Dodaj do ulubionych

panowie czas sie ewakuować na CETO

05.09.06, 19:35
j.w
Obserwuj wątek
    • fular1 Re: panowie czas sie ewakuować na CETO 05.09.06, 19:37
      spokojnie. bez nerw :-)
      • rafio_1977 Re: hihih 05.09.06, 19:38
        tutaj mozna zarobic na zapomnianych spólkach
        • fular1 Re: hihih 05.09.06, 19:39
          w tej fazie hossy - wszystko mozliwe. smieci rosna
          • rafio_1977 Re: hihih 05.09.06, 19:40
            ty tu chyba nocujesz fular
          • rafio_1977 Re: hihih 05.09.06, 19:41
            pisze ze czas na CETO nuta pewnej ironii bo zaczyna mnie denerwowac sytuacja na
            GPW
            • fular1 Re: hihih 05.09.06, 19:41
              wiem wiem ;-) popularne to ceto. kumasz LEASCO na ciaglych :D

              jak jest podglad w ruchy :D
              • rafio_1977 Re: hihih 05.09.06, 19:44
                jesli byłbym pewny ze leasco kiedys bedzie na ciągłych to wszystko sprzedaje i
                go kupuje
                • fular1 Re: hihih 05.09.06, 19:49
                  ja tez. nawet victorie bym sprzedal :)
                  • js.2 Re: hihih 06.09.06, 00:01
                    Ja bym Victorii nie sprzedał ( moja babcia ma tak na imię )
                    Ale jej sztuczną szczękę z 2 złotymi koronkami chyba zaniosę do lombardu
                    • fular1 Re: hihih 06.09.06, 00:04
                      złoto rosnie - poczekaj :D
                    • konfucjusz007 CeTo 06.09.06, 00:07
                      Czy mógłby ktoś powiedzieć jak to całe CeTo działa (albo link do info)? Tzn.
                      jak kupić akcje, czy trzeba mieć specjalny rachunek itd. Generalnie jak można w
                      to wejść. Z góry Thx.
                      • konfucjusz007 Re: CeTo 06.09.06, 00:11
                        I czy mozna te akcje przez mbankowego maklera nabyć?
                        • fular1 Re: CeTo 06.09.06, 00:25
                          www.mts-ceto.pl/rpw/notowania_rpw.htm
                          ceto - centralna tabela ofert

                          to sa inne notowania. zaden inny rachunek. poprostu te notowania sa
                          niepopularne. z tego co wiem - w mbanku trzeba telefonicznie i papiery masz po
                          16:30 po zakonczeniu dnia.


                          w wbk mam opcje Ceto, w BDM nie. zalezy od biura
                          • ahead1 Re: CeTo 06.09.06, 00:35
                            w mbanku normalnie kupujesz jak inne akcje...
                            no i nie siadl mi ten leasco po 0,04... teraz moge wejsc za 0,05 ale czy aby
                            przypadkiem sie nie skorekci?:)
                            zobaczymy jak sie jutro zachowa moja kula u nogi, wrzod na dupie, piate kolo u
                            wozu-elektrim... ktorego to trzymam od historycznego szczytu...:)
                          • konfucjusz007 Re: CeTo 06.09.06, 00:35
                            Dzięki. A tak przy okazji masz jakieś prognozy na Vict? Zapodałem sobie troche
                            a kusi żeby dobrać jeszcze.
                            • fular1 Re: CeTo 06.09.06, 00:39
                              ja mysle ze na 3 lecimy spokojnie. ale nie sugeruj sie mną. ja kupowalem po
                              1,90... te nfi sa tak popieprzone ze strach sie bac...chce zeby spadlo do 1,50
                              nawet bo bym podebral jeszcze, ale chyba pociag odjezdza
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka