IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.08, 14:05
Co sądzicie o pubi'e Labirynt na Małachowskiego? Pytam bywalców lub co mają
coś do powiedzenia w tym temacie.

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka