Gość: kolec IP: *.*.*.* 20.01.03, 18:54 www1.gazeta.pl/warszawa/1,34860,1274964.html Nie nauka wytężona, wystarczy - Samoobrona. Skoroś się w senacie rozsiadł, to tak jakbyś studia posiadł. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pawełek Re: Kariera z ... Samoobroną IP: proxy / *.bci.net.pl 05.02.03, 13:26 Nie matura lecz chęć szczera.... Odpowiedz Link Zgłoś
muchawka Re: Kariera z ... Samoobroną 05.02.03, 20:19 No cóż, historia się powtarza .... chociaż podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolec Corpus delicti ... IP: *.*.*.* 07.02.03, 12:42 www.senatorizdebski.siedlce.net/start.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: synoptyk Re: Corpus delicti ... IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.03, 16:26 Czego się go czepiacie. Jak ma zostać Napoleonem to i tak zostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolec Samoobrona w ... natarciu IP: *.*.*.* 12.02.03, 19:37 Tradycyjnie w Zbuczynie i nie tylko - www1.gazeta.pl/warszawa/1,34864,1320895.html Odpowiedz Link Zgłoś