fular1 Re: panowie czas sie ewakuować na CETO 05.09.06, 19:37 spokojnie. bez nerw :-) Odpowiedz Link Zgłoś
rafio_1977 Re: hihih 05.09.06, 19:38 tutaj mozna zarobic na zapomnianych spólkach Odpowiedz Link Zgłoś
fular1 Re: hihih 05.09.06, 19:39 w tej fazie hossy - wszystko mozliwe. smieci rosna Odpowiedz Link Zgłoś
rafio_1977 Re: hihih 05.09.06, 19:41 pisze ze czas na CETO nuta pewnej ironii bo zaczyna mnie denerwowac sytuacja na GPW Odpowiedz Link Zgłoś
fular1 Re: hihih 05.09.06, 19:41 wiem wiem ;-) popularne to ceto. kumasz LEASCO na ciaglych :D jak jest podglad w ruchy :D Odpowiedz Link Zgłoś
rafio_1977 Re: hihih 05.09.06, 19:44 jesli byłbym pewny ze leasco kiedys bedzie na ciągłych to wszystko sprzedaje i go kupuje Odpowiedz Link Zgłoś
js.2 Re: hihih 06.09.06, 00:01 Ja bym Victorii nie sprzedał ( moja babcia ma tak na imię ) Ale jej sztuczną szczękę z 2 złotymi koronkami chyba zaniosę do lombardu Odpowiedz Link Zgłoś
konfucjusz007 CeTo 06.09.06, 00:07 Czy mógłby ktoś powiedzieć jak to całe CeTo działa (albo link do info)? Tzn. jak kupić akcje, czy trzeba mieć specjalny rachunek itd. Generalnie jak można w to wejść. Z góry Thx. Odpowiedz Link Zgłoś
konfucjusz007 Re: CeTo 06.09.06, 00:11 I czy mozna te akcje przez mbankowego maklera nabyć? Odpowiedz Link Zgłoś
fular1 Re: CeTo 06.09.06, 00:25 www.mts-ceto.pl/rpw/notowania_rpw.htm ceto - centralna tabela ofert to sa inne notowania. zaden inny rachunek. poprostu te notowania sa niepopularne. z tego co wiem - w mbanku trzeba telefonicznie i papiery masz po 16:30 po zakonczeniu dnia. w wbk mam opcje Ceto, w BDM nie. zalezy od biura Odpowiedz Link Zgłoś
ahead1 Re: CeTo 06.09.06, 00:35 w mbanku normalnie kupujesz jak inne akcje... no i nie siadl mi ten leasco po 0,04... teraz moge wejsc za 0,05 ale czy aby przypadkiem sie nie skorekci?:) zobaczymy jak sie jutro zachowa moja kula u nogi, wrzod na dupie, piate kolo u wozu-elektrim... ktorego to trzymam od historycznego szczytu...:) Odpowiedz Link Zgłoś
konfucjusz007 Re: CeTo 06.09.06, 00:35 Dzięki. A tak przy okazji masz jakieś prognozy na Vict? Zapodałem sobie troche a kusi żeby dobrać jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
fular1 Re: CeTo 06.09.06, 00:39 ja mysle ze na 3 lecimy spokojnie. ale nie sugeruj sie mną. ja kupowalem po 1,90... te nfi sa tak popieprzone ze strach sie bac...chce zeby spadlo do 1,50 nawet bo bym podebral jeszcze, ale chyba pociag odjezdza Odpowiedz Link Zgłoś