Dodaj do ulubionych

GPW - Prawa Poboru

IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 20.12.04, 17:10
Kupiłem trochę przez przypadek praw poboru Szwarzędza.
Nie są już notowane, jesli dobrze zrozumiałem co wyczytałem o PP to za nie
można kupić 2 akcję za 5 praw. A co jeśli ja nie chcę ich kupować ...co się
stanie z tymi prawami co posiadam ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Zbyszek Re: GPW - Prawa Poboru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.04, 00:19
      Prawdopodobnie przepadna, po szczegóły musisz sie udać do biura maklerskiego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka