmy w UE rystrykty,a tu .. dobrze,że wyroczni 'udało się" przewidzieć odrzucenie Macierewicza ale nam USA jeszcze mogła tylko do siebie "listy od Polakóww USA" jeszcze pisać,z Macierewiczem w klubie honorowym...
    Zwierzaki wyją teraz znów jak potępione, obwieszczając to co ja "wyczułam w powietrzu" zamykając moje sprawy jeszcze wczoraj i obkupując się przeciwko wszelkiej logice w mrożone ziemniaki,kiełbaski, mrożąc sama warzywa i owoce.
    I niemającpoczucia niczego oprócz tego że działam ...słusznie.
    Dziś straszą koronawirusem z Chin,ale tam jest...europejskie zaplecze ekonomiczne, możei to jestkłopotem,bo to słaby "ciuchland" , my krawcy się cieszymy,aletak naprawdę przez nasze ZZ chciała przeniknąć organizacja wwożąca z Bangladeszu do Europy ...pracowników. Znów coś,z czym miałam bezpośredni kontakt.
    Wyobraźcie sobie, że ci Chińczycy czy Tajlandczycy, Wietnam czy ginący w Sussex ludzie to ci,którzy nie przeszli przez nasz "sitko", gdzie ujawniliśmy ich momentalnie i grupowo, a teraz nie wiadomo,oprócz afery w Rana Plaza wBangladeszu, ile CIUCHÓW i innych produktów z Chin zakażonych znów nieznanym wirusem "wjeżdża" do Europy - toż to jakby się Londona czytało.
    No i pierwsze "zachorowania"
    W dodatku "grypa z bolącym brzuchem i torsjami, chlorowana woda to "tylko" "mix" w interesie,objawy niby takie jak przy grypie i skierowaniedo lekarza "pierwszego kontaktu", a nie na zakaźny.
    Cała wojna,w której - oprócz ataku (teraz jeszcze i z forów - fałszywek) cała wojna.
    Co jeszcze w programie = - gdyby nie panikarze,tylko mój stary klub, gdzie rodzinnie byliśmy w dyplomacji i Rosji i b.Jugosławii... eeech,dziś prawdziwych Cyganów już nie ma.
    A ja blond Hexen hexen, u mnie tylko dla ćwiczeń sputniki i F35 z nieba spadają.
    wszystkie rzecz jasna,"oprócz numerków" aspekty ,mam w tzw. punkt,dlatego chwalę się,nie bez powodu. Energia jest .
    Znacie ten popularny serial o blondie czarownicy?
    Jeszcze jedno - jak w " Afryce kupią" nie tylko susze,które tam są normalne ale i ten koszmar z GMO - i ..nowym, niby "nieznanym" środkiem owadobójczym,pewno równo śmierdzącym fitoprenilem, tylko teraz "bezpiecznym" jak się uczy e-dzieci w Ameryce... Czy będzie jeszcze jedno miejsce na tym globie,oprócz odizolowanej Australii ,która też cierpi... które ma możliwość izolacji od tego szaleństwa,zorganizowania pomocy ?
    USA chce się otoczyć murem,niby przed wjazdem czarnych pracowników,ale dotychczas nie musiała ... nawet mimo Kuby i Castro.
    Ta wojna przypomina mi tylko o palstikowym meczecie - bizznesie Trumpa iw Indiach...
    No i słabym Komórkowskim i Kaczystanie
    Kładę na to karty "na czysto"
    5 Kieliszków - trzeba opłakać straty i szybko się podnieść,stanąć oko w oko z nowymi zadaniami.
    10Kiel. Wtedy będą sprzyjały wiatry,Siły Wyższe, radość i dobroć będą naszym udziałem.
    K Mieczy /- mobbing i wirusy pozostaną, jeżeli jużraz wypuszcza sięzłopandory,to ona niewróci do zamkniętej puszki z paprykarzem niczego... Vide nasze pierwsze strony gazetmistrzów Gazety. I gadżety Niemców.Pewno labo robią tu czy tam moi kumple,dobrzy zawodowcy ,bo powyjeżdżali naukowo do różnych krajów.
    Jak złamać tego straszącego utratą głowy (AMieczy/- ) Master of War and Puppets " ?
    4 Den/- Pozbawić go możliwości opłacania sobie "taniej wojenki",społeczeństwami biedakówjestłatwopokierować, wcisnąćbyleco.,o szczepionkach, albo o powszechnym wymieraniu ryb. W nowe drzewa intelekt, trzeba latami inwestować,w dodatku kurczy się pula genetyczna i wymiera środowisko znane nam na globie, jakw czasach Dinozaurów.
    A zaniedługo to ten pan/i jak w filmie "12 Małp" - nic już nie sklonuje.
    Dlaczego ? Zagadka,kto zna odpowiedź...no cóż,niech opublikuje kto odważny i cwany..
    Wtedy (wynik,koniec ) - naszymbędzie szczęście Rycerza Den. Możemy to pokonać( to 4 Den/- ) interesem i obrotnością.


    Cam
    (Ojej,nie mogę się powstrzymać, mam taki śliczny,śliczny rysunekw jednym z Tarotów,kiedy Król Mieczy - to Master - Assasin, Starzec z Gór, Dziad,Zorro , wieleTwarzy ,Pan Nikt,Bond...)


    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com
     • camaretto Re: Off topik 05.02.20, 10:59
      wiesz,dawnoniebyło takiej brzydkiej pogody...
      Na szczęście, w Wawieteraz niebo oczyszczone chmur,a ja sobie przypominam, że dawno temu ,jakjeszcze wyjeżdżałam z okolicśródziemnomorskich, to mamazrzucaławsystko na made by Ocean France i pokrewne.Nie widziałaza tym klepki, puchnących tylko w oczach maszyn z Zachodu w Wafce, na ogół kradzionych i łatanych po wypadkowych aut zezłomu zachodniego, gdzie,podobniejak w ciuchlandach nówki z polską metką nie było ... Lolu, "Sklepy cynamonowe" teraz już inaczej by wyglądały. W 2001 roku był siarkowy opad nr. 1, terazpo 5 godz deszczu i 2 dniach zmiennej pogody atmosfera dopiero zaczyna mocno śmierdzieć wysooktanowym olejem rzepakowym.
      Po Warszawie chodzą ludzie podobni do Chińczyków z maskami przeciw zarazkom na twarzach.
      Do mnie ptaszki mimo takich warunków przyszły się chronić, pewne,że pani tak czy inaczej jeść " wyczaruje"...
      Witaj Lolu, co będzie nie wiem,niedawno szarpano za rękaw, jak ja żyję...
      Kłopot w tym,że ja tak już mam, już robię zagadkę dla wszystkich,bo ciekawa jestem czy zgadniecie...coś...
      Jak chcesz,rób ty,może znajdzie się jakieś rozwiązanie ;D

      --
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

      Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
       • camaretto Re: Off topik 11.02.20, 09:29
        W Walentynki "przyszedł" kiedyś mój "Rudy"
        Nie ma go już,ale obie z Czarną Kocicą nigdy go nie zapomnimy ;D..."żona " też już odeszłasad
        Był inny niż Bob, ale "jak Bob"...
        W ogóle, jakby moje życie ten facet opowiadał,tylko w Anglii,nawet ze "Złotym Strzałem" i Monarem w tle... I zakrzepicą, ale u koleżanki - Dajanki i warszawiaków,zresztą 20 lat temu, odratowałam jednak niejedną niebogę od nałogów. ;D
        Powiedcie, co myślicie na temat cen - głośniki konieczne,od 250 w wzwyż, chyba że mini,komputerowe,najtańsze 12 złotych; słuchawki :70-150

        sklep-muzyczny.com.pl/ROLAND-JUNO-DS-61-SYNTEZATOR?gclid=EAIaIQobChMI1sTpjILJ5wIVVz8YCh3IWAjlEAEYASAFEgLXbvD_BwE

        sklep-muzyczny.com.pl/YAMAHA-MX61V2-BLUE-SYNTEZATOR
        (Taki jak mój,b. podobny ;D), też na wyprzedaży typko już "po".

        A jak się chce...

        sklep-muzyczny.com.pl/YAMAHA-MONTAGE-8-PASJA-WARSZAWA-SYNTEZATOR-MONTAGE8

        To ta "C1" wypada dość blado, bo rozpiętość cenowa większa,no ale Stradivarius też kosztuje, a jak niewiele osób na nim GRAŁO...
        Kiedyś widziałam nawet na Ursynowie skrzypka,który akurat Paganiniego grał, ale i na Stradivariusie gościnnie - z kl. prof. Oistracha. B.znany człowiek,jak sobie przypomnę, podam i nazwisko.

        Stawiałam na Jacksonów, nie będę owijać w bawełnę,dzieciak lat10 wycierpiał s ę, jak i rodzeństwo, co niemiara. Zdjęcia aż nadto jasne, wielka Myszka Miki "straszyła" i odstraszała skutecznie.
        Co "za tym" tkwiło - karty : ("nie sługi", nie "na usługi") :
        Wisielec/- ; 10Kiel ; Władca 4/-
        syndrom ofiary , rodzina śpiewająca, zwracała na siebie uwagę, geny zresztą u części widoczne - coś z karkiem mieli Murzynki od dzieciństwa,mimo pięknego głosu, jakby trochę pochylony.
        Nauczyli poruszania się na scenie,wyposażyli w historyjki, była moda na "sztukę naiwną" (sama próbowałam, nawet z10 lat jesteml epsza od znanej postaci - Stawińskiego, a co !
        A Picasso, no cóż, dojrzałość przychodzi później,wraz z nawet młodym - wiekiem, zresztą - Mistrz pięknie malował. Naturalistycznie też.)

        A później .. wykorzystali do cna.

        "Ojciec Dupa" - nadużył władzy rodzicielskiej jako mobbujący Cesarz, skłócony z synem,no i maleńka La Toya, - zabaweczka, mała Myszka, nie "znany artysta - skandalista"...

        --
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

        Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        www.oczary.wordpress.com
         • camaretto Re: Off topik 12.02.20, 04:35
          Szuka ale już kasy nie mam, a tu się ta inwestycja "rozrasta", keyboard nie ma na razie e-dźwięku. Z tego wynika jednak, że świetny jest to kompu kompu ;D

          www.youtube.com/watch?v=Juy7ZeAfIhY

          Ten drogi to ponoć najlepszy na świecie...
          www.youtube.com/watch?v=J9wzev494_k

          Są jednak drobne różnice między firmami,mimo podobnych cen:
          www.youtube.com/watch?v=8hdo5DyhaGE

          A to te "moje" ,za jednak patrzę śmieszną cenę, a niegłupie;D
          www.youtube.com/watch?v=9OoBdfJGXPM
          www.youtube.com/watch?v=XHMsyheWdtQ

          Jeszcze to jest fajne,a pokazuje możliwości tych syntezatorów
          www.youtube.com/watch?v=9OoBdfJGXPM
          --
          To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

          Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
          www.oczary.wordpress.com
           • camaretto Re: Off topik 13.02.20, 08:11
            Jak już wcześniej pisałam, usiałam mieć, oprócz "must be" la gitarra classica ;D przynajmniej klawisze elektroniczne.
            Tak w ogóle, jestem skrzypkiem, więc moje "Desperado &Streetllife" nie od tego się zaczyna, znajomkowie mają (i mieli) rzeczywiste studio nagrań, a my z tego... kichę, i tylko ciągłe "siuśki w majtkach", przeżywałambowiem kryzysneptuniczny niby już całkiem świadomie, jako "niedorobiony do końca" ekonomista,ale patrząc z pozycji zachodniej, co by tuzrobić , żeby (się i innych na polskim rynku dorobić?) Musieliśmy się poświęcić zarobkowaniu, później przyszły dzieci,no i wszystko z Dudami i Kopaczami jak w dym...

            --
            To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

            Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
            www.oczary.wordpress.com
  • tabularasa22 Re: Off topik 13.02.20, 21:51
   Ja dziewczyny jestem tylko biegam w sprawach pracowo życiowych. Wieczorem padam. Głowę mam kwadratowa. Tarotowe uściski, się ku akos na dniach pozbieramdo tych fantastycznych zagadek
   • camaretto Re: Off topik 14.02.20, 16:25
    Witaj,kochana, nam już się klawiatura psuje, i od biegania i różnych czynów też, poczekamy, ja do tych zagadek klucze mam (bodajże od 20 lat chyba tylko jeszcze ja,...no i policja.)
    Piękne klawisze kizia ma po noskiem, stacja kontrolna dla kompu kompu,nie podłączasz nic oprócz USB i głośników, ma to wygląd luksusu,elektryczne pianino z drewnianą klawiaturą, w całej Europie: Roland S88 vza jedyne 1399 $ = 4000 big_grin

    www.google.com/search?q=roland+s88&client=firefox-b&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=eX4PYDpkVf4YhM%253A%252CR61DTJ0bvbMlSM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSs__f6dLTEiYu6vZBkf6v_iQ9rgQ&sa=X&ved=2ahUKEwif-7H0ntHnAhW1AhAIHaVjAGQQ9QEwBHoECAoQCQ#imgrc=eX4PYDpkVf4YhM&imgdii=rPosBxsNu28hnM

    To inny rodzaj syntezatorów, ja drapnęłam tego mojego zresztą na wyprzedaniu, już się zresztą do niego wyprzedałam z kasy całkowicie, bo i głośniki trzeba i słuchawki.... nigdzie nie ma dostosowanych przejściówek , jedyne co odwiedziłam to sałatkownię Brawaty D i od dwóch dni komicznie jest bo odchudzamy sięz kizią... sałatką, i lekarstwami w razie bólów brzucha, ale jak na razie, nie gryzą.
    Klawiszów to nam też - namądrowali ,jak na lata '80 '-90 bardzo dużo. Wyszło ładnie muzycznie, ale jak ktoś nie miał pianina w domu to padał. Na szczęście , szybko technika nadgoniła u mnie braki, jak bowiem w hororskopie, tak i w życiu, a u mnie jak już brakowało energii planetarnych i dali mi po głowie "bo byłam dobra", a w skr'cie mówiąc, najlepsza w klasie ;D to jak nie konkursy co to nie ja (i... w łeb,i w łeb, jak w tym kawale) to zawinęło ogonem i kasą. Stąd tyle historii Ulissesa też u mnie jest, materiał autentyczny na pisaninę przez najbliższe 20 lat.
    Powinnam móc z tego już dawno żyć, ale Neptun czekał z wydawnictwem wierszoklety, lat 20.
    Niektórych historyjek rzecz jasna - nigdy nie sprzedam, a rodzina moja przeminęła,podobnie jak wielu panów...z wichrem historii.
    Na szczęście wspierają mnie zwierzaki w życiu,z 6 domu , wygląda z zewnątrz na aspekty "małe", no ale lata już prowadzę życie dziwne,na ... tranzycie Polski 3 RP z Koziorożca i Saturniczno - Uraniczno - Neptuniczno -Plutonowych zagadnieniach. Tak i było,nie kijem to pałowanie z Ormo ;D.
    Ja się dorobiłam przy pierwszych syntezatorach trochę doświadczenia więcej i szybko przesiadłam na elektronikę, miało to niekoniecznie cud klawisze,ale było wyposażone w MIDI (to taki system szeregowego łączenia z innymi instrumentami ) no i możliwość wgrywania własnych melodii,tworzenia podstawowych dźwięków czy też partii perkusyjnych. Taki prekursor tego co dziś nie jest dla mnie może najtańsze, ale zdecydowanie, jeszcze przy chorych jak na muzyka łapach (bolą, blokuje się złamany kiedyś nadgarstek, no -w ogóle, złom ;D). Tak,że wyjście na estradę skończyło się może później, ale lepiej ;D, bo ci,którzy wyszli wtedy "na całość" nisko spadli,a my ławicą z wielkimi firmami jak Nikon,Canon,Kodak, Yamaha, Man i innymi "przywoziliśmy kulturę" już i do Polski. Masterton okazałsięwtedy niezłym pisarzem, a na bloxie odkryłam,że on i żona mająwiązki ... ze Śląskiem i ,jak i Noblistka nasza - z"moimi " miejscowościami, które były malutkie,ale sławne.

    Piszcie zatem, z nimi też poniekąd odkryjecie może gdzieś w górach polskich drugie "ImięRóży " jak u Rammsteina.ToTE strony,gdzie teraz i prowo z paprykarzem była...;D

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka