bambii
03.05.10, 21:55
czy oddajemy za darmo złoza gazu łupkowego USA ?
jak patrze na mapke :
foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=5/images2010/20100419121005.jpg
to w okolicach Siedlec rowniez jest troche tego gazu (czerowne pola)
czy wydane licencje zostaly oddane za (prawie) darmo ?