Dodaj do ulubionych

Wróżby dochodzone ;D

20.07.21, 13:18
Jak już powróżyłam Loli, to może od razu powiem, że z Le Normandów też chętnie powróżę.Tarot,Le Normandy, zwykłe później do wyboru, muszę jak zwykle przegryźć parę spraw.

Mafia bowiem się za mną ugania, jeśli już to rozesłana jedynie przez byłego chłopaka miłego, ale byłego. Znów chodzi w maseczce nawet w rodzinie, a widać nawet nie tylko samochód ale i rower sprzedał,bo ma jakąś staroć.. Co oni do mnie mają, nie wiem, widać tylko nos wystawić trzeba i już jest jakaś. Wielkie miasto,wiadomo.
Widać u mnie "zza zasłony" tylko atak mentalny, bo już naprzykrzyłam się wszystkim, to mnie nie widać, a więc cel każdy trafi w pudło...
Zapraszam... czego się człowiek o sobie nie dowie!!!
Obserwuj wątek
  • adoptowany Re: Wróżby dochodzone ;D 21.07.21, 07:13
   ,..troche poza tematem, ale podziele sie wydarzeniem z wczorajszego popoludnia..osoba i miejsce akcji - Ewka w kiosku z gazetami, to tu dopadł ją rechot fortuny,.. oto moto jej paragon za poczynione zakupy...88.88 pln, .. szybka wlasna sugestia, i już gra w lotto chybil trafił.. sruu i ...wypada kupon, .. 8,x,18, 28,38,48,..chyba coś tu za dużo tych ósemek..ale ja przy póznej kolacji mam obiekcje, nic z tego...los zagra ci na nosie...hi...hi..oto wczorajsze wylosowane liczby...weszły tylko 8 i 18...sorry kochanie, nie ma lekko..ale graj dalej ...hi..hi
   • camaretto Re: Wróżby dochodzone ;D 21.07.21, 08:45
    Ja kiedyś "wygrałam" ale na odwrót. Miałam chyba jakieś zwarcie - otwarcie bo wszystko co wchodziło, m.ini Lotek to było... no takie "utrafione". Dziś może wykorzystuję to dla dobra innych,no i siebie, ale wtedy był to nie tylko healing ani nawet papiórki, ale czysta Wiedza.. o rzeczach które powinny być pewno i ukryte. No i - po jednej czy drugiej "próbie generalnej skoncentrowałam się ostro, talerzyki zostawiłam w spokoju "... i postawiłam numerki w Lotku na Multi Multi. Poleciałam w sobotę, rano, niedomyta, niedoczesana z przeświadczeniem, że powinnam postawić go jutro, no ale że zapomniałam o "karmiszczu" to zablokowałam się - na niepowodzenia i różne wypadki "kosmicznej" natury . Po drodze, w kolejce jak doszłam do zakładu,"przypomniałam sobie" ,że w niedzielę nie ma przecież żadnego losowania.Stąd z 4 .03. 200x (nie pamiętam już roku) przestawiłam liczby na 3.04.No oi happy poleciałam w miesiąc później zebrać wiarę moją całą,postawiłam, zresztą znów "wylana" z pracy nr. 500.Nie dawano bowiem nam młodym zarobić i brano sobie tylko "swoich" z klik i ZUSowskich emerytów (może stąd im się wydaje że tak usłużnie będzie dalej... NIE, niestety, TEGO się nie zapomina).Postawiłam numerki i czekam, " oczywiście" - wydałam pieniądze, a tu ..NIC. Tak zamyślona nad własnym losem sprawdzam jeszcze "podejrzaną liczbę" 4.marca - a tu w niedzielębyło loosowanie, bo Multi Multi było codziennie wtedy.A tu... 10/20 trafione " w czarne". Zostałabym więc zapewne milionerką gdyby Bozianie życzła sobie raczej jasnowidza...który pomiatadzisiaj miionestwem, ale jest jakiś "uświadomiony" .. jasnowidzenie istnieje, alew tymsamym tygodniu umarł milioner... znaliśmy go wszyscy, o ile pamiętam, Grobelny zmarł we własnej wannie. Jeszcze znajomi dawali znać o sobie w gazecie bo pracowali w ambasadzie którejś -oTEJ śmierci, jakaś niekoniecznie "czysta" chyba była...Przypomniałam sobie i zaczęłam niedawno znów grać w Lotka, a przeświadczenie, że milionerzy to może już dawno kryzys minął, a ja się wygłupiam.Koty moje czarne i tak kocham nade wszystko, (kiedyś miałam białe), aśmieszna reklama"zeszła"na książkę przeciekawą, gdzie pewne Ensemble psychotroniczne nawiązało kontakty z" przemiłym"wystraszonym dziaduniem z Kazachstanu chyba, tyle że... czującym "gadulstwo" dookoła siebie, i nipewne grunta. Nie wolno ,mówi, "kara" jest straszna dla takiego który " mówi"... Wyższe Siły się zemszczą na nim.Ale już po chwili minęlo mu nastawienie Castanedy ... i podał numerki na Lotka w Ameryce, żeby udowodnić swoje nieprzeciętne zdolności.
    Liczby się zgadzały, zmarł jednak wkrótce, to było w latach 70....Ensemble chyba się rozpadło już dawno, bo to stara historia.Ponoć tylko smród od "tego" wiał straszny.
    W następnym tygodniu umarł Kulczyk...
    Znów podejrzewano kogoś "z góry" o nieczystą grę, aleprzestałam grać... nastawienie że "kosmosdziała" jednak z precyzją mechanizmu pozostało.
    Kiedyś - znów zjadę z "talerzyków" - bo przecież zajmujemy się tu rzeczami spoza i niektóre jakby "czujemy inaczej" (np."karma na dłoni",czyli mój wpis tarotowy, trafny zresztą - "Wola Narodu" )zostałam "zaatakowana" przez krewnych, jak Britney Spears, gdzie jeden usiłował drugiego wykorzystać, i posłużyłsięw tym celu nieświadomą niczego rodziną, czyli i moimi danymi, ale "świętokradczo", czyli oszustwemza które zapłaciłby zlbo spędził 3 latka i kratka by jeszcze została dla lejkarzyn.Chciano rezegrać państwo,wtedy jeszcze... nieco niewierząca w to wszystko razem, zasłonilam się ... nie tylko papierkami, ale i energetyczną tarczą.
    "Odbiło się".
    WSZYSCY od tego przedupływem roku stracili pracę lbo możliwośćwykonywania zawodu i ...życie. Zmarli nie mówią zbyt wiele.
    A Bogowie nie gadają jeśli im niepotrzebne.
    Tak, towizje - nawet dość dokładne się sypią jak zboże ,ale na maleńkimgruncie,udowadniając scoś tylko np. nam. albo - śmieszą Amerykanów czy Niemców ;D jak pewno i moje Jokery.Bo opróczwas to Mastertona i Górniaków tu przywiało. Jeden był wściekły ,bo akurat w wioskach śląskich,skąd pochodziła b.żona "Sława" pisarska robiła animację talentów ludzi w Wołowie - polskim Shawshank np. Górniaków zna któryś znajomek.
    Z fałszerzy lejkarzy tylko jeden - uczciwy - uszedł i schronił się -w Kościele. Zresztą ma do dziś miejsce wśrod stauszków już, na emeryturze.Fajny, i powiedział mi wszystko.Reszta w wariatkowie, pobita, i umierająca , nauczyła się że życie materialne to niewielkie piwko,na ja "trzęsę się "czasami,iczuję, że nie owinnam dzisiaj stawiać,innym razem, że Kościół Opatrzności... to nie wszystko zło...choć czasami złudzeń brak
    "Kara"jednak musi być.

    A Madzia123 - Karolinka - o ile podała dobrągodzinę horoskopu to Marsa ma w dominacji niby, ale i kwadratach ,i daleko od "Hot Strefy" Gaqueline.Stądi takienastawienie do jeżdżądych i wojskowych zawodów,ale z Wenus i Merkurym ma wieczny kryzys...

    Świetne te wspomnienia rodziny Suna i Musashiego...Starożytność... czasami jakbym sama pisała niektóre księgi...o wojnie akurat, ale i nie tylko . A przepisów na "przelewanie jaj" mam od cholery.
    I i tak zdarza sie - nawet nam, tu ścigać niektórych Siekiere-sadystów.Całkiem jakbym z domu i Ambasady nie wychodziła.Tam też- wszystko to samo tylko w białych rękawiczkach
    Cam
     • camaretto Re: Wróżby dochodzone ;D 21.07.21, 21:39
      Powiedz za to nam co znaczą te daty w naszym neverlandzie, bo Kwas straszy nas, że nasze "podzielenie" w PO i podobnych na ludzi wolno myślących oraz tych myślących szybciej, nic nie znaczy wobec ludzi nie myślących w ogóle, co jest najszybsze, ale skracające drogę głosowania do minimum. Co oznacza też, że mogłyby wygrać barwy piss i ichniejsza diktatura. TUSEX też robi ... złą minę do złej gry, a p.pawłowicz sugeruje, jakoby kontrola nad wygrywającym coraz to metodą elektronicznego elektoratu, raz metodą wyrzucania na śmiecie głosów po i innych (z góry mówię, że w wyborach śmieszy mnie klikiernia, na nich głosować nie będę wcale. Natomiast opcję chrześcijan, zrzeszonych pod banderą czegokolwiek uważam za kryzys kompletny.)
      Mówiąc krótko - czy mamy szansę np. "przeczekania" głupkowatej ale epidemicznej stwory,zwłaszczaci,którzy już chorowali?Czy będziemy zmuszeni żebrać o inne maski np.takie wypełnione chlorofermem tym razem? Czy Biden poradzi sobie z kryzysem? czy na brexit w opcji musza siła polskiego woja będzie trzeba zaczekać, bo teraz są inni u władzy,ale też i u wylotu prowokacji przez niszczejące struktury nie tylko moralności (z góry przekreślam siebie jako psa stróżującego) ale też materialnego wykończenia po prostu,niszczonego mienia genetycznego i odkrywkowego świata. Co oznacza,że nasza cywilizacja MA swój koniec.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka