ameo2
20.11.06, 14:40
Postawili na młodych i wygrali!!!
Młodzi, niedoświadczeni, a wygrali!
O kim mowa? O sztabie wyborczym kandydata na prezydenta Andrzeja Stani i
kandydatów na radnych PO. O grupce zapaleńców, który zajęli się wszystkim w
tworzeniu tegorocznej kampanii. Piątka studentów Alina, Lena, Daniel,
Krzysztof i Sebastian, różne osobowości, różne charakter, ale połączył ich
wspólny cel. Oni głównie tworzyli ten sztab.
Pracowali od rana do później nocy na sukces swoich kandydatów. Zajmowali się
wszystkim: organizacją pracy, konferencjami, spotkaniami, opracowaniem reklam,
spotów, wizytówek, plakatów, ulotek czasem sami nawet wywieszali plakaty i
roznosili ulotki, doprowadzili do powstania stron internetowych i sami je
prowadzili, przeprowadzali ankiety, mobilizowali kandydatów i ludzi… to tylko
część z wielkiej pracy jaka zrobili.
Opłacało się!
Andrzej Stania wygrał w pierwszej turze wyborów, a PO w mieście ma swoich 9
radnych.
Ludzie odwaliliście kawał dobrej roboty i chylę przed wali czoła!!!
Mam nadzieję, że do takich ludzi będzie należeć przyszłość naszego kraju.
Pozdrawiam ameo