Dodaj do ulubionych

Proszę o karty

01.07.22, 00:07
Na najbliższe 3 miesiące 2022. Z uwzględnieniem finansów.
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Proszę o karty 01.07.22, 20:45
      Tab, może ty jescze powieszczysz...?
      Miałam full za darmochę, byłam jednak młoda i do "zjawiska"było mi bliżej, zębów nie będę naprawiać
      Mam "tylko" Le Normandy i zwykłe pomieszane z 90 i tarotem Royo z Ollalla, " Metamorph" oraz Crowleyowskimi akcentami "Tarota Magów" , idę zgodnie z kartą starą i horoskopem" pod wiatr"i nie mam złudzeń, dlatego też zaczęłam uzupełniać wykształcenie i kupować hard - i software pospiesznie i mam co współcześnie warto kupić jeszcze za rabatem najważniejsze reszta i tak zdrożeje i stanieje 500 razy PO kryzysie made obie kliki kryzys boli że piss się nakłada na stare ustawy...
      • camaretto Re: Proszę o karty 02.07.22, 13:42
        Wypalamy... Don, zwłaszcza że masz może karmiczne więzi...

Ja mam jakiś taki horoskop, że zło zmieszane z dobrem daje dobro zmieszane ze złem i prawie zawsze spadam na 4 łapy, ojciec tak mamę zastanowił, że taką stworzyła teorię... Za to ona miała kwadraty i ciężkie życie.
        Sg.Głupiec
        dziwne ze z p. nic nie mowi o pieniadzach w starszym moze wieku.
        panna była zmenna została jako i pierwszy aktywny impuls potraktowana pozytywnie.
        6 kiel
        2 kiel.
        9 kiel.
        22 Ziemia
        10 buł
        panna chwieje nia aw przeciw blotce
        22 ziemia /-
        5 kiel./-
        2 mloda diuszessa/diuk ksiaze w ludziach sugeruje system absolutnej poprawnosci
        mag wiadomo,nten merkuriuszowy kuglarz i magus potrafi.zaaczyna walke z systemem i.. nie myli go koło, wszystko jest do ugraniapytanie tylko co i za ile, wtedy i passa bedzie ...
        7kiel /-
        nooo. niby nie. ruszac, bo sie rozleci.
        choc zostanie ppdtrzymane w 9 buław
        i 8 buław jako dobre info na koncu .
        • camaretto Re: Proszę o karty 02.07.22, 17:16
          W ogóle, Donnie, sugestia jest że wszystko idzie w kierunku na związki m. ludzkie, rodzinę,dzieci, zakochane pary- wybory Parysa, i to będzie tematem "nad", 9 kiel.radości z par w 2 kiel, zakochanej młodzieży, tworzącej rodziny, raczej moą zgodne z romantyką pory roku, a nie z czymś/kimś kto przesadza mury historii czy doodą gdzie piss czasami sugeruje tylko że prawo jakieś to oni załatwili- tymczasem lokalne kłopoty wynikają z naciągnięcia tego prawa, nie z jego braku.
          Konstytucja mówi o prawach każdego obywatela do jawnych partyjnych wpłat - jednak sytuacja pisserów gdzie możliwe że na prawie jak i na administracji środków znają się najmniej - przypomina żenadę, jak i nagle ujawniane powiązania tzw. klikierni w po.
          Takie sprawozdanie musi bowiem majątkowe przejść każdy poseł albo oficjel, firma czy partia, bo ludziska nie wiedzom w co inwestujom - natomiast toczony system prawny jest mało stabilny, stąd pewnie i wrzaski.
          Jak i obietn'ice schety, jednym słowem kowal zawinił z cygana powiesili.
          Zabierzesz się więc do pracy nad Passą z Kołem w tle, i Bessą ze złem i oszustwem w Magu , odłączysz się od blotek, magiczna aura Maga otrafi wrócić do korzen'i.
          Gdzieś jednak wylewa się z kąpielą dziecko- 10 buł.i jeżeli to w działaniu Maga będzie, choćby i w krysptosugestii - a o tym mówi np. 9 Buław i info jako 8 buł. back to ... się rozleci sprawa i utonie możliwość Nad -Sprawcza...
          Jednym słowem, trzeba się na biznesie znać, i'naczej nic z tego nie stanie się, choćby i chciał.
          Pozdrawiam- Uzdrawiaj system, od siebie zacznij, jednak pamiętaj że pozytywne dla nas i oderwanie wpływa na innych,wtedy i kaczadooda - i pis.ma i władza...
          Jak powiedziała Cam już dawno temu, walcząc z wrogiem nie sposób na niego nie wpłynąć...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka