mpppm 21.02.09, 20:07 Mam uszkodzony System Workbench 3.0 (dyskietka) nie mogę uruchomić komputer Amiga 1200. Może ktoś pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brycee Re: Amiga1200-Workbench 3.0 21.02.09, 21:10 Powinno grać: jw-amigowiec.dl.interia.pl/Download/Workbench_31.rar Odpowiedz Link Zgłoś
brycee Re: Amiga1200-Workbench 3.0 21.02.09, 21:31 Na emulatorze WinUae odpaliła się. Odpowiedz Link Zgłoś
mpppm Re: Amiga1200-Workbench 3.0 23.02.09, 12:12 Sprawa dotyczy systemu na dyskietkach. Emulatora na PC nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś
brycee Re: Amiga1200-Workbench 3.0 23.02.09, 19:48 mpppm napisał: > Sprawa dotyczy systemu na dyskietkach. > Emulatora na PC nie mam. Mpppm, jeśli odpaliła się na emulatorze, to tym bardziej odpali się na Amidze. Ściągnij te pliki i przekopiuj na dyskietki. I spróbuj odpalić na nich amigę. O niczym innym nie mówię. Emulator jest po to żeby móc uruchomić inny system na pc-cie. Na codzień odpalam inne systemy operacyjne na VMware Server. Odpowiedz Link Zgłoś
mpppm Re: Amiga1200-Workbench 3.0 23.02.09, 20:00 Nie wiem jak na PC nagrać dyskietki w systemie Amigi. Poprawnie zainstalowany system to dostęp do wielu ...... które mam na CD. Jak wiele się zapomniało! Odpowiedz Link Zgłoś