Dodaj do ulubionych

Mikrozdarzenia

27.08.21, 13:07

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27496949,afganistan-b-brytyjski-zolnierz-blaga-o-pomoc-probuje-opuscic.html#do_w=48&do_v=60&do_st=RS&do_sid=417&do_a=417&e=PSzPopImg5
Chodzi o zwierzęta, głównie... - 173 psy i koty, które starszy już brytyjczyk usiłuje wywieźć z kraju czarterowym samolotem, zatrzymani jednak są na granicy w Kabulu już 10 godzin.

Papierki nie mają jednak końca, a zwierzaki porzucone - z ambasady i szczątkami zapasów jedzenia i cierpiące z gorąca zagrożone.
NIestety, karty nie są najlepsze - obok papiórowej 10 Buław pijańska 5 Kielichów, obrazująca szczyty szczytów. Dalej nie stawiałam, boję się że "ruszę" coś nieznanego , a "ręki "nie mam...

"Cieszyński to były wiceminister zdrowia, zastępca Łukasza Szumowskiego z początków pandemii. Wówczas obaj panowie przeprowadzili operację zakupu respiratorów od handlarza bronią — większość sprzętu, który miał pomagać w walce z pandemią, nigdy nie trafiła do pacjentów. Ale Cieszyński miał też sukcesy i to właśnie w obszarze cyfryzacji — wprowadził Internetowe Konto Pacjenta, e-recepty, czy e-skierowania."

Też koszmar, zgazetki wyjętya w idio.tekę idący chłamik made kaczuszki, moim zdaniem, nie kijem to pałką.Niestety - 6 Buław nie jest wielkim niebezpieczeństwem,ale może zatem nie dojdzie do zagrożenia władzią przez tego pana.
Co się stało z p.Moniką znaną z zaginionego auta?
R Mieczy/- na odwrót jest zdaje się obrazem współwinnego małżenka,mimo karcianych sugestii wcześniejszych,że kobieta żyje.

Same kłopoty- i jeszcze rząd jak piszą też "w internecie" - lubiących trampki a rozdanych ról uzgadnia nagle nowe porządki z unią... tego jeszcze nie było.
Za to białoruskie decyzje i moje krakanie się coś sprawdza ze zdaniem KE.Jak to zwykle - ze 20 osób robi za całą wielką aferę - cicha dziewica polreańska w bieli znalazła już u dzidzi w polsce azyl =- los azylantów QKiel/- poostanie bierne nic.KE wygra więc ze słabą (k)łamliwąQueen.

Wkurzyły mnie też opłaty, bo po "niemiaszkach" już nie ma śladu, taśmy kaczynskie się zestarzały, za to automaty dotychczas wolnego od opłat bo własnościowego przy Niemcach Euronetu żądają 7 zł prowizji od Francuzów,nieco mniej od Amerykanów i innych żądają Francuzi,za to ci chcą 8zł za kartę. Nic ino płakać albo wykręcić się sianem - jak pko który nie żąda internetowych opłat ale bierze dla inteligo za "korzystanie z karty kodowej".
Bęc. QKiel /- znów mi wypadla - olitycznie i informacyjnie niezależne niby zdarzenia ale związane z EOG i ogronymi prowizjami, ściągającymi już nie 2 zł podatkuza nieistniejące " małpki " per 300 ml.
Niemcy za to na swoje adwokaty stworzyli 350 ml buteleczki.pijmy więc póki czas. Bo kto wie... kiedy już nie będzie nas.
Zwierzaki "wolne" i białe rasowe z gołębnika sąsiada wróciły a moje sięokociły i przychodzą , tańcząc w parach do gitary i kręcąc się w rytmie, niektóre są potomkami i jego gołębi z naszymi "dzikimi" którymi się opiekujemy - trochę łaciate i rudawe . Cud niewid - wolne i kochane... dlatego te podjęłam wątek a potem poleciało.
Zapraszam do mikrodyskusji również "off topik".
Za trudne są mikrozagadki o zwierzakach?Dlaczego? przecież to "zwykłe" zdarzenia, jak i zaginione samoloty? Dajcie może jakieś ,chociaż ja jestem może slaba w "Iksach" - wielu ludzi po prostu nie znam, bo "celebrytami" mimo znajomków " odgórnych", a popularnych niegdyś ...światkiem internetowych ploteczek się nie interesuję.

Rzeszowiak: KMieczy/-
Czy wróci? 9 Kielichów pozytywnie. ???
Chciał zaginąć i znalazł buty?

Możliwe,chociaż dziwi niejedna wróżba -to sama kiedyś "wyszłam i nie wróciłam" - po prostu,matka moja,zwierzę toksyczne, zadzwoniła do nas później,z pretensją w głosie, że "nadała zaginięcie na policję" .Jakbym czasami więc... siebie w wieku lat gniewnych widziała, mieszkającą przymusowo z histeryczką i osobą z nerwicą i kośćmi w mózgu za dawnych lat ....

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka