Dodaj do ulubionych

TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 13:59
a murzyni w Afryce nie maja co jeść.
Obserwuj wątek
    • Gość: vonsmroden Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.home.aster.pl 23.06.12, 14:13
      A naszym piłkarzom brakuje na bilety...
      • Gość: lobster Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 14:28
        a sredni bankier inwestycyjny z londynu wyciaga 5mio gbp bonusa rocznego i starcza mu na pierwsza wplate na 3 pokojowe mieszkanie w lądku.....
        • mrarm Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 26.06.12, 14:03
          w Lądku apartamenty są tańsze niż w Warszawie.
          • Gość: mm Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.free.aero2.net.pl 24.03.13, 13:29
            No i slowo Murzyn pisze sie duza litera po polskiemu, ale to trudna jezyka, takze dla bialych Murzynow, co sie nie wyedukowali na czas.
    • Gość: fiodor TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: *.aster.pl 23.06.12, 14:29
      Ten na mokotowskiej całkiem całkiem... Super okolica. Chyba najbardziej mi się podoba, tylko gdzie zaparkować bentleya...
      • Gość: wawa32 Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.home.aster.pl 23.06.12, 14:55
        Na chodniku, jak dotychczas.
        • bolek_i_jego_worek Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 23.06.12, 15:31
          Albo na trawniku.
        • ichi51e2 Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 26.06.12, 13:39
          glupie pytanie... a po co sa sciezki rowerowe?
    • Gość: lilka ul. Drewniana IP: *.dynamic.chello.pl 23.06.12, 15:13
      to jakby wieżowiec przy wiejskiej :)
    • Gość: spostrzegawczy TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: *.dynamic.chello.pl 23.06.12, 19:19
      Ja chce siękorzysta z cudzych zdjęc to trzeba zapłacic Tekst linka
      • Gość: Ubawiony Paradne IP: *.home.aster.pl 26.06.12, 23:59
        Wysyłacie do redakcji materiał prasowy i każecie sobie płacić za jego publikację?
        Aż tak słabo przędzie spółeczka?
    • Gość: zenek_z_puszczy TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: *.137.67.86.rev.sfr.net 23.06.12, 20:22
      " zapierajacy dech w piersiach zagiel samego libeskinda" , ktory w gruncie rzeczy jest nedza architektoniczna, kiedys otwieral kazdy dzien w stolecznej GW.
      potem nastala cisza - jakis czas byl spokoj, i nie bylo o fantactycznych arcydzielach firmy orco - moze orco nie chcialo placic?

      ale pustki nie ma, od kilku dni znow ruszyla kampania "tekstow sponsorowanych" ;) tylko jak sie to ma do twierdzen na samym poczatku, ze niby caly zagiel poszedl na pniu? teraz wiadomo ze kilkadziesiat miesiecy minelo, a ze sprzedaza dalej slabo....
    • znj2 Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 24.06.12, 00:59
      To kupują synowie robotnika lub chłopa. Oczywiście z pracy rąk lub pracy twórczej!
      • sselrats Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 26.06.12, 16:41
        To kupuja synowie robotnika i chlopa albo cudowne dzieci dwoch pedalow.
    • Gość: mik Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.free.aero2.net.pl 24.06.12, 09:51
      Wroc do gimnazjum nauczyc sie podstaw ortografii, bo sie kompromitujesz, Szczery88.
    • professional_scoffer TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... 24.06.12, 22:59
      No dobrze, ale to są ceny ofertowe, czytaj: lista życzeń sprzedających. A po ile rzeczywiście udaje się taki apartament sprzedać?

      Dwa, naprawdę nie widzę powodów, aby wydać 20 mln zł na jakikolwiek apartament w stolicy Polski - ani to miasto ładne ani klimat ciepły.
    • Gość: JO najładniejsze są na Drawskiej w Warszawie IP: *.dnb.com.pl 26.06.12, 14:04
      Ja najbardziej cenie mieszkania na ul Drawskiej w Warszawie
    • Gość: non TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: *.rev.snt.net.pl 26.06.12, 14:20
      Jak jeszcze raz przeczytam komentarz typu: "jaki językiem artykuł napisany" to się załamię.
      To co ludzie piszą w komentarzach - to jest dopier porażka. "Lądek"? NAPRAWDĘ?!

      Swoją drogą artykuły mogłyby mieć mniej błędów, ale komentarzy nie da sie często czytać.
    • Gość: gośćportalu Home Broker... analizę... wykonał... IP: *.dynamic.mm.pl 26.06.12, 15:08
      Ciekawe ile zapłacił za opublikowanie tej wybitnej analizy
    • Gość: jeleń TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: 20... IP: 195.42.249.* 03.07.12, 16:34
      na takich apartamentach deweloperzy zarabiają najwięcej, marże dochodzą do 50 %, ludzie płacą za luksus żeby się lansować.
      Dopóki ceny mieszkań nie spadna do poziomu tych w Berlinie - 1200 eur za metr dopóty będziemy trzecim światem.
      www.kredytdom.pl/marza_dewelopera_wynosi_ponad_30,51.html
      • Gość: norma Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.fiberway.pl 03.07.12, 23:01
        100 % przy apartamentach to norma
    • Gość: ddddddddddddddd Re: TOP-15 apartamentów w Warszawie. Najdroższy: IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.03.13, 21:45
      Gość portalu: szczery88 napisał(a):

      > a murzyni w Afryce nie maja co jeść.

      Polacy też. Kogo poza złodziejami na cos takiego stać?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka