Dodaj do ulubionych

z CETO na GPW

08.09.06, 17:37
Witam serdecznie!
Mam pytanie do starszych stażem inwestorów...
Czy możecie podać mi przykład spółki, która przeszłaby z CETO na GPW. Co
wówczas stało się z akcjami na rachunakch inwestorów? Czy po takim przejściu
na rachunku klienta będzie tyle samo akcji?
Będę wdzięczny za potwierdzenie moich intuicyjnych ;) przypuszczeń.
pozdrawiam
Józef
Obserwuj wątek
    • citro1 Re: z CETO na GPW 08.09.06, 17:45
      Ja panie Józefie nie pamiętam takiego przypatku.
      • jozef.pilsudski Re: z CETO na GPW 08.09.06, 17:47
        Wiedziałem że na kol. Citro zawsze można liczyć ;)
        ale z czysto akademickiego punktu widzenia... czy jedna akcja na CETO rówałaby
        się jednej akcji na GPW?
        • citro1 Re: z CETO na GPW 08.09.06, 17:53
          Myśle,że tak , a dlaczego miało by być inaczej? moim zdaniem nie ma znaczenia
          gdzie spółka jest notowana,czy to na CETO,czy na ciągłych,czy na dwóch
          fixingach.Akcja to akcja..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka