Dodaj do ulubionych

ZA PUŁAWY!!!

IP: *.icpnet.pl 20.10.05, 13:47
Witam
prosilbym o komentarze na temat tej spółki. Trzymac akcje po cenie debiutu czy
sprzedeac ze strata? Kasa własna i ja bynajmiej przewiduje w dłuzszym okresie
wzrost. Moze jestem w błedzie. Jak Wy uważacie? prosze o wypowiedz ekcpertów
co maja jakies pojecie na temat tej branzy.
z góry dzieki
powodzenia
Obserwuj wątek
    • Gość: nieekspert Re: ZA PUŁAWY!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.05, 22:50
      to co ja moge napisac to tylko tyle, że wystarczy dobre porozumienie z Norwegia
      w sprawie gazu, ceny gazu maleja i ZApulawy idzie w góre, ale to sa tylko takie
      dywagacje. mysle ze jak dobrze zainwestuja kaske z prywatyzacji to raczej w
      długim okresie powinny być wzrosty. jeszcze oczywiscie zalezy to od ogólnej
      sytuacji na GPW i co do tego to myśle, ze jak wygra Kaczynski to nie bedzie
      rózowo bo to porozumienie z Mulatem może nie wyjsc polskiemu rynkowi na dobre,
      jesli wygra Tusk to mysle ze w okolicach grudnia na WIG 20 powinny kształtowac
      nowe historyczne szczyty, a co za tym idzie cena ZA Pulawy bedzie wyzsza niz
      cena debiutu. a co do decyzji to jak w tym programie DECYZJA NALEZY DO CIEBIE
    • del4 Re: ZA PUŁAWY!!! 21.10.05, 14:56
      tez kupilam Pulawy - !!! oj niedobrze to weglonda! :(
    • visitor5 Re: ZA PUŁAWY!!! 22.10.05, 09:53
      gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,52981,2980109.html
      cena będzie też zależała od tego, czy będzie gaz dla Puław i po ile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka