kry-stian
11.03.12, 18:46
Kilka myśli mieszkańca niepowiązanego z żadną opcją:
1. Kiedy OdNowa przedstawi jakiś plan rozwoju miasta??? Minął już rok a ja jedynie mogę czytać ciągłe ataki na poprzednią ekipę. Czy to jest jedyny Wasz pomysł na przyszłość??? Ciągła walka z poprzednikami ??? Nie mogę się doszukać w Waszych wpisach i w działaniach OdNowy jakiegoś pomysłu na nasze miasto.
2. Ga-gaj próbował przedstawić kilka sukcesów obecnej ekipy. Chwała Ci za to, iż dostrzegasz, że nie tylko narzekaniem można żyć. Ale powiem szczerze… nie jestem pod wrażeniem tych osiągnięć.
3. W kilku wątkach wskazujecie jakimi to sprawami z Rudy zajmują się media (gazety, radio). Przesyłacie sobie linki z wiadomościami w RMFie… cieszycie się, ze media „trąbią” o naszym mieście. Czy to jakaś nowa forma Patriotyzmu Lokalnego ??? Czy jesteście zadowoleni z tego, ze brudy naszego miasta, zamiast być wyjaśniane, są pożywką dla innych. Jak chcecie potem zachęcać inwestorów do przyjścia do miasta, które ma taką opinię??? Pomijam już fakt, że cały rozgłos został nadany przed wyjaśnieniem i ewentualnym postawieniem zarzutów. Dla mnie to tylko próba dokopania poprzednikom.
4. Demokracja pozwoliła obecnej Pani Prezydent na przejęcie władzy w Rudzie. Chciałbym abyście pamiętali, że jest ona Prezydentem Rudy Śląskiej a nie tylko zwolenników OdNowy. Śladowe zwycięstwo w wyborach nie daje jej prawa aby nie brać pod uwagę głosu tych co myślą inaczej. Dobry gospodarz powinien myśleć o całym domu a nie tylko o swoich apartamentach.
Jeden z nicków „Rudzianie_pamiętają” ruszył dziś znów w ten stary taniec. Jedynie wpisy typu „Pamiętacie… czy chcecie powrotu…” a nic o przyszłości. Bad_and_ugly bardzo trafnie ujął w paru wątkach to o co również mi chodzi. Nie oceniam dobrze poprzedniej ekipy… ale to jeszcze nie powód abym cieszył się z tej bylejakości jaka panuje w naszym mieście obecnie…. i z tego ciągłego marudzenia na poprzedników. Dajcie mieszkańcom Rudy jakąś nadzieję…