poloxy 09.04.06, 23:24 kupilem za 1.04 czekac czy opchnac ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luki9222 Re: sanwil 09.04.06, 23:33 czekac.a moze nie...... narazie stoi. nie wiadomo co sie dzieje. kiedys zadalem pytanie czy sanwil osiagnal szczyt na 0,98 i zostalem zbesztany. odszukaj inne watki o spolce' pozdrog Odpowiedz Link Zgłoś
sken Re: sanwil 10.04.06, 10:40 Warto przyjrzeć się wykresowi SNW - papier w tej chwili zachowuje się dokładnie tak jak przed szczytowym wybiciem z poziomu <90gr. Myślę że najbliższy tydzień-dwa dadzą odpowiedź - albo papier będzie się wahał między 90-96 groszy albo przebije 1zł i pojedzie w górę... info, info i jeszcze raz info. Odpowiedz Link Zgłoś
mandelieu Re: sanwil 10.04.06, 14:23 wyraźna konsolidacja była na poziomie 0,91. Trzymaj i czekaj jeszcze snw mile nas zaskoczy. Ja miałem to szczę ście że złapałem po 0,79 i dalej trzymam. cierpliwości! po co pośpiech Odpowiedz Link Zgłoś
sken Re: sanwil 10.04.06, 15:16 generalnie trzymam, a ile na DT do tej pory zarobilem to juz moja tajemnica ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
kukol69 Re: sanwil 10.04.06, 22:23 bedziesz mial okazje jutro sprzedać po 1.04-pytanie tylko czy nie lepiej teraz kupować :)))))))))) Muszę przyznać racje nie jakiemu Mario , czas groszówek czy jak wolicie śmieci nadszedł. Sanwil nastepny w kolejce pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
walek_z_lasu Re: sanwil 11.04.06, 08:19 Cóż, mam kupiony SNW za 1,02. Dołował nieźle, ale jak kiedyś pisałem - nie wymiękam, czekam. Opłaciło się czekanie z NFI Vict, kupiony za 3,80, dołował do 3,45, obecnie 4,90; Getin kupiony za 7,65 dołował do 6,90, obecnie ponad 9,00; IBsystem kupiony za 1,17, dołował do 0,98, obecnie 1,45. To wszystko trzymam nadal... Cierpliwości. Wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego:-) Odpowiedz Link Zgłoś
pazurrr1 Re: sanwil 11.04.06, 11:21 Twój przykład, to nic nowego. Jeśli mogę dać Ci radę, poczytaj sobie o strategii B&H (buy & hold). Teraz czekałeś kilkanaście tygodni, kiedyś poczekasz kilkanaście lat, a może się zdarzy, że się nie doczekasz. Przemyśl inne strategie, np. z zast. stop-loss. Twój przykład, SNW - kupiłeś 1.02, sprzedajesz0.97, odkupujesz 0.8. Ile masz zysku? Odpowiedz Link Zgłoś
konfucjusz007 Re: sanwil 11.04.06, 21:38 Racja. A czy mógłbys polecić jakis internetowy rachunek maklerski cos jak w mbanku tylko zeby mozna bylo tego stop-loss uskuteczniac? Odpowiedz Link Zgłoś
pazurrr1 Re: sanwil 11.04.06, 22:44 Ja mam w DMBOŚ. Oprócz tradycyjnych zleceń z limitem aktywacji mają jeszcze zlecenia DM+ i DM-. Poloxy, czego nie "jarzysz"? Chętnie wyjaśnię. Odpowiedz Link Zgłoś
poloxy Re: sanwil 11.04.06, 22:52 "Twój przykład, SNW - kupiłeś 1.02, sprzedajesz0.97, odkupujesz 0.8. Ile masz zysku?" znaczy jak na tym zyskam na takiej tranzakcji bede w plecy chyba ze pozniej kurs skoczy w goreeeee np na 1.06 ale nawet bez tego cudowania bym byl na + Odpowiedz Link Zgłoś
pazurrr1 Re: sanwil 11.04.06, 22:59 Wiesz, teraz to ja nic nie rozumiem, ale sposoby ochrony kapitału (cięcie strat!) masz opisane w wątku Citro: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=27&w=40136773 ...i moim forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=27&w=39319669&a=39319669 Odpowiedz Link Zgłoś
citro1 Re: sanwil 11.04.06, 23:07 proste: zakup 1,02 -sprzedaż 97-strata 5gr zakup 0,80 sprzedaż np dzisiaj na zamknięciu 0,91-zysk 11gr 11gr-5gr=6gr Rozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
poloxy Re: sanwil 11.04.06, 23:16 hmmm teraz rozumiem tylko nasuwa mi sie pytanie kiedy sprzedac... ale gdy kurs akcji idzie caly czas regularnie w dol to nic nie da .. Odpowiedz Link Zgłoś
pazurrr1 Re: sanwil 11.04.06, 23:23 Przepraszam, ale ręce opadają. Pozostaje ostatnia rada - dać sobie na jakiś czas spokój z giełdą, pogodzić się ze stratą (bo będą następne!) i poczytać trochę. Zacząć choćby od powyższych linków. Odpowiedz Link Zgłoś
citro1 Re: sanwil 11.04.06, 23:23 Da się da, poczytaj uważnie Pazurrra i ucz się pilnie,a kiedyś wyrośnie z Ciebie prawdziwy inwestor.Powodzenia i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś