Gość: nowy IP: *.net-serwis.pl 22.06.04, 17:03 czy w akcjach ciaglych w 1 sesji od 9:00 - 16:00 mozna kupic i sprzedac akcje kilka razy przez internet. chodzi mi o to czy jak np o 14:30 chce kupic to moge? a potem tego samego dnia o 15:00 sprzedac?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj