Gość: Chico
IP: *.icpnet.pl
20.10.05, 13:47
Witam
prosilbym o komentarze na temat tej spółki. Trzymac akcje po cenie debiutu czy
sprzedeac ze strata? Kasa własna i ja bynajmiej przewiduje w dłuzszym okresie
wzrost. Moze jestem w błedzie. Jak Wy uważacie? prosze o wypowiedz ekcpertów
co maja jakies pojecie na temat tej branzy.
z góry dzieki
powodzenia