Dodaj do ulubionych

Amiga1200-Workbench 3.0

21.02.09, 20:07
Mam uszkodzony System Workbench 3.0 (dyskietka)
nie mogę uruchomić komputer Amiga 1200.
Może ktoś pomoże.
Obserwuj wątek
    • brycee Re: Amiga1200-Workbench 3.0 21.02.09, 21:10
      Powinno grać:
      jw-amigowiec.dl.interia.pl/Download/Workbench_31.rar
      • brycee Re: Amiga1200-Workbench 3.0 21.02.09, 21:31
        Na emulatorze WinUae odpaliła się.
        • mpppm Re: Amiga1200-Workbench 3.0 23.02.09, 12:12
          Sprawa dotyczy systemu na dyskietkach.
          Emulatora na PC nie mam.
          • brycee Re: Amiga1200-Workbench 3.0 23.02.09, 19:48
            mpppm napisał:

            > Sprawa dotyczy systemu na dyskietkach.
            > Emulatora na PC nie mam.

            Mpppm, jeśli odpaliła się na emulatorze, to tym bardziej odpali się na Amidze.
            Ściągnij te pliki i przekopiuj na dyskietki. I spróbuj odpalić na nich amigę. O
            niczym innym nie mówię. Emulator jest po to żeby móc uruchomić inny system na
            pc-cie. Na codzień odpalam inne systemy operacyjne na VMware Server.
            • mpppm Re: Amiga1200-Workbench 3.0 23.02.09, 20:00
              Nie wiem jak na PC nagrać dyskietki w systemie Amigi.
              Poprawnie zainstalowany system to dostęp do wielu ...... które mam
              na CD. Jak wiele się zapomniało!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka