Dodaj do ulubionych

Uczucia/relacje

21.12.19, 20:23
Droga Oyalo,
W nawiązaniu do wątku sprzed ponad roku forum.gazeta.pl/forum/w,261696,167142156,167142156,Uczucia_relacje.html to do tej pory tak to wyglądało, głównie przelotne znajomości, trochę też przerwy teraz mam i raczej się nie zapowiada na zmiany, zaraz koniec roku smile
Więc chciałabym ponowić pytanie, czy w ciągu najbliższych 6 miesięcy jest szansa na poznanie kogoś na dłużej?
I co powinnam zmienić żeby zwiększyć szansę na poznanie kogoś.
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Uczucia/relacje 22.12.19, 19:34
   do - essieenn

   Król monet + Paź monet + Paź mieczy - pokazali się sami panowie, to jest szansa na poznanie kogoś, ale niestety to nie zapowiada stałych relacji. Poza tym są tu dwaj młodzi, niedoświadczeni, jeden porywczy, drugi monotonny. Król jest bardziej stabilny, ale w tym układzie nie widzę jego, jako partnera do relacji, tylko do współpracy/interesów, wcale nie zainteresowanego romansami/miłością.

   Co powinnas zmienić: As mieczy + 4 kielichów + Wisielec - trudno to zinterpretować jednoznacznie. Karty mogą wskazywać alternatywnie: 1/ nie szukaj zmiany w sobie, bo to podejście innych (jak chłód emocjonalny, brak ciepła/uczuć) jest przyczyną, a ty nie masz na to wpływu; 2/ nie patrz na innych zbyt surowo, obojętnie, bez zaangażowania, nie traktuj apatycznie, a być może nudzisz się zanim zdążysz kogoś lepiej poznać, albo zawieszasz relacje, bo już tobie obrzydła/spowszedniała.
   • essieenn Re: Uczucia/relacje 23.12.19, 09:39
    Dziękuję bardzo.
    Ciekawe jak to się rozwinie, szczególnie ten król trochę zaskakuje, w kontekście moich planów na rozwijanie swoich pasji na trochę zarobkowe, ale to jeszcze długa droga.
    Wrócę na pewno z weryfikacją smile
   • essieenn Re: Uczucia/relacje 12.06.20, 11:11
    Droga Oyalo,
    Trochę czasu minęło, sytuacja nie pomagała w nawiązywaniu kontaktów, ale może teraz się to zmieni, na razie znów wracam powoli do prób poznania kogoś.
    Więc mam prośbę o wróżbę jak moja sytuacja uczuciowa i szansa na poznanie kogoś na dłużej będzie wyglądała do końca tego roku.
    • oyala Re: Uczucia/relacje 12.06.20, 15:18
     do - essieenn

     Paź monet + Głupiec + 8 kielichów - niestety nie wygląda na to, aby zawiązała się jakaś miłosna relacja/związek. Już Pazia monet mieliśmy poprzednio, a to bardziej kolega> Głupiec frywolny, bez zobowiązań, jeśli już to tylko przygoda/flirt, a nie stabilizacja czy poważne uczucia. Raczej nie będziesz tym zainteresowana, zrezygnowana odpuścisz sobie takie znajomości. Albo się tylko na krótko "zaznajomisz".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka