IP: *.net-serwis.pl 22.06.04, 17:03
czy w akcjach ciaglych w 1 sesji od 9:00 - 16:00 mozna kupic i sprzedac akcje
kilka razy przez internet. chodzi mi o to czy jak np o 14:30 chce kupic to
moge? a potem tego samego dnia o 15:00 sprzedac??
Obserwuj wątek
    • a54 Re: sesja 22.06.04, 21:20

      Mozesz....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka