Gość: szczery88 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 13:59 a murzyni w Afryce nie maja co jeść. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: vonsmroden Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.home.aster.pl 23.06.12, 14:13 A naszym piłkarzom brakuje na bilety... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lobster Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 14:28 a sredni bankier inwestycyjny z londynu wyciaga 5mio gbp bonusa rocznego i starcza mu na pierwsza wplate na 3 pokojowe mieszkanie w lądku..... Odpowiedz Link Zgłoś
mrarm Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 26.06.12, 14:03 w Lądku apartamenty są tańsze niż w Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.free.aero2.net.pl 24.03.13, 13:29 No i slowo Murzyn pisze sie duza litera po polskiemu, ale to trudna jezyka, takze dla bialych Murzynow, co sie nie wyedukowali na czas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fiodor TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: *.aster.pl 23.06.12, 14:29 Ten na mokotowskiej całkiem całkiem... Super okolica. Chyba najbardziej mi się podoba, tylko gdzie zaparkować bentleya... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wawa32 Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.home.aster.pl 23.06.12, 14:55 Na chodniku, jak dotychczas. Odpowiedz Link Zgłoś
bolek_i_jego_worek Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 23.06.12, 15:31 Albo na trawniku. Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e2 Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 26.06.12, 13:39 glupie pytanie... a po co sa sciezki rowerowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilka ul. Drewniana IP: *.dynamic.chello.pl 23.06.12, 15:13 to jakby wieżowiec przy wiejskiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spostrzegawczy TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: *.dynamic.chello.pl 23.06.12, 19:19 Ja chce siękorzysta z cudzych zdjęc to trzeba zapłacic Tekst linka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ubawiony Paradne IP: *.home.aster.pl 26.06.12, 23:59 Wysyłacie do redakcji materiał prasowy i każecie sobie płacić za jego publikację? Aż tak słabo przędzie spółeczka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek_z_puszczy TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: *.137.67.86.rev.sfr.net 23.06.12, 20:22 " zapierajacy dech w piersiach zagiel samego libeskinda" , ktory w gruncie rzeczy jest nedza architektoniczna, kiedys otwieral kazdy dzien w stolecznej GW. potem nastala cisza - jakis czas byl spokoj, i nie bylo o fantactycznych arcydzielach firmy orco - moze orco nie chcialo placic? ale pustki nie ma, od kilku dni znow ruszyla kampania "tekstow sponsorowanych" ;) tylko jak sie to ma do twierdzen na samym poczatku, ze niby caly zagiel poszedl na pniu? teraz wiadomo ze kilkadziesiat miesiecy minelo, a ze sprzedaza dalej slabo.... Odpowiedz Link Zgłoś
znj2 Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 24.06.12, 00:59 To kupują synowie robotnika lub chłopa. Oczywiście z pracy rąk lub pracy twórczej! Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 26.06.12, 16:41 To kupuja synowie robotnika i chlopa albo cudowne dzieci dwoch pedalow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mik Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.free.aero2.net.pl 24.06.12, 09:51 Wroc do gimnazjum nauczyc sie podstaw ortografii, bo sie kompromitujesz, Szczery88. Odpowiedz Link Zgłoś
professional_scoffer TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... 24.06.12, 22:59 No dobrze, ale to są ceny ofertowe, czytaj: lista życzeń sprzedających. A po ile rzeczywiście udaje się taki apartament sprzedać? Dwa, naprawdę nie widzę powodów, aby wydać 20 mln zł na jakikolwiek apartament w stolicy Polski - ani to miasto ładne ani klimat ciepły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JO najładniejsze są na Drawskiej w Warszawie IP: *.dnb.com.pl 26.06.12, 14:04 Ja najbardziej cenie mieszkania na ul Drawskiej w Warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: non TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: *.rev.snt.net.pl 26.06.12, 14:20 Jak jeszcze raz przeczytam komentarz typu: "jaki językiem artykuł napisany" to się załamię. To co ludzie piszą w komentarzach - to jest dopier porażka. "Lądek"? NAPRAWDĘ?! Swoją drogą artykuły mogłyby mieć mniej błędów, ale komentarzy nie da sie często czytać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gośćportalu Home Broker... analizę... wykonał... IP: *.dynamic.mm.pl 26.06.12, 15:08 Ciekawe ile zapłacił za opublikowanie tej wybitnej analizy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeleń TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: 195.42.249.* 03.07.12, 16:34 na takich apartamentach deweloperzy zarabiają najwięcej, marże dochodzą do 50 %, ludzie płacą za luksus żeby się lansować. Dopóki ceny mieszkań nie spadna do poziomu tych w Berlinie - 1200 eur za metr dopóty będziemy trzecim światem. www.kredytdom.pl/marza_dewelopera_wynosi_ponad_30,51.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norma Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.fiberway.pl 03.07.12, 23:01 100 % przy apartamentach to norma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddddddddddddddd Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.03.13, 21:45 Gość portalu: szczery88 napisał(a): > a murzyni w Afryce nie maja co jeść. Polacy też. Kogo poza złodziejami na cos takiego stać? Odpowiedz Link Zgłoś