Dodaj do ulubionych

BitHub.pl - Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin

26.05.21, 16:33
Zapraszamy na nasz serwis informacyjny - Kryptowaluty, Inwestycje, Giełdy, Akcje, Złoto - wszystko w jednym miejscu.
Nasze publikacje ukazują się codziennie dlatego warto sprawdzać czy coś nowego i ciekawego pojawiło się na stronie. W miarę pojawiania się nowych informacji będą one dodawane w tym wątku, żeby ułatwić śledzenie naszego serwisu.
Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i opinie dotyczące działania serwisu jak i tego wątku.

bithub.pl/
Bitcoin 2013, 2017, 2021 | Ile jest jeszcze miejsca na wzrosty? Były dyrektor wykonawczy Goldman Sachs i obecny dyrektor generalny Real Vision Raoul Pal ocenia krótko- i długoterminowe perspektywy bitcoina.

bithub.pl/kryptowaluty/bitcoin-2013-2017-2021-ile-jest-jeszcze-miejsca-na-wzrosty/
Obserwuj wątek
  • bithub.pl Re: BitHub.pl - Najnowsze Wiadomości ze Świata Bi 26.05.21, 16:52
   Komisja ds.Rozwoju i Reform Mongolii Wewnętrznej (DRC) przedstawiła osiem obszarów, które można uznać za nielegalne, a które odnoszą się do działalności związanej z wydobywaniem kryptowalut. Jest to pierwsza, bardziej konkretna propozycja, która pojawia się cztery dni po tym, jak komitet chińskiej Rady Państwa poruszył temat walki z wydobyciem i tradingiem BTC.

   bithub.pl/kryptowaluty/mining/chinski-ban-bitcoina-pierwsze-konkrety-z-mongolii-wewnetrznej/

   Do moderatorów*
   Czy to miejsce jest ok na taki wątek? :)
  • bithub.pl Re: BitHub.pl - Najnowsze Wiadomości ze Świata Bi 05.06.21, 18:03
   Na szczytach Himalajów pojawiła się flaga Bitcoin HODL. Zaniósł ją tam Polak. Chociaż ostatecznym celem wyprawy było Lhotse, bitcoin najprawdopodobniej nie zawędrował tak wysoko w całej swojej dotychczasowej historii.

   bithub.pl/kryptowaluty/bitcoin/bitcoin-hodl-na-siedmiu-tysiacach/

   Niedźwiedzie dywergencje i warunki wykupienia na RSI są sygnałami, na które inwestorzy mogą zwracać uwagę rozważając zamknięcie pozycji.

   Trade jest opłacalny tylko wtedy, gdy zarówno zakup, jak i sprzedaż odbywają się we właściwym czasie. Traderzy bardzo często sprzedają swoje pozycje zbyt wcześnie i zostawiają zyski na stole lub trzymają się pozycji nawet po zmianie trendu. Prowadzi to do niejednokrotnie do utraty wypracowanych zysków.

   bithub.pl/analizy/rsi-jako-sygnal-sprzedazy/
  • bithub.pl Re: BitHub.pl - Najnowsze Wiadomości ze Świata Bi 11.06.21, 20:09
   Amerykański holding Berkshire Hathaway, którego dyrektorem generalnym jest ceniony inwestor Warren Buffett, zainwestował pół miliarda dolarów w internetowy bank Nubank. Jest to świetna wiadomość dla zwolenników kryptowalut, ponieważ Nubank chce oferować swoim klientom możliwość inwestowania w fundusze związane z bitcoinem.

   bithub.pl/wiadomosci/warren-buf ... -bitcoina/

   Firma Chainalysis opublikowała raport z zysków na tradingu bitcoina za ubiegły rok w odniesieniu do poszczególnych państw. Na którym miejscu uplasowali się Polacy?

   bithub.pl/kryptowaluty/bitcoin/ ... na-w-2020/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka