magdal_l 02.06.04, 13:49 motyla.noga.webpark.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basia Re: let's rock 02.06.04, 14:31 żałuj emula, hehe. Piękna meszczyna niejedna na tej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Ps 02.06.04, 14:52 oni mi wyglądają na takich co o łonach jezior śpiewali. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: let's rock 02.06.04, 14:42 a u mnie limit transferu przekroczony, a nie żadna pięna męszczyzna :,(( Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 14:43 o to to. wiele nas łączy jagódko. nie chcesz byc obiektem uczuc papera? moze nie zauwazy roznicy. moge sie wymienic. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: let's rock 02.06.04, 14:53 e nie, ostatnimi czasy mam średnio dobre doświadczenia z byciem obiektem czyichkolwiek uczuć... zwłaszcza nazbyt gwałtownych, więc pozostając w wdzięczności za propozycję, jednak pozostanę przy dotychczasowych wielbicielach... Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 14:57 pytanie natury refleksyjnej: dlaczego chlopakom, ktorzy mi sie podobaja, nie podobam sie ja, a tym, ktorzy mi sie nie podobaja, podobam sie ja? Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: let's rock 02.06.04, 14:58 aha, dobre pytanie. ja też chcę wiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: let's rock 02.06.04, 14:59 wiesz, czemuś od dłuższego już czasu znaleźć nie mogę odpowiedzi na tak postawione sobie pytanie ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
paper_clips Re: let's rock 02.06.04, 15:00 wiec mnie rzucasz niedobra emmo , Tak ! a lato dopiero przed nami .Pozwól ze na pozegnanie zagram ci na gitarze:) C C7 c c7 III E|---|---|- Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_c Re: let's rock 02.06.04, 15:59 Trzeba przyznać że to jednak romantyczna dusza, i z klasą. Może Emu jednak się zastanów. Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: let's rock 02.06.04, 16:02 tak, gościu jest kul. piękne teksty wysyła, na gitarze pogrywa. inny to od razu "a może jesteś ruda?" itp. fajny gość ale tak to jest.... ja z chłopakami mam tak jak emula. co mi się który podoba to ja mu znowuż nie! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_c Re: let's rock 02.06.04, 16:21 No to faktycznie masz problem. ale może czeka ten twój zaraz gdzieś blisko a ty go nie zauważasz. Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 19:56 gitara? umiesz grac na gitarze? to ja sie jednak inaczej na ciebie popatrze. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 20:17 Aha, taki np. ja, to na drumli umiem zagrać białego walczyka między innymi, ale nieżebym się od razu lekramował, o nie! ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 20:24 mam ochote powiedziec ze jestes kochany ale czy ak li i jedynie wypada albowiem? Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 20:30 Uważam, że to surowo wskazane jest ;) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 20:33 ale nie zostanie odebrane zle przez ludzkosc i adresata? Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 20:42 Aha, Nie zachodzi obawa. A ludzki ogół ewentualny z pewnością doceni Twoją spostrzegawczość, inteligencję i szczerość niepospolitą. :-) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 20:50 ale czy przypadkiem nie przynioso mi sukni z welonem, a cygnaie nie beda czekac z muzyka? bo nie o to michadzi takjakby. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 20:55 W sensie, że przyjdo i mendelsonem zastukajo kopytami? Enie... ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 21:03 e jednak, nie jestem pewna. bo wiesz ja to z czysto przyjacielskich pobudek chce powiedziec. mozna tak, nie odbiorze tego zle? Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 21:16 Muf śmiało, nik nie słyszy bo fszyscy śpio (i żadna przyjacielska pobudka nie pomoże :)) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: let's rock 02.06.04, 21:17 aha potwierdzam ze spie. a oczy mam otwarte bo sie boje ciemnosci Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 21:19 ale z zamknietymi oczami to powiem, bojac sie jednak tego okrzyku zgorszenia ktory moze sie rozlec. kochany jestes :-) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: let's rock 02.06.04, 21:20 o. az mi siepopkorn rozsypal normalnie! przez sen znaczy Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 21:42 Znaczy podjadasz przez sen? Pacz, Emusię spłoszyłaś! (czemuś to zrobiła?) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 21:51 aha. siedzxe skulona usta zakrywajac jakby niewierzac, ze padly z nich tak smiale slowa i bojac sie ranka kiedy reszta sie zejdzie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 21:56 Enoweź, nie ma powodów się wstydzić! Nie skłamałaś przecież nawet. :-) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 22:02 ja sie fstydze. ja sie boje sukni z welonem. papierowi pytanie o telefon wystarczylo do kupowania jej dla mnie. a ten nie wygrales moze 20 milionow w totka? bo ja nie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 22:27 O, to już po losowaniu? Niechno sprawdzę (schytrzyłem i 20 zakładów postawiłem) :-) Aha. Zagrajmy nim sprawdzę. Wolisz komplement z gatunku autentycznych, czy połowę ewentualnej wygranej? :-) (czy to już hazard?) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 22:35 Anene, decyduj się razraz, bo mię ręka swiędzi w kolanie (ta obstukana) :-) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 22:37 eee. a jak nie wygrasz to co? zonk, do widzenia, koniec zabawy, zadnej nagrody? bo jak tak to ja wole bramke numer 1. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 22:43 Wytęż kobieco intuicje, zaciśnij piąstki i podejmnij męsko decyzje. Nojusz! ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 22:48 komplement chce. zeby nie wyszlo ze jestem chciwa na forse. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 22:50 Aha, rozwiązanie konkursu po reklamach. Bąćcie z nami! :-) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 22:52 to ja moze pojde sie kapac na czas reklam? bede za jakies 15 minut do pol godzinki. poczekaj z tym ogloszeniem wynikow do tego czasu :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 22:59 Dobrze. A od czego zależy ów rozrzut w czasie trwania kąpieli? Od stopnia przybrudzenia? Jakieś inne czynniki? :) I skąd wziąć wyniki, gdyż lotto.pl ździepko nie funkjonuje... ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 23:17 od tego jak mi sie dobrze bedzie pluskalo w cieplej wodzie :-) ale juz czysciutka i pachnaca pszyszlam uslyszec komplement, co go wybralama. i podaj mi co zakresliles to ci powiem wyniki :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 23:24 Anene, taki rażący brak zaufania źle wróży dopiero co zadzierżgniętej przy pomocy kielni i cementu obopólnej przyjaźni naszej. Toteż zapodaj mi najsamprzód wyniki, a ja zechcę wszystko rozsądzić wedle wszelkich zasad sprawiedliwości i uznania swojego. :-) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 02.06.04, 23:32 Duży Lotek 2 8 12 15 46 49 Express Lotek 11 17 27 28 39 Multi Lotek 2 6 10 12 20 23 25 30 37 40 41 42 43 45 53 55 57 61 68 69 Twój Szczęśliwy Numerek 9 dalam wszystko gdyz nie wiedzialam w ktorym to mozna bylo (chyba nie w szczesliwym numerku, ale co tam), bo sama kuponu nie kupilam nic w budce totkowej. i nie wygralam :-(((( ale ten komplement tobym chciala jeszcze dzis uslyszec. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 02.06.04, 23:56 Pierwszy kupon: 2 dwójki i 2 jedynki... Dziś? Nie dam rady dziś, jeśli to nie ma być pańszczyzna :-) Jutro. Pomyśl sobie, że dziśiaj to takie jutro, tyle że wczoraj. :-) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 03.06.04, 01:38 kupon drugi: 3 jedynki. Cholera... A tak chciałem pójść już na emeryturę. Albo urlop ekskluzywny jakiś przynajmniej. ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 03.06.04, 01:44 A co do Emusi... Czyż nie intrygująco nam się wysublimowała ostatnio? Macie to? Hej, pobudka! Przegapicie wszystko! To się dzieje na naszych oczach! No i na kasę nie jest chciwa... ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 03.06.04, 01:57 Można z nią spokojnie pospacerować w środku nocy, uważam :-) (Aha, można też np. maszerować po dziedzińcu tam i z powrotem na wzór jednego starszego sierżanta brytyjskiej armii). ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 03.06.04, 09:45 dzis jest jutro tyle ze dzis. to kiedy ten komplement? dzis mi sie niesttey snilo ze padal snieg. a ja kupowalam papierosy w kiosku. w tym sniegu. nie wiem czemu tak, ale to stanowczo mniej romantyczne jest. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 03.06.04, 10:01 Aha, rzęsy masz jeszcze ładne dziś. To wiem. :-) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 03.06.04, 10:06 stanowczo mi sie to bardziej oplacalo niz polowa tej twojej 'wygranej' :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: let's rock 03.06.04, 10:50 Tylko i się nie rozwydrzyj zaś! (aha, jak mi ktoś zarzuci, że Cię psuję to co mu powiem?) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_c Re: let's rock 03.06.04, 11:00 Ten śnieg to może sugestia nay wiecej nie kupować papierosów? Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: let's rock 03.06.04, 15:49 zrebym to kupowala realnie je, tobym to mogla tak odebrac. ale jak nie kupuje? moze powinnam wlasnie zaczac ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: let's rock IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.06.04, 21:41 czy tu nie ma czegos do powielania ? Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda o motyla noga! 03.06.04, 08:30 a dziś to mnie się toto otworzyło... tylu fajnych facetów - będę miała o kim śnić co najmniej do końca roku... Odpowiedz Link Zgłoś