Dodaj do ulubionych

Łysa glaca nie popłaca

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.09, 21:37
Legia to MY, prawdziwi kibice, a nie garniturowe cipki.
Obserwuj wątek
    • Gość: kot Re: Łysa glaca nie popłaca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.09, 22:16
      Rozumiem kolego, że przynajmniej grasz w pierwszym składzie? Skoro Legia to WY?
      Przede wszystkim to przeca drużyna piłkarsa, hę?
    • Gość: KKK Re: Łysa glaca nie popłaca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.09, 23:30
      Normalni kibice powoli zaczynają odchodzić do konkurencji, która jest totalnie
      normalna. I nie muszą nawet zmieniać miasta.

      Jak dla mnie ci normalni, którym nadal się na chce męczyć na Legii so jednak
      trochę nienormalni.
      • Gość: Warszawiak Kixx , Urban Jerzy był by tobą zachwycony IP: 213.77.28.* 06.08.09, 09:56
        Czarna propaganda non stop 24/7 czuwaj!!!
        i to w ramach wolentariatu, istne cudo, grunt to miec pasje
        zdolny enkawudzista był by z ciebie
        • Gość: Warszawiak Oczywiscie do do KKK sorry Kixx IP: 213.77.28.* 06.08.09, 10:17
          ;-)
    • Gość: Kibic Łysa glaca nie popłaca IP: 193.201.167.* 05.08.09, 11:11
      Jestem „garniturową cipką” i może, dlatego już dawno przestałem
      przychodzić na Legię. Ten klub jest w moim sercu i na zawsze będzie
      numerem jeden, ale nie mogę dłużej tolerować zachowania Łysych Glac
      na trybunach. Jeżeli klub szybko nie zrobi z tym porządku to ten
      piękny nowy stadion będzie świecił pustkami a klub zamiast o
      podejmować Real, Milan czy Barcelonę w Lidzę Mistrzów będzie bił się
      z Kolejarzem Stróże o utrzymanie w 1 Lidze, bo tylko na tyle będzie
      stać Legię pozbawioną sponsora. Ostatnią grupę Łysych spotkałem na
      sparingu Znicz – Legia gdzie zjawili się w liczbie prawie 2 tysięcy.
      Wygląd klasyczny, dresik adidasa, koszulka z napisem mówiącym o
      wielkiej miłości do klubu oraz obowiązkowy łańcuch. Liczyłem na
      fajny mecz, ale przez większą część spotkania musiałem tłumaczyć
      mojemu synowi, czemu ta liczna grupa zamiast dopingować swój zespół
      cały czas przeklina i wyzywa wszystkich wkoło, do tego paląc i
      plując gdzie popadnie. Chodzimy na Znicza regularnie i nigdy takiego
      zachowania nie było. Jest spokojna atmosfera piłkarskiego święta,
      gdzie ludzie całymi rodzinami przychodzą dopingować swój zespół. Na
      Legię się nie wybieram. Mam dość oglądania sfrustrowanych gości,
      którzy nic w życiu nie osiągnęli i nie osiągną. Poczucie własnej
      wartości budują poprze obecność grupie ich podobnych osób, uzurpując
      sobie prawo do rządzenia na trybunach. Jestem w stanie ich
      zrozumieć. Poza stadionem są nikim, dlatego tak desperacko bronią
      swoich pozycji na trybunach. Muszą jednak zrozumieć, że wielkie
      kluby piłkarskie bazują nie na tych, którzy siłą wymuszają swoją
      władze na trybunach, ale na tych, którzy więcej wrzucą do klubowej
      kasy. Tylko bogate kluby kupują drogich zawodników, bo wiedzą,
      że „garniturowe cipki”, co sezon kupią swoim dzieciom stroje nowej
      gwiazdy, nie będą oszczędzać na stadionie, kupią najdroższe bilety,
      wynajmą loże dla VIP-ów, itp. To tak jak w z budżetem Państwa, 25%
      przychodów pochodzi od 1,5% najbogatszych podatników. Rewolucja na
      trybunach jest nieunikniona, czas Łysych Glac nieubłaganie dobiega
      końca.
      PS. Proszę przestańcie pluć po każdym wypowiedzianym słowie.
    • Gość: wołosaty Łysa glaca nie popłaca IP: *.aster.pl 05.08.09, 13:25
      łysym glacom nie staje
    • Gość: czeniek dokladnie tak IP: 217.24.128.* 05.08.09, 14:32
      Dobrze napisane: sama prawda, do tego podana w sposob, ktory ma
      szanse byc zrozumiany przez lysych debili.
      Moge tylko dodac do ostatniego zdania: "(...) a kto nie chce placic
      za bilet, nie wchodzi na stadion i nie ma nic do gadania".

      Pozdrawiam normalnych
      • Gość: kibic Re: dokladnie tak IP: *.acn.waw.pl 05.08.09, 14:36
        myslisz,ze oni czytaja gazety ?
    • Gość: (L) Re: Łysa glaca nie popłaca IP: *.acn.waw.pl 05.08.09, 23:04
      Gość portalu: Łysy napisał(a):
      > Legia to MY, prawdziwi kibice, a nie garniturowe cipki.

      WY, czyli łyse cipki?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka