Gość: Łysy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.09, 21:37 Legia to MY, prawdziwi kibice, a nie garniturowe cipki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kot Re: Łysa glaca nie popłaca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.09, 22:16 Rozumiem kolego, że przynajmniej grasz w pierwszym składzie? Skoro Legia to WY? Przede wszystkim to przeca drużyna piłkarsa, hę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKK Re: Łysa glaca nie popłaca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.09, 23:30 Normalni kibice powoli zaczynają odchodzić do konkurencji, która jest totalnie normalna. I nie muszą nawet zmieniać miasta. Jak dla mnie ci normalni, którym nadal się na chce męczyć na Legii so jednak trochę nienormalni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Kixx , Urban Jerzy był by tobą zachwycony IP: 213.77.28.* 06.08.09, 09:56 Czarna propaganda non stop 24/7 czuwaj!!! i to w ramach wolentariatu, istne cudo, grunt to miec pasje zdolny enkawudzista był by z ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Oczywiscie do do KKK sorry Kixx IP: 213.77.28.* 06.08.09, 10:17 ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Łysa glaca nie popłaca IP: 193.201.167.* 05.08.09, 11:11 Jestem „garniturową cipką” i może, dlatego już dawno przestałem przychodzić na Legię. Ten klub jest w moim sercu i na zawsze będzie numerem jeden, ale nie mogę dłużej tolerować zachowania Łysych Glac na trybunach. Jeżeli klub szybko nie zrobi z tym porządku to ten piękny nowy stadion będzie świecił pustkami a klub zamiast o podejmować Real, Milan czy Barcelonę w Lidzę Mistrzów będzie bił się z Kolejarzem Stróże o utrzymanie w 1 Lidze, bo tylko na tyle będzie stać Legię pozbawioną sponsora. Ostatnią grupę Łysych spotkałem na sparingu Znicz – Legia gdzie zjawili się w liczbie prawie 2 tysięcy. Wygląd klasyczny, dresik adidasa, koszulka z napisem mówiącym o wielkiej miłości do klubu oraz obowiązkowy łańcuch. Liczyłem na fajny mecz, ale przez większą część spotkania musiałem tłumaczyć mojemu synowi, czemu ta liczna grupa zamiast dopingować swój zespół cały czas przeklina i wyzywa wszystkich wkoło, do tego paląc i plując gdzie popadnie. Chodzimy na Znicza regularnie i nigdy takiego zachowania nie było. Jest spokojna atmosfera piłkarskiego święta, gdzie ludzie całymi rodzinami przychodzą dopingować swój zespół. Na Legię się nie wybieram. Mam dość oglądania sfrustrowanych gości, którzy nic w życiu nie osiągnęli i nie osiągną. Poczucie własnej wartości budują poprze obecność grupie ich podobnych osób, uzurpując sobie prawo do rządzenia na trybunach. Jestem w stanie ich zrozumieć. Poza stadionem są nikim, dlatego tak desperacko bronią swoich pozycji na trybunach. Muszą jednak zrozumieć, że wielkie kluby piłkarskie bazują nie na tych, którzy siłą wymuszają swoją władze na trybunach, ale na tych, którzy więcej wrzucą do klubowej kasy. Tylko bogate kluby kupują drogich zawodników, bo wiedzą, że „garniturowe cipki”, co sezon kupią swoim dzieciom stroje nowej gwiazdy, nie będą oszczędzać na stadionie, kupią najdroższe bilety, wynajmą loże dla VIP-ów, itp. To tak jak w z budżetem Państwa, 25% przychodów pochodzi od 1,5% najbogatszych podatników. Rewolucja na trybunach jest nieunikniona, czas Łysych Glac nieubłaganie dobiega końca. PS. Proszę przestańcie pluć po każdym wypowiedzianym słowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wołosaty Łysa glaca nie popłaca IP: *.aster.pl 05.08.09, 13:25 łysym glacom nie staje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czeniek dokladnie tak IP: 217.24.128.* 05.08.09, 14:32 Dobrze napisane: sama prawda, do tego podana w sposob, ktory ma szanse byc zrozumiany przez lysych debili. Moge tylko dodac do ostatniego zdania: "(...) a kto nie chce placic za bilet, nie wchodzi na stadion i nie ma nic do gadania". Pozdrawiam normalnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: dokladnie tak IP: *.acn.waw.pl 05.08.09, 14:36 myslisz,ze oni czytaja gazety ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (L) Re: Łysa glaca nie popłaca IP: *.acn.waw.pl 05.08.09, 23:04 Gość portalu: Łysy napisał(a): > Legia to MY, prawdziwi kibice, a nie garniturowe cipki. WY, czyli łyse cipki? Odpowiedz Link Zgłoś