Dodaj do ulubionych

Cytrynowe Curry?

IP: *.*.*.* 17.08.01, 10:01
Jaki jest wasz stosunek do i ulubiony skecz Monty Pythonów?

Mój typ to oczywiscie "Martwa papuga", "Hiszpańska inkwizycja" i wszystkie
krótsze i dłuższe wystąpienia profesora Patafiana (w oryg. prof. Gumby).

-Mózg mnie boli!

P.S. Aha,no i oczywiście "rozmówki węgiersko- angieleskie"

-Nie kupię ta tytoń, jest porysowana!
-Czy chciesz pójść do mnie, bzyku, bzyku?

:))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka