Dodaj do ulubionych

Nowa praca idę do przodu

30.11.20, 23:26
Do Krakowa się nie dostanę ...ale udało mi się dorwać pracę w ochronie 20 km od mojego miejsca zamieszkania.

To towarzystwo w tej firmie 3 monet ( 5 buław)
Kto mądrzejszy kto niekoniecznie ważniejszy , ale kto jest bliżej koryta . Rywalizacja na całego, obgadywanie za plecami 5 buław. Ehh

Tak się zachowywać w 1- dzień : 8 mieczy (10 ki3lichów)
Pytać pytać ,rozeznać się z tematem.

Na to zwrócić uwagę Mag (9 monet)

Wszystko nie wierzyć, Mag lubi gadać i przemieniać fakty.
A za wszystkim stoi szefowa (9 monet ) uważać co mówią koledzy w pracy bo z ich słów dużo się dowiem ...

Na to uważać Papiezyca ( Sprawiedliwość)
Czy otrzymam umowę ? Powinnam ją jutro otrzymać w 1 dzień pracy . Róznie W tej Polsce z umowami wygląda .... Napiszę ...
Uważać na czuję oko szefowej ktorej nie widać nie słychać lub .. na koleżanki z pracy tzn. Jednej Pani która była sama dotychczas - a teraz ja będę jej konkurencją.
Nie wchodzić w bliskie relacje z dystansem do każdego a przetrwam .

To Moja przyszłość w tej firmie do 3 ms :
7 monet( 2 monet )

Spokojnie odetchnę ,choć ta praca nie będzie mi dawała spokoju bo jednak będę kombinował jak to dostać się do wojska ...Kiedy na kwalifikacje stanąć.

To zadowolenie 4 buław
Moje miejsce znajdę 🙃🤫w tej pracy ,swoje miejsce ,mimo wszystko będę czuła się dobrze w tej pracy.
Obserwuj wątek
    • magdalena.1230 Re: Nowa praca idę do przodu 02.12.20, 03:25
      Już prawie jestem po 1-dniu pracy. Jeszcze tylko do godz 7:00 ..
      Bardzo szybko zleciał dzień.

Mag+( 9 Monet ) ma co zwrócić uwagę?

Jest szefowa i jej poddany🤭👥 cicha prawa ręka .
      Masakra co tylko zobaczy i usłuszy to biegiem do Pani donieść ...masakra ... To jest ten Mag ,który służy u swojej Pani 9 monet.

Papieżyca + Sprawiedliwość
      Na chwilę obecną czekam do dokumentu z umową...

To towarzystwo w tej firmie 3 monet ( 5 buław)

Każdy swoją rzępke skrobię. Z tego co widzę kto z panią i jej podwalaczem nie trzyma ten długo miejsca nie zagrzeje w pracy .

Niby ok praca , ale faktycznie będę rozglądać 2 monet za inną opcją .
    • camaretto Re: Nowa praca idę do przodu 02.12.20, 06:17
      Uważąj z tym wojskiem, ostatnie molestowanie kobiet i plany zastanawiająco różne autorytarnych rządów i Kaczyńskichod planówTrampkowskiego show z maseczkami i denatami w tle,oprócz 7 denarów i kombinacji,gdzie ta karta cudnie oddaje twoje marzenia o wczesnej emeryturze, niewiele z pozycji szeregowca znaczą. Nooo, jednym okiem, fajnych dowódców (jeden zwócił uwagę kaczyńskim, mądry gościu, może udasię ich wywalić zpolityki, marzę od lat wielu jako niechrześcijanin o tym). Niepewny los żołnierza za to który marzy o 2 monet, i nietrudnej wyglądana warcie pracy może przerodzićsię niestety w bóle innego rodzaju - polskie wojsko nie tylko płaci za Ameryanówi latryny zamiastlasu,ale rózwnież płaciło za" swoje" kampaniez bushem jako złodziejem nr. 1. Jeśli więc mamy politykę ws. kopalnych dóbr, to dlatego że wszczęta wojna o ropę przez buszystów - nafciarzy i faszystowskich samobójców owocowałanp. A- teamowskim podejściem do uzbrojenia, zabójstwem Petelickiego,arabskimi minami i moestwoaniem wszystkich. Moi umplekiedy stamtąd wrócili, ledwopo 40 mieliczas dziecko mieć i ślubwziąć. Jest to więc "inwestycja" niepewna....ja nie zgłosiłam się tam ani do polityki tyko oszłam swojądrogą, i CBŚ miałam jako terapeuta jużpo chwili w domciu, grzeczne świry oczywiścienic mi nie zrobiły,zabiły różne.buraczane i moherowe...poszły już za kratki. Co powiedzieć za to kiedy z progów zamiastidoli wita cięAndrzej Sadalej jestjeszcze gorzej, chwila późnej a zabójcaFloydaa miliiony uwolniony, idole same się rozwalają i wieszają... zostałam wieszczką roku...NIE...!!!Kumple i dziennikarze, wystawiający się na niebepieczeństwo, ale nie na pośmiewisko są dla mnie bardziej przekonujący...
      Po co to wszystko - mówi żołnierz z pentagonu, jak i poeta z niemieckiego frontu 2 wojny...
      2Monet to chwiejna sytuacja materialna,np.dominująca u mnie doprowadziła nas z kumplem do odkrycia,że wszyscy dookoła to amanci ...interesowni.
      Mam nadzieję że jak na razie niepewne wody (u mnie namalowane marsjańskie inwestycje na karcie,nie dająmi spokoju,badacze stracili znów polskiego Kreta akumpelka z nasa nie ma materiałów do pracy już żadnych ;D ) zamienisz na tą 4 Buław,sygnalizującą zwykle dyplom albo dobry biznes.Na ogół też jest mniej ryzykowna niż 7któresą.. no ,bo niepewne (7 mieczy oprócz manipulacji, i drobnych dojazdów to też... obcy wywiad, gościu wynosi cichcem miecze na RW ) - dużo inwestujesz na odwróconych denarach, ale niewiele masz z tego na 7 Denarów która się odwraca. warto spojrzeć albo na straty w dociągniętej blotce denarów, bo to zabawki,"zamiast" służą, ale stabilności nie dają. Sprawiedliwość z Papieżycą - Kapłanka pięknie odzwiercie dla słowo napisane, a sprawiedliwość opcje prawne.
      Taaa.5 Buław to konkurencja i konfrotacja z rzeczywistością,
      Gorzej wychodziła ta 5 od denarów jako bezrobocie.
      ;D Czujne oko szefowej kamerowej jeszcze..z doświadczenia,jeden niedoszły świr z archiwumx wpadł na to w wawie,myśleli że to skórzany Robbie, ale nie....
      Dystansu ci naprodukowali z maseczką ;D ,i wsteczną datą z Niedzielsiego na Sobótkę,albo Piontkowskiego zamiast Poniedzielskiego.... zapił za ten ministerialny biznes.
      Dobrze prawisz,lubiMag ...ale i zdolności intelektualne ma, a 9 monet magicznie wpada jako pensja z monet. Jakbyś czaru nie używał/a pewno by nie było, też rytmy dobrze wyczułam,że przechodzą,ale "coś" się nie rusza.
      Nie przejmuj się tak,ja też do Centrum mam 20 km świry będą miały dalej,a może o maseczkach zapomną.. .Towarzystwo,... full konkurencja,trafne uwagi.Aleteż ... co chesz, mężczyźni mająinaczej, kobiety za to tylko mówi się że nie - a 33 ma inaczej..kobiety w sfeminizowanych - az kipi od konkurencj,i nawet mycie podłóg wzrusza.Miaukotek mnie uwolnił raz od takiej, myślałam że fisia dostanę, ... NIGDY więcej.
      • magdalena.1230 Re: Nowa praca idę do przodu 02.12.20, 20:44
        Nic z tego nie rozumiem o czym piszesz ...to jakaś książka? Czy sytuacja z życia ? Wróciłam po 24 godz. .....przespałam 12 godzin fest mi to interes życia zrobiłam .
        Trafi mnie jak innej pracy nie znajdę , coś normalnego na 8 godzin ..
        • camaretto Re: Nowa praca idę do przodu 03.12.20, 07:59
          ekstra,nie mam nic do twojej pracy, przepraszam, bo blog mój rzecz jasna,sprawa nieznana,książka za tym nie poszła ... a może szkoda,bo większość znanych mi ludzi to osoby teraz b.znane i popularne,kasa by i może poleciała,tylko wydawcami zmarł, niestety i znów z kumplem poetą siedzimy na połoninie i chodniku... ale trafiłaś ...w co innego.
          K...a, zdrowym i młodym być znów...
          • magdalena.1230 Re: Nowa praca idę do przodu 03.12.20, 09:34
            Spoko , jak lubisz to pisz - najwyrażniej jest to ważne dla Ciebie. Czy masz na to wpływ - na to wszystko o czym piszesz ? Czas sam wszystko układa - chocbyśmy chcieli lub nie chcieli .
            Popraw klawiaturę i zacznij pisać może własną gazeta ?? Ty to lubisz widzę że żyjesz tym - każdy wątek wplatasz politykę.
            Ja ograniczam politykę od życia - Nie interesuje mnie to .
            • camaretto Re: Nowa praca idę do przodu 03.12.20, 09:51
              ;D Spróbuję,jednak dużo jest uzależnione nie tak bardzo od kompa,tylko od łącznościzserwerem, który niedawno nie działa wogóle, albo z opóźnieniem,word z kolei"wchodził' , nawet kartę pieniężną wyrzuciło z połączenia. Coś z systemem było, Mag.
              Mam projekty opowiadań,ale te o reinkarnacji i Nostradamusie, dżumie- dziwnie zahamowało.
              Czlowiek dziwnie się też czuje bez możliwości komentarzy, ale ...byliśmy wqurzeni na te bombowce.
              Z daleka od Krakowa czy Wrocławia to wygląda jakbym wisiała naTV ( którego nie oglądam, nie mam nawet anteny). ale moi koledzy z podwórka, znani mi ludzie i rodziny... sorry, ale na ulicy się pobili,chciał nie chciał pod Sejmem wa Wawie to niedaleko, tam kiedyś była nasza ulubiona knajpka, no i to cała polityka,bo ja jej też... nie bardzo lubię, mówiąc krótko.
              Dzięki za ciepłe słowa, czuję się jeszcze nie bardzo, więc nie mam nic do roboty oprócz oszczędzania grania, siedzenia z kotem i chudnięcia... Brr... i marznięcia
              Cam
                  • camaretto Re: Nowa praca idę do przodu 06.12.20, 08:45
                    Nie przejmuj się tak, Ziobro w tym wydaniu Gazety cieszy znów... A zapytać trzeba, bo ogólnie to tyleco ci powiem, to fakt,że już za 4 siłąroboczą w dawnej niby Polsce, ja dostałam umowę ale wcześniej pracowały asytentki wb.poważnej firmie bez umowy, stażu... niczego.Mnie nie danostażu ani ZUS nie przywrócono w UP, bo ja w szarości zdarzeń otrzymałam ją.. NA CZAS NIEOKREŚLONY, a to nie sugerowało na ileczasutrzeba mi przypisać czas na studia i szukanie następnej trampoliny. Resztę nie zrozumiano po polsku więc odrzucono, jak wszystko co nie było z Goetheinstitut...;D Tak to by mnie przyjęto właściwie,do pracy gdzie mam w innej branży megadoświadczenie, jak i ludzi po 2 miesięcznym kursie (haha, czekaj na koniec...)w biznesie i strukturze.innym wolno ... wolontariat uprawiać,teraz nicy wolno go wpisać i do CV a zanaszychczasów niebyło ludzi więcwolno było pracować, i w urzędzie i szkole,zresztą tam by nas i chcieli byli.
                    Wyliśmy, bo po latac niektórym zapłacono za prywtne studia, żeby trzymaćstarych pracowników, ale ja jako wciąż niewykształcona siła do ...pracy, nie umowy razem z taką koleżanką byłyśmy w kółko spychadłem. Ona - zero doświadczenia w branży, gdzie jużuż, po studiach, jaich w tym UP ...olalam, zrobiłam parę papierków w biznesie rzemieślniczym, mam uprawnienia żeby KAŻDY z moich zawodów uprawiać, bo... i to TEN polski supersystem - bo w UPpo zobieniu ze mnie zera,wyłczając może opiekę nad inwalidą, co pisałam u góry - kazano mipo deklaracji biznesu iśćdo pani pedagog, i zrobić"powtórnie" test zainteresowań,coś dla klasy podstawowej, góra maturzysty,z MEN. Pytania - zabójcze,np."Jeśli cieknie kran... to czy umiesz go naprawić?" ;D Haha,umiem,napisałamim też że oprócz złotej rączki uinformy i naturoterapii nie wumiem właściwie nic innego,bo taką chciałam i firmę sprzedażową i zatrudnienie ZAŁOŻYĆ,nie usługęwizażprowadzić,o czym zawiadmionomnie później za dwamichy, a tak to ze 20 lat...po 35, przedstaw sobie,pani.
                    Zapytaj ich w poniedzialek też,gdie umowa i za ile tapraca, bo kiedyś trwożnym głosem pani na rozmowie powiedziała,że... na standartowe oczekiwania (poniżej rzecz jasna średniej,ktorą...no,prywatnie znałam) pewna pani powiedziała mi,że ... są przygotowani i mogą wypłacić. Uśmiałam siędo łez, bo w ogłoszeniu pisali cośinnego, każdemu zato przednos dali pismo,że NIC nie zdradzi,co było na rozmowie. Nie zdradzam więc... haha. właściciel firmy był - nieformalnie wiem,z WSI, służb tzw.
                    Każdy ma kłopoty zawaodowe z psyche,ale żeby aż tak....
                    Inna pani dostała na rozmowie mnóstwo rad,jak "koloryzować" w tejż "pracy z telefonem", po 60 kobita p. adiunkt biologii opowiadała ze swadą o "biznesie narodowym ", czy...sekstelefonach na ... Belgię.
                    ;D
                    Zapytaj, bo jak w poniedziałek nie dadzą umowy,to nie warto przychodzić ciągle ,bo nie chcą kasy dać być może, a to już gorzej...Musząjasno powiedzieć, o co w tej "próbie" chodzi.
                    KsięgaI Cing opi8sałamoże urwanie z mojejstrony takiego ciągu działań po aspektach, iedy cigle masz niefart, ale twoje pytanie opisała całkiem inaczej... pytałam.Jak masz,to sobie przeczytaj,heksagram "ŻYWIENIE" nr.27 idzie na 26. być może wgastronomii prywatnieto niebył z tą np.ochroną w barze czy coś - taaki zły pomysł, zresztą początkowo - mówiłaś o tymajo o znajomku,niezupełnie idento w branży,ale z firmą. Wiesz, apetyt rośnie w miarę jedzenia a ja i koleżanki powyżej miałam plany, ale i propozycje, kogoś np. jako wykidajłę z 2dan chętnie zatrudnią ;D . Za to poetę inteligenta,którego w1,5 min kładę na rękę.. nie chcą mimo, że meniu ;D
                    Jak nie wiesz co z wieszczeniem zrobić,chętnie powróże z tego I cing,jak wiesz - też. Pogadamy,parę pomysłów... może nawet adminka dorzuci - jak wróci?
                    Trzeba się zameldować,rozzie,my sobie tu dysputki prowadzimy, ale maszyna na 3 miesiące obliczona jest tylko. Bo nam forum zabierze.
                    • camaretto Re: Nowa praca idę do przodu 10.12.20, 05:01
                      I co dalej się zdarzyło??? Zaciekawiła mnie twoja opowieść, bo poleciałaś/łeś na całość z tą ochroną,a ja w kartach widzę całkiem co innego, to samo mówi choć nieneguje firmy ochroniarskiej ICing, bo tam jest duży ustęp n. t tego co piszesz,czyli ... PILNOWANIA mienia, a ja mam ciągle widoczną przed oczami 10 kijanek , buławiane zaznaczają w poprzednich postach , że firmy - zresztą.. w tych czasach, (źle trafiłaś może , bo na artystę ale ekonomistę ) prędzej wyrzucają drugąstroną,niż przyjmują,a ja mając braci i przyjaciół, błądzę w aglomeracji czasami od siłowni do marketu a stamtąd do superkuchni superhotelu.Gdzie wylądujesz,Karolinko, nie wiem,warszawskie nasze wojaże za to - starałam się opisać śmiesznie - widzisz.

cam
                        • camaretto Re: Nowa praca idę do przodu 13.12.20, 12:18
                          Cieszę się dla ciebie. Zastanawiam się jednak, bo w medytacji wracam do dawnych czasów i do dawnych histerii - po tym co przeszłam, nie powinnam mieć złudzeń co do złudzeń.
                          Ochrona za to to piękna możiwość rozwoju zawodowego, jeden z moich kumpli pracował.Inny za to był właścicielem sporego biznesu w opcji siłka,ale do ZUS dorabiał gastronomią...Jak widzisz, I Cingbez sensu nie pisze,mnie wyłuszczyło w skrócie, na czym moje obowiązki polegają - od dawna do kiedyśtam.
                          Co robisz? Chronisz market? Bar?Disco? Mimo że zamknięte, to my np. w wawie mamy wiele biznesów otwartych na oścież,bo to prywatne ;D
                          ;D
                          • magdalena.1230 Re: Nowa praca idę do przodu 13.12.20, 20:49
                            Nie jestem w państwowej robocie dołączona ochrona na chwilę obecną mam umowę próbną a dalej zobaczymy...Jedno co powiem rozumu i pokory się nauczyłam tylko ja chcę do wojska 😢 tęsknię jak cholera . Popatrzysz mi w karty na jednego kolegę z którym zerwałam kontakt czy on jeszcze coś tam do mnie w ma chęci czy zostawił już To za sobą ( z wojska się znamy pan J.P
                            • camaretto Re: Nowa praca idę do przodu 14.12.20, 14:24
                              wiesz,zgłupiałam trochę, wszytko przez ten PiS s, strzela mi laptok, my tak jesteśmy przytzwyczajeni do prywaciarstwa,że nie sposóbnas ztransu wyrwać, zresztą - zczego byśmy żyli?
                              Mnie się poszczęściło, dzięki Bogom odnalazłam siebie znów,w muzyce, i klawiszach, i gitarze, zresztą, nic nie jem, gram i chudnę i samąmuzą żyjęjak dawniej, tylko zwierzaki muszą i dostają też odmnie co lepsze kąski,;d
                              cieszę się,bo znam i obiety i facetów zwojskiem i policjączy strażązwiązane, pisałam zresztą. Polityki nigdy nielubiłam, ale kolegów "wyciągnęłam" z sekty jakoś,informatyków i tłumaczy, chcieli z Mr.Gier zTychem milczeć,ale nie pozwoliłam im tam zostać
                              no i dobrze, bo siedzą wszyscy....
                              na pana nie powiem, jakoś na Księżyc/- już dalej nie stawiałam,
                              Na 7 Miecz jeszcze mi się chciało, z kobietami nie sugeruje wspólnych planów, odseparówałsię od wojska? Idziewidać swojądrogą, ale mającwłasne zdanie prędzej możenawet do policji państwowej poszedł, bo to karta dziwna, jest...
                              sama popróbuj, bo coś od stadka odseparowany, to widać.

A ja .. wnioskuję tylko z kart.twoich,bo wywróżyłaś 7 denarów i 2Denarów, nie sugerujeinwestycji jak się wydajedobrej, raczej chwiejnąi kłopoty za megaoczekiwaniami, ale 7 raczej sugerują, że można tuwiele pieniędzy wtpićw g... to taka inwestycja którą przy tych dociągniętych nie sugeruje zbytniej stabilności.

Ale - za mundurem panny sznurem ;D

Jeden z moich kumpli -to już ci powiem skąd to wzięłam - z życia, oczywiście no i ze studiów - bardzo na 1 roku jeszcze chciał zostać ... strażakiem, i nie było po prostu odwołania. Przetłumaczyłyśmy koledze, ze się nie opłaca zmieniać studiów i dziewczyny na Szkołę O.Straży P.
                              Nie zmienił, pomagali sobie,ożenili ,poszedł nawet do pracy,bo urodziła na studiach maleństwo.
                              Nazwali je Wojtuś...ktory chcial zostać strażakiem,rzecz jasna, ale przebrnęli to i mają wyższe wykształcenie.
                              Zależy . Ja nie widzę tej opcji nawet u ciebie w kartach, szczególnie z pozycji hukowych granatów i... placówki dyplomatycznej,gdzie białe rękawiczki i żart są najodpowiedniejszą bronią, zresztą u mnie na blogu z psychologią i żartami zostały..
                              Niewidzę, są u ciebie jeszcze i 10 jakieś.. a ja w życiu też nauczyłam się ...pokory, ileś polityków i ich dzieci - Lola miała niedawno zagadkę - małych,bezbronnych,małżeństwo następnych premierów...było zabijanych maltretowanych, gwałconych... nigdy nie poszłam do polityki, ojciec - b.urzędnik też ma odrazę.wolę "ściganego" w Wawie i demonstracje, TO jest zabawa z głupią policjąw tle... otoczyli ich demonstranci, widziałaś/łeś?
                              Dziwne, jak JA byłam na demonstracji pokojowej,to nikt nie gwałcił...

Dla mnie to grupa Chaos, albo kaczka- dziwaczka...Błe... jak mi każą coś robić czego nie chcę to błeee...
                              ...tak to wejdę i na szczyty państwowe, zresztą to moi koledzy z podwórka, żebyś znów nie myślała, że ja z gazety relamowej ich wzięłam, tyle,że ja nie znam innych...
                              • magdalena.1230 Re: Nowa praca idę do przodu 15.12.20, 23:18
                                Hej super że wróciłaś do muzyki - jesteś w tym dobra więc warto w to iść. Najważniejsze żeby się nie zmuszać do pracy której nienawidzisz bo wtedy się gnuśnieje.
                                Dobra wracam do kolegi odseparowali go od wojska od swojej watachy jest na szkoleniu 6 miesięcznym z obcą watachą I z tego co wiem to średnio jest zadowolony 😁 skromnie to nawet mnie to cieszy🤫 a niech się uczy życia z obcymi ludźmi ..
                                W kartach nie widać żeby za mną spoglądał ? 🤪 czyli już mu przeszło.
                                • camaretto Re: Nowa praca idę do przodu 18.12.20, 08:45
                                  sorry,Madziu, ja sobie grając a muzom szczęśliwa byłam, że wszystko przed wirusami załatwiłam, i mogę spać,grać i załatwić czasami, tylko przez Internet.
                                  Dobra,to tak jak karty - wskazywały, że coś nowego rozpoczął w tym temacie.

Życzenia składam wszystkim za to "na zaś', bo nie wiadomo, co będzie i kto sięwłączy i kiedy, a z rozzie mamy kartę razem wspólną - 5 odwrócona mieczy - 'ofiarą" musimy jakąś się stać, a dlaczego ? Nie wiem, życzę nam żebyśmy z tego wyszły, nie zależnie i razem, bo padniemy, może to "Apage Satanas" a może i nie.
                                  Niedawno, w tym tygodniu coś przyblokowali prowokacyjnie demonstrantów, bo na końcu działania metra o 23:00 - 24:00 sąsiedzi zaczęli dopiero samochodami i metrem się poruszać, i obiad gotować.
                                  Niestety z kobietami jakoś krucho i nie zaczyna.
                                  Ja dla ciebie wylosowałam jeszcze rokowanie w pracy - "przełamiesz"może jakieś lody w 7 Kielichów i wyjdziesz "na wolność" tam w 9 Buław.
                                  Życzę ci tego i poprawy sytuacji ogólnie bowiem rokuje ok.
                                  Ciekawe ,dlczego nie piszą inni - ale nie przeszkadzam, pewno każdy nosem z dala chce od zarazków tkwić i czeka co będzie wink
                                  • camaretto Re: Nowa praca idę do przodu 22.12.20, 11:58
                                    przepraszam,nie wpisałam co nie zaczyna, ja zwykle blokuje mi się serwer,więc pewno on jest winien.
                                    gra w kotka i myszkę z 3 ma nowymi szczepionkami na grypę dobiega końca, w dodatu w obliczu tylu zakaźnych to ja bym nie dopisała do "Epidreamicu " pozytywnych doświadczeń, w ogóle jakoś nie moja sprawa, ja się uodporniłam na grypopodobne, kotek też, jod w powietrzu i niskie temperatury na stoku mówią same za siebie, podnoszenie odporności własnej i stadnej rozumiem, ale 'złość laleczek jest bezasadna, nie było w listopadzie zachorowań, bo polecieli starym torem, i przymrozki wychrzaniły wirusy.
                                    Polityczny kawał i śmiertelna walka polityczna w tle tej sprawy też powinna powoli odchodzić, razem z Trumpem.
                                    co jeszcze możemy więcej jak nie życzć sobie fajnej impry z alkoholem, bo to też zabija zarazki, i to ile?
                                    natomiast kontaktu z modelami j.w i zarazkami wtórnego sobie... nie życzęw ogóle, odporna się stałam, kotek też.
                                    Ani też nie życzęsobie Braunschweigu i badańnad Polakami w Niemczech. To ja "walnęłam" że Polacy mają Żydów w materiale genetycznym i mea culpa est.
                                    A.
                                    17 000 za wtórne zakażenie ' wcześniejszą wersją' wirusa to nie jestten osławiony Sars?
                                    I to nie jest przesada! A po niemiecku chodzi o fonetykę i "sieb-" ten przedrostek to nie tylko "siedem" ale także ... słowo "sito, sitko", jedyne rzecz jasna w swoim rodzaju.
                                    w ogóle, mam silne wrażenie wojny psychologicznej z psychotykiem, na co wskazują też fakenews -wiki wiki i śmieszne powiedzenie ": No, właściwie... to nam teraz te wcześniejsze objawy pozostały"... bo w toczeń rumieniowaty po lecie już trudno bylo uwierzyć. i w dalsze zwidy,jak przyspieszone tętno przy blokadzie kafejek też. No i Hunter - karetki w Usa.
                                    życzę wszystkim jeszcze raz fajnego rokowania -
                                    Cam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka