cooba75
26.03.07, 13:00
Jeśli ktoś chce pobawic sie na gieldzie, a niema srodkow, albo odczuwa strach przed taka inwestycja to moze sprobowac zagrac wirtualnie na stronie resell.pl/
Do dyspozycji jest 10.000 wirtualnych zlotowek, ktore mozna inwstowac w akcje.