Dodaj do ulubionych

Powrót po wyleczeniu?

23.03.20, 11:21
Witam. Pod koniec zeszłego roku zdiagnozowano u mnie boreliozę. Dostałem antybiotyk na miesiąc. Po skonczeniu czułem się dobrze. Powtorzylem badania i w szpitalu powiedzieli że nie ma juz oznak boreliozy. Od kilku dni czuje się jakby to wszystko wróciło. Mam bóle mięśni, dretwieja mi konczyny, zawroty głowy, problem z zoladkiem, tiki palców u nóg i rąk, mieni mi się w oczach, jestem bardzo osłabiony. Czy miał ktoś coś takiego ? Co powinienem zrobić ?
Obserwuj wątek
        • zenobek Re: Powrót po wyleczeniu? 24.03.20, 17:45
          Znaleźć lekarza. Dobrego lekarza. Takiego, który powiąże OBJAWY z CHOROBĄ. Niekoniecznie z boreliozą. Borelioza jest u Ciebie zresztą bardo prowdopodobna. W jeden miesiąc baaaaardzo rzadko udaje się wyleczyć z choroby z choroby, której składnikami jest, nie jeden, ale szereg patogenów. U ciebie widać objawy boreliozy i bartonellozy. Są także objawy infencji: może helicobactera a może yersinii. Ne daj sobie wmówić, że choroby już nie ma podczas gdy są jej objawy. Takie pierdoły potrafią opowiadać tylko niedouczeni zakaźnicy, którzy tego koszmaru nigdy nie przechodzili.
          • aqarel Re: Powrót po wyleczeniu? 28.03.20, 11:09
            "Takie pierdoły potrafią opowiadać tylko niedouczeni zakaźnicy, którzy tego koszmaru nigdy nie przechodzili. "
            Pierdoły to piszą "fachowcy" internetowi. Jestem tu na forum od 2007 roku, po leczeniu półtoramiesięcznym....czuję się zdrowy. Nie dałem się wkręcić w wieloletnią antybiotykoterapię. Dzięki diagnozie i leczeniu zmieniłem, przewartościowałem wszystko. Z faceta żyjącego w chorobie, stałem się człowiekiem żyjącym z potencjalną chorobą( zmiany neurologiczne nie ustąpiły...i nie ustąpią).
            Żyję całkiem aktywnie a dla przeciętnego człowieka to nawet baaaardzo aktywnie, tysiące kilometrów w nogach po asfalcie, po górach, po leśnych duktach. Setki kilometrów w wodzie, tysiące na rowerze. Zenobek, qźwa nie dołuj ludzi, nie odbieraj nadziei na wyzdrowienie!!!!!

--
            "Pchani siłą wewnętrznej fali
            Stojąc na grani, z rozpostartą flagą
            Sięgamy szczytów świata,o którym marzyliśmy..."
            • zenobek Re: Powrót po wyleczeniu? 28.03.20, 20:06
              Nie sprawadzaj każdego przypadku do własnego. To, że ty czujesz się zdrowy nie znaczy, że każdy dotknięty tą przeklętą chorobą musi się czuć zdrowy zwłaszcza po tak krótkim półtoramiesięcznym leczeniu.

Jako przykład tych, którym krótkie leczenie nie pomaga jast autor wątku. Co mu odpowiesz? Napiszesz mu, że powinien pójść do psychiatry!!! Czy w ramach "uzdrawiania" może powinien przejechać rowerem europę?

Śmieszny i żałosny jednocześnie jesteś w swoich opiniach i pseudoradach! Samą nadzieją nie wyleczysz się z choroby. Zwłaszcza tych o podłożu biologicznym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka