Dodaj do ulubionych

Kariera z ... Samoobroną

IP: *.*.*.* 20.01.03, 18:54
www1.gazeta.pl/warszawa/1,34860,1274964.html
Nie nauka wytężona,
wystarczy - Samoobrona.
Skoroś się w senacie rozsiadł,
to tak jakbyś studia posiadł.



Obserwuj wątek
    • Gość: Pawełek Re: Kariera z ... Samoobroną IP: proxy / *.bci.net.pl 05.02.03, 13:26
      Nie matura lecz chęć szczera....
      • muchawka Re: Kariera z ... Samoobroną 05.02.03, 20:19
        No cóż, historia się powtarza .... chociaż podobno nie
        wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
        • Gość: kolec Corpus delicti ... IP: *.*.*.* 07.02.03, 12:42
          www.senatorizdebski.siedlce.net/start.htm
          • Gość: synoptyk Re: Corpus delicti ... IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.03, 16:26
            Czego się go czepiacie. Jak ma zostać Napoleonem to i tak zostanie.
            • Gość: kolec Samoobrona w ... natarciu IP: *.*.*.* 12.02.03, 19:37
              Tradycyjnie w Zbuczynie i nie tylko -

              www1.gazeta.pl/warszawa/1,34864,1320895.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka