16.01.07, 13:01
strasznie mnie ostatnio denerwuje. wygalda na to, ze o karkosiku niedlugo
trzeba bedzie mowic, ze czego sie nie dotknie to g*** wyjdzie.
widac, ze facet spompowal spolki i nic z tego nie wychodzi. gdzie wyniki!!!???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka