jozef.pilsudski
08.09.06, 17:37
Witam serdecznie!
Mam pytanie do starszych stażem inwestorów...
Czy możecie podać mi przykład spółki, która przeszłaby z CETO na GPW. Co
wówczas stało się z akcjami na rachunakch inwestorów? Czy po takim przejściu
na rachunku klienta będzie tyle samo akcji?
Będę wdzięczny za potwierdzenie moich intuicyjnych ;) przypuszczeń.
pozdrawiam
Józef