Gość: Tobiasz
IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl
20.12.04, 17:10
Kupiłem trochę przez przypadek praw poboru Szwarzędza.
Nie są już notowane, jesli dobrze zrozumiałem co wyczytałem o PP to za nie
można kupić 2 akcję za 5 praw. A co jeśli ja nie chcę ich kupować ...co się
stanie z tymi prawami co posiadam ?