Gość: Elrogalo
IP: *.*.*.*
17.08.01, 10:01
Jaki jest wasz stosunek do i ulubiony skecz Monty Pythonów?
Mój typ to oczywiscie "Martwa papuga", "Hiszpańska inkwizycja" i wszystkie
krótsze i dłuższe wystąpienia profesora Patafiana (w oryg. prof. Gumby).
-Mózg mnie boli!
P.S. Aha,no i oczywiście "rozmówki węgiersko- angieleskie"
-Nie kupię ta tytoń, jest porysowana!
-Czy chciesz pójść do mnie, bzyku, bzyku?
:))