Dodaj do ulubionych

czy warto zaryzykować?

06.09.22, 12:53
Hej wszystkim,
zastanawiam się nad otwarciem własnego sklepu na zasadzie dropshippingu.
Minusy:
- potrzebny spory wkład własny na otwarcie sklepu i integrację go z platformą dropshippingową
- obsługa reklamacji i zwrotów po własnej stronie, czyli może być problem z egzekucją reklamacji i zwrotów od hurtowni współpracujących, co jeśli będzie tego duża skala, grozi bankructwem i wymaga miejsca do składowania zwróconego towaru, a ja go nie posiadam żadnego lokum na ten cel.

Bardzo się waham czy zaryzykować ostatnie odłożone pieniądze, stąd moje poniższe pytania z ogromną prośbą do Was o pomoc w zinterpretowaniu kart:
1. Czy to dobry pomysł, aby otworzyć własny sklep na zasadzie dropshippingu? CESARZOWA-4 MONET- 2 PUCHARY
2. Czy sobie poradzę finansowo z obsługą tegoż sklepu? 6 MONET
3. Czy zdołam się utrzymać z zysków z tego sklepu, tj. nie będę wydawć tylko na same koszty, ale i zarobię tyle aby na życie mi zostało: PUSTELNIK + 10 PUCHARÓW z dołożenia
ad 1 - jak myślicie, karty wydają się pozytywne? Myślę, że mówią o tym, że będę swoją własną szefową, co da mi zadowolenie z wykonywanej pracy i będą robiła to co lubię? Ogólnie w kartach widać zadowolenie i ostrożne zarzadzania finansami, ale katastrofy nie widać - jednym słowem czy karty odpowiadają "TAK"?
ad 2 myślę, że dam radę pod warunkiem że rozsądnie będę wydawać zarobione pieniądze - ile zainwestuje w biznes, tyle dostanę
ad 3 Tu ma zagwozdkę bo niby karta w nr 2 daje nadzieje, że zyski z tego jakiś będą to jednak mam problem z tym Pustelnikiem? Czy on oznacza, ze może momentami brakować mi funduszy, ale ostatecznie w 10 pucharów wyjdę na swoje?
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: czy warto zaryzykować? 24.09.22, 12:11
      myślę, że niepotrzebnie się martwisz, karty są świetne, jednak myślę,że co wróżba to wróżba-odwrotnie czy nie,ma tendencje do spełnienia się.4 monet i 2 kielichów, to naprawdę super, to samo 10 kielichów -radośc, jedna z najlepszych, radosnych możliwości. Sama jednak będziesz, więc pustelnik przyniesie jedak bardziej duchowe treści. 6 monet to rabaty, jakieś charytatywne rabaty, może też - że dasz pracę innym, albo dostaniesz pieniadze. Po
      zdrawiam
      Cam
    • babetka84 Re: czy warto zaryzykować? 25.09.22, 20:58
      Dzięki Camaretto za Twoją odpowiedź i słowa otuchy, to mi pomogło. Niestety mam w naturze skłonność do zamartwiania się zwłaszcza gdy chodzi o nowe i zaczęły mną targać lekkie wątpliwości, czy dam radę, choć na początku czułam ze to dobry dla mnie wybór i że dam radę więc tego będę się więc trzymać. A złe myśli będę odganiać pozytywnymi smile Z tym pustelnikiem to faktycznie może być dla mnie duchowa lekcja bo wiąże się to z odejściem z pracy w korporacji, gdzie pracowałam przez lata w tłumie ludzi, a tu nagle zmiana o 180 stopni, praca samotnie w domu, bez żadnego wsparcia, samodzielne zarządzania finansami i utrzymywanie się z tego, co samej uda mi się zarobić. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za wypowiedź w moim wątku
      • adoptowany Re: czy warto zaryzykować? 26.09.22, 23:06
        ,...witam, moje karty--osiem mieczy i dziewięć monet, ..wykorzystaj poza własnymi umiejętnościami zdrowy rozsądek,.dasz radę,a to najważniejsze. pozdr.A

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka