09.04.21, 14:29

... które są , do dianła, świnsko warte... 7 Den/-
10+
Ważne jest posiadanie prawka do ... bytowania ;D
Już im nie wystarcza GUS i dobra wola obywatelskiego obowionzku.
Wyjeżdżam i już mnie nie ma, od kiedy świry rzondzą państwem ja nie chcę tu mieszkać...

Please,dyskusje przełóżcie na nowy temacik, bo się nie mieści. Tu też może być.
Rozzzie zamelduj się, że jesteś , please... forum pozbawione kontroli.
Ktoś może ma jakieś karty innego rodzaju?

Cam

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Dokumenty 09.04.21, 18:33
   warte 100 zł i 200 lekarze... tfusorry,o to poszło i koniecznosc ciagłej wymiany, oczywiscie... dobrze że co 15 lat. No i niby pozytywne ale w marcu i kwietniu zawarte... dane osób na które czasami nichętnie człowiek odpowiada, w związku ze zwolnieniami, no i nie tylko. Potraktowalabym takiego "rachmistrza" z góry, gdybym nie przygotowałabym się na pytania... Na szczęście tylko na czas niniejszy głównie ale ponoć są amatorzy na fiszernię... Każdy chyba indywidualnie musi, ale denerwuje to człowieka, im bardziej przywiązany do miejsca... przyzwyczajona byłam do dużej rodziny sad
   Czasami karty pomogły mibardzo żyć,nie tylko to co na blogu robisię ważne, a oszuści i fiszerzy ścigani...
   Pamiętam jak dziś znów następną ingerencję Sprawiedliwości Kosmicznej... nadałam na policję dane fiszerów, Tarot jednak nie zrezygnował, w obliczu moich lęków ..bałam się że coś mi zrobią, będą krzyczeli .. jestem jak i tu,pełna obaw,chyba już takie Raczka są dzieje...inagle karty - pełna werwy 7- ka , itd w ten deseń... nie wierzyłam początkowo ... ale pomyślałam chwilkę.
   I złapaliśmy ich - zajęła się "nimi"policja, wykorzystaliśmy dane i wabik ;D
   Oj , przepraszam.... Złoszczę się, bo generalnie nie wiem ile zapłacęi czy będę miała w ogóle z czego. za parę latek może być koszmarnie trudna stuacja ... pókico,czassami pomagam dziewczynom - Kobiecie Pracującej tu czasami na ferum ale i nietylko l chorująca jestem - właśnie patrzyłam na niedykretne pytania GUS... intuicja mnie nie zawiodła, ... sad mam silniejszą niz rozum własny ostatnio, i sugestie, żeby zostać healerem albo wahadlarzem w zastępstwie niewykwalifikowanych dietorobów czy felczerki (nawet prawdę mowiąc,przyczepionej do zawodu...)ale psychicznie jestem dętka i bakteryjne kłopoty wypełniają moje i kotka życie okropnie.
   Please,nadajcie co innego, pozytywy jakieś,rozpadam sięniechcący, a tu zagadkamoże jakaś odwróci uwagęod boesnego kręgosłupa i niezdolności różnych.. upadłam niedawno i nie miałam siłypodnieśćsię na nogi sama,tak bardzo rwa kulszowa mnie bolała.Dzięki sąsiadce wstałam w ogole i pozbierałam zakupy.
   Oj... Ten RZS to bardzo podobne schorenie chyba jak en kręgosłup?
   Będę musiała w GUSie zrobić furorę wink Nie mam pracy ale ile razy aktywnie jej poszukiwałam i to urzednicy byli olewczy sad
   Sama znalazłam wykształcenie, na podstawie astrologii właśnie, kasy dałam niewiele , a znalazłam serduszko smile i prawa do uprawiania mojej pracy dziś. Dzięki ludziom ktorzy zawód uprawiali i szkolilli.
   Nie zazdroszczę za to "magdzie" ,biedna dziewczyna zmaga się z Wenus, Marsem i Plutonem w Gaqueline... Nic nie mówię, ale kobitka ma teraz odkryłam,taki fate...wojsko i niewiadomo co jeszcze.
  • camaretto Re: Dokumenty 10.04.21, 17:04
   "Kiedy trzeba będzie wymienić bezterminowe prawo jazdy? Kierowcy z dokumentem bez daty ważności uprawnień będą musieli się zgłosić do urzędu najwcześniej w 2028 roku. Najpóźniej takie prawo jazdy będzie można wymienić w 2033 roku. Nowe dokumenty wydawane są z 15-letnim okresem ważności. a to oznacza, że nikt nie będzie miał po 2033 roku bezterminowych praw jazdy. WAŻNE: w tym przypadku uprawnienia do kierowania pojazdami mamy bezterminowo, po upłynięciu ważności wymieniać trzeba będzie sam dokument. Przy wymianie nie trzeba więc iść do lekarza."

   Przy problemach bezterminowych ze wzrokiem muszę dziś założyć okulary, wada powiększyła się nieznacznie, ale mimo systemu nerwowego obciążenego wagą i wodą limfatyczną przez 5lat już nie wsadam za kółko.
   Kółko na czole narysuje sobie za to każdy, komu przy jeździe rowerem czy skuterem po mieście każą terminowo z racji problemów ze wzrokiem po 55 - tce wymieniaćco 5 lat dokumenty i płać 300 zł które ja np. "zmarnowałabym" chętniej na egzamin na poziomie C, odzyskując prawo do życia. Polega to wszystko na swoistej bezbronności, bo dość jasne, że teminowo mam uprawnienia do ...niejeżdżenia.
   G Buław - trzeba wykryć póki czas z czym mam jeszcze problem, może zdrowie dzięk temu ...odzyskam.
   Chciałabym żeby tak było, w wirusy i nie tylko imnie wierzę a to oznacza że rządjuzniejest wiarygodny.
   Please,zastanówcie się - przecież o coś im już latka chodzi,i to nie jest jeden raz czy jeden rok.
   Zabierz babci dowód?
   Karty mam świetne,ale 3 Mieczy i 5 Mieczy to komentarz do kryzysu.
   No i koniec z zapaleniem powiek..inaczej blabla mnie rozwali, mimo wzorów bowiem po 15 latach będę miała ponad 70, a na razie wystarczało że "wada" (tak naprawdę to nie wada tylko rozwałka mięśni czy nerwu w kręgoslupie szyjnym) się nie posuwa niebezpiecznie dalej.
   Będą chyba coraz mniej wiedzieli.
   Pocieszenia że transportu pociągiem i dróg publicznych tudzież bzdurnej ewidencji której nie chcę jako córka urzędnika państwowego podlegać w ogole... na razie nie widzę.
   Po co nam RODO kiedy głupi telemarketer wyciągnie i tak od nas dane fiszersko?
   Nie tak to miało być, a świry w Rosji czy Ameryce mnie nie obchodzą!!!
   Póki my byliśmy tam dyplomatami wszystko było nawet za kaczorów cacy.
   Chcę równości kobiet, równouprawnienia Holendrów... słowem wszystkiego na co czekaliśmy 20 lat. Nie babek klozetowych ekstremistek.Zabierzcie im jescze i dowody, nie tylko prawko do głosowania.
   GMieczy - Żywotność jest teraz ważna, tudzież bzdurne powrócenia do tematyki rozsądek - mlodzież i tak zrobi se prawko, a stary będzie odpowiedzialny.
   I tyle.
   Dlaczego mam talię złożoną z 4 Kieliszków, 10Mieczy, Śmierci , 10 Buław... Nieee.
   Trudne momenty??
   Uruchomcie nasze puby, inaczej wiejemy z czynszum larum i róbcie sobie sami muzę typu disco poliakryl dla spoconych, po co nam dzieci kiedy nie mogliśmy mieć u was pracki ?
   Brrr. Lolciu , ludzie ratujcie!!!
   Doni,czy miewasz takie para problemy jak ja?
   Madzia, szkoda że nie podałaśod razu hororskopu,zrozumiałabym. Marsa i Plutonadominantę w szczególności,zresztą mam to samo i choćby nie wiem co to np. Plutonik promieniuje ostro
   Duchowość i tak patrzy na nas,oko Proroka jest wszechobejmującedla mułumanow,a szkaplerz dlachreścijan. Budda dla buddystów... to tylko elementy Drogi z którymi się stykamy, żeby coś w życiu zachować jako święte, inaczej Boga byśmy sie nie bali.
   A trzeba czasami....
   Tu nie widzę nic swiętego , 70 latek jeszcze świetnie jeździ a 36 czasami nie wejdzie ani do samochodu ani za kółko.
   Pozdrawiam wszystkich, nawet z licencją braci Wright niedawno jacyś byli!!!

   Camera.tto
   • lola1104 Re: Dokumenty 10.04.21, 21:09
    nie odnajduj tych kart tak doslownie
    10 mieczy to paskudny, parszywy nastroj, ale paszkwilny !
    smierc to zmartwychwstanie, z 10 bulaw - z impetem !
    bedzie dobrze
    trzeba jeszcze przebiedowac ten zimny kwiecien, w maju zaswieci slonce
    • camaretto Re: Dokumenty 11.04.21, 14:09
     Masz rację, tak ...

     "...być musi ...
     Niczego nie mogą już zmienić
     Brylanty na końcach twych rzęs..."

     Ale przyjdzie w końcu wiosna,Simon ma tez deprę ostrą, chrzani że przyzwyczaimy się do tych maseczek w końcu... chyba.
     Chyba nawet może być promotorem kolegow z Wrocka w medyku... muszę zapytać.

     Ja mam zawroty takie , że mnie ogłusza, może stąd i ta depra straszna, myślałam że to niebezpiecznie wygląda coś, ten kręgosłup i rwa kulszowa.Stąd możei nastroje takie ale... nie kijem go,to pałką.

     Zmieniłam nieco nastawienie, zapodałam amaretto z cafe, zapytałam ..o zdrówko, przyczyny, no wiesz, limfa, woda hormon - znany etap odchudzeniowy kobiet po 40.
     Inaczej piejesz, ale i tak ci doprawi poroża ... i zmieniła się piosenka.. ze Śmierci i podobnych na
     DNO -
     5 Buław/- i 9 Mieczy. kłopoty ze zdrowiem to 3 Kielichów/- 5 Buław/- i 4Kiel./- wróciło do pozycji poprzedniej, wogóle one mają tendencję zaczepieniową, obojętne co byś nie robił, jak chcą skończyć to ci na główce choćby wylosują to samo i .. koniec. Nie warto nic zmieniać.
     Tak ,że odesłalo mnie już 3 raz tu do ciebie.

     10 Buław to też przeciążenia okropne czasami wypalenie tak, że nie lubie jak pokazuje mi nawet look na urzędy państwowe i mojewłasne biurko.
     Raz mi (inna talia) i dziecko zaginione 14 lat - pokazało gwałt.
     Śmierć raz na kolegę ostatnio - gdzieś pod koniec winny czy niewinny - zaczął się motać w wersjach kasy i stories ... został zaatakowany wkońcu ale policjami dałanawet ochronęi ja też - pała,koniec pieśni.
     Teraz dochodzi przez mgłę, że Mr.Gie to nie byl najlepszy wybór,no i nas Śmierć połączyła choć wydawcy . Starałam się jednak przez ścianę go ratować...
     10Miecz - to sprawy u mnie jakby "zaginione", nie wiedzieć kiedy wyskoczy konik na biegunach. Nie wiadome co początkowo - ale wykracza poza bariery bezpieczeństwa, to babcie zaginione z kretesem, to ataki na mnie cudem odratowane..Śmiertelne niebezpieczeństwo, czasami jednak z happy endem..
     • camaretto Re: Dokumenty 11.04.21, 17:49
      Wiesz, rozbiłam jeszcze raz to wszystko logicznie , bo tu zdaje się jest bląd w programie.
      Bezterminowych ma nie być od '33roku,ale o co nam chodzi i co budzi takie nieprzytomne emocje - mianowicie parę niedopisanych kommentsórw do tych dziennikarskich popisów.
      Bo z jednej strony piszeże jak coś było bezterminowo ważne to teraz nie będzie pod terminem ani też ofiarą lekarskich znęcań i dostanie ktoś -bo ma "bezterminówkę" z okularkami na przykład (ja miałam np. coś co się dawało leczyć, zresztą dalej mam ale rozjechało sięniewiele - przez latamam dobry wzrok i siadłą nieco akomodację).
      Nie myśl sobie,że mam najgorzej, mam najtaniej mimo że płaczę najwięcej i w wieku mi wypada - bez tej konfrontacji z lekarzem - coś koło 70 następne zdjęcie. Ale popatrz - teraz te co były rok ważne, to terraz nicy przykłady ze wrokiem - bo zdrowi za darmochę musieli chodzićdo lekarza i dawać zaświadczenie - to teraz mają niby tak samotyle że dłużej nobo nie są już tacy młodzi i zdrowi . No i im się dajmy na to nieco wzrok rozzjechał. Więc logicznieto mają brak corocznej kontroli - niby lepiej ale nie "bezterminowo" - choć uprawnieneia mam bezterminowo - i nie muszę iść... ale później co - nie wiadomo czy te 15 lat to blaga, bo leczyć tą "niby wadę" to mogłam i tak, zresztą mi Bates pomaga i mimo kontuzji mam na granicy WYLECZENIA. Tk że niemyślo sobie,mój"odjazd" jest chybagłównym wynikiemodjazdudziennikary, tym razem wystraszonych, żeobok zapewnień że ważne to będzie bezerminowo forever to w gruncie reczy ktoś zrobi w tym całym systemie dziurę zamiast go załatać,i będzie chciał KASY.
      Zamiast więc drobnej wady zrobi z tego "problemy ze wzrokiem", mimo że mogliśmy to mieć wcześniej za darmo - i zamiast zdrowych zrobi chorych i odwrotnie.
      No bo reczywiście, uprawnienia mam, a jak ciśnienie mam podwyższone, jeszcze jako artystka to "zamiast" mającjeszczeokulary w pogotowiu - ktośprzewracający w zbożu zrobi ztego DNO i wykroczy po jakiejś chwili wszystko z brzegow, będziemy więcaktualizacje jakieś bzdurne za 200 przeprowadzać musiec.
      O. Mam nadzieję, że mi się udało przeprowadzić logiczny wywód taraz.
      Słoneczko, polóż please karty - bo cośtu i tak nie gra z tym bezterminowy zwłaszcza.
      Zwłaszcza że uwierzyłam w siebie i wkarty i astro , no i nie tylko ale too już abstrahując.
      Teraz znów na bankiera - czarna bandera w ogole - wierzę nie tylko więc we "wrożkę roku "- bo mnie to wyszło wcześniej , że się rozłożą (a dziennikarze dolożyli) - ale w moje Gaqueline i madzię1230 znaczy się,karolinę. Atak w ogóle, to ona teraz konwersacjeprowadzi nie kiminnym,ale z samą "apre" i też nam znaną dobrze z"ZAGADEK" . andgie.Mooże coś cimowiąte nicki bo mnie tak, tomoje koleżanki ale pewnie nie wiedzą,że mam bzdurnie jak to mój fate na "SzkółceTarota" bany że historia, zresztąniesłusznie i bezkonfrontacji środowiskowej.
      pewno inniterazmyślą że jestem faszystką, a jatu tylko sprątam i trawę.... jem,no wiadomo, jak w "Triumfie Owiec," z Tarotem u boku.
      Zresztą, nasze osiedle i jego historie też są pełne takich spraw, ze mną w roli glównej.
      Wogóle, moja "beterminówkazdokumentem wyszla mi na poziomie Q Bulaw więc też sięnie mam o co zamartwiaćale tawymiana zasad kosztuje 300 zł czyli coś 100 $ - tyle samo wynosi odnowienie listy tłumaczy ekspertow technicznychalbo ezaminy językowe na najwyższym poziomie - gdzie miałabym np.uprawnienia do nauczaniaw szkole - jakie sobie CHCIAŁA "andgie" jako Angielka teraz - dorobić i mamźródło zatrudnienia.
      Nie mówiąc, żetakie mm jako tłumadczka i tak,to chce się "odważyć". Mądrzej uplasowana bowiem informatyka np.w ogóle nei wciąga ludzi z zewnątrz w środowisko. A ja jakiś czas w tzw .środowisku byłam i nie wyszlabym z niego tak szybko gdyby nie "wpadka" kolegi w dno.
      Dobra, Lolunia plase, chrzanię alenie powróżyłabyś mi???
      Tym razem chodzi o cos co z pandemią - nie ma tyle wspólnego, ale to jest w waszym przypadku - i ciebie teraz i tabulki ... widoczne na dłoni.
      Starałam się wam przygrywać,babcia jednak mnie rozłożyła na bankin'.
      Czy nie zostanę sama - bo z rodzinką intrygancką się pokłóciłam, zresztą... no,jestem tak jak zwykle "on the edge" ... forever, bo od kolegów i przez tą doopidemię się oddaliłam troszki.. Tarot wzywał,a teraz na pub zamknąli ...
      i zostałam sama w tym kryzysie, jeszcze chwila - miewam dobre kontakty, ale i jakiś Saturniczny wpływ.
      Zajmuję sięinternetem, muzą, rodziną, ale wszystko to motylek... rozłóż karty na te intrygi może albo na nowe jak i u ciebie znajomości i powiedz co tam widzisz - się podniesiemy a możei rozzie zajrzy do nas....Siłkę zamknęli,karaoke też, mnie uszkodzono ostro,nie powiem...
      No i czy wymienać będziemy naprawdę same dokumenty na te 15 lat
      Istnieje bowiem może jakaś metoda na te nerwy...mianowicie przeczytać dokladniej a i karty nie zaszkodzą...Chciałabym, bo może opłaca się nie tylko leczenie okularami, sama czuję że jak mam wyższe ciśnienie to widzę lepiej, to samo po ćwiczeniach.
      Zagoniłam się,ot co.
      • lola1104 Re: Dokumenty 11.04.21, 23:01
       na razie nie stawiaj kart na swoje zdrowie. zapetlasz sie w tym gaszczu , i karty juz swiruja na max.
       zostaw to.
       let it go. bedziesz zdrowa bez tych kart
       • camaretto Re: Dokumenty 12.04.21, 04:12
        Się nazywa że przewróżone też i 9 Miecz sugeruje zapętlani, bardzo to wszystko fajnie ujęłaś, bo 9 Mieczy tak i wygląda, jakby się składała z pętelek na marsylskim. A tu aktywnie trzeba i basta nie ma zmiłuj.
        • camaretto Re: Dokumenty 13.04.21, 18:19
         Spisałam się, chociaż aplikacja internetowa nie chodzi to infolinia działa, i 50 osób to mus odsiadki przy telefonie, czasami oddzwaniają alejak sięz kolejki "wyleci" to znów trzeba posiedzieć.
         Dobrze że mi za pół darmo wyszło,bo pół godzinki w kolejeczce poczekać trzeba
         .Nie bolało...Może dokumenty też pójdą lepiej z tą QBuł.Miał być system dla ludzi a nie ludzie dla systemu.
         I tak muszę zmienić szkła,znow 200 złociszy w bagno... a teraz i co jakiś czas zdjęcie niby bezteminowe.
         Co się stało z moją klasą ...

         Cała moja klasa chyba za to za granicą siedzi i mężów i kobiety ma tam,słychać tylko jęki bólu że musi jednym cięgiem.

         Co to za dziwna "emigracja"?
         Kart zapytałam w nadziei że zmienią się osoby i kraje to moze i aspekty.
         Tylko Adopto chciał powrócić z zagranicy, a już tak fajnie było, że mieszkali gdzie chcieli...

         Tu jest charakterystycznie, dzieciaki myślaly przez chwilę że wyjadą i świat się zmieni...tam też bez pracy jako artyści, mają tu lepsze chyba perspektywy z doktoratem i przynajmniej póki co pracą na uczelni niż tam w małym miasteczku na "zmywaku".
         Chociaż to rzondy rozwaliły wszystko i wszystkich,firmy i ulgi ZUSu to jednak dziwi mimo rezonowania wibracji i rezonans mojego "krakania":
         Za10 Den/-
         7 /-
         Rydwan - nigdzie nie pojadą mimo siedzenia tam skończą to na "zachceniach". Rodzina nigdzie nie pojedzie - praca na uniwerku,szoła muzyczna - widać fantom.

         10Kiel/-

         Jak i mówiłam rodzinka się postawi, bo tu jest coś , choć nie bardzo wiele,to szkoła muzyczna trzyma i praca naukowa. A tam małe miasteczko i "zmywak".

         Kart pytałam , bo Lolunia, miałaś dziwne chociaż znów superintuicyjne podejście do całego zła, pewno jakbym była bez tego bólu to bym była lepszej myśli i depry ,strachu przed samotnością i utratą życiorysu, równowagi fizyczej nie miałby miejsca, i psyche by si ęteż trzymała q..py. a tak to rwa kulszowa okropna, ból nie do opisania,przykuwa do jednego miejsca i o zdrówku już po chwili nie pamiętam, jakbym opiaty jakieś wzięła. Odjazd. Nerw muszę znów zatruć, ot, co .A już bez zapalenia i korektora chodziłam...
         • adoptowany Re: Dokumenty 14.04.21, 09:44
          Tylko Adopto chciał powrócić z zagranicy, a już tak fajnie było, że mieszkali gdzie chcieli...


          ,..sweety, ależ przecież to tylko miejsca gdzie żyjemy, raz są lepsze innym razem trochę gorsze, ale tak naprawdę szczęście
          to my sami sobie dajemy nawzajem,..lecz zasadniczo masz rację - tam nasz dom gdzie nam dobrze
          • camaretto Re: Dokumenty 14.04.21, 18:55
           I like it at all,I had my money at this aspects and all is now better ...
           Jak i numerologia i symbole ... nawet dowód mam nieprzypadkowy - nowy CAM
           Ksywa...przyrosła do mnie
           Karmę sami tworzymy po latach, z TYMI ludźmi, nie wolno zapominać, że w epoce migracji wydaje się wszystko przypadkiem,póżniej są już silenced lambs, później jaśniej się robi... jak już 3 raz spotykasz na drodze życia kogoś i prawda ogłupiająca świeci w oczy że wypisane strofy - łamanie schematów, szczególny sukcesw jakiejś dziedzinie to nie kłamstwo, nie mit.
           Aż się tego boję czasami..ale moje jokers zrobiły się znane, blogi też 680 w tyg. osób... i poleciało na newsy, trampek zwalony,THE WALL śpiewa kotek melodia na instrumentach - cieszy... perkusja rockowa nawet jest dostępna, piękne brzmienia a'la MOTIF i gitary godne grzechu.

           Pozdrawiam i cieplejszych klimatów jeszcze bym nam życzyła

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka