misiania 08.07.02, 16:06 Ja wiem, że wszyscy o nowym forum, ale mi kury wyginęły, i czy ktoś mi może przysłać nowe, bo bym posłuchała, a nie posłucham, bo mi wyginęły jak dinozaury. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: roro_ Re: Kury IP: *.pkp.com.pl / 10.32.3.* 08.07.02, 16:18 Może nie dałaś im ziarna na czas. Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Kury 08.07.02, 16:20 Myślałam, że są mniej wymagające. Ziarno, hm, może faktycznie powinnam była im zaproponować... Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Kury 08.07.02, 16:19 Dopiero gdy zabrakło Ignatza, okazało się, jak bardzo był potrzebny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roro_ Re: Kury IP: *.pkp.com.pl / 10.32.3.* 08.07.02, 16:21 A co, ignacem miała misiania nakarmić te kury? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roro_ Re: Kury IP: *.pkp.com.pl / 10.32.3.* 08.07.02, 16:23 misiania napisała: > Się uśmiałam :)))) Ze śmiechu? Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Kury 08.07.02, 16:26 Gość portalu: roro_ napisał(a): > > Ze śmiechu? Z Ciebie...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: Kury 08.07.02, 16:28 bardzo nie lubie tych obrzydliwych stworzeń przenosza pasożyty, śmierdzą a niektórzy ludzie zjadają ich embriony, gotowane albo rozbite i usmażone mają łuski na nogach, toż to prawie gady, półprzezroczyste powieki, taka błona, obrzydliwość... nie mają nawet zwieraczy, wyobraźcie sobie chyba są nawet głupsze od gołębi, fuj w życiu nie zjadłbym wywaru z tych gadów w niedzielę na obiad kapela jest za to bardzo zgrywna precz z kurami, niech żyją "Kury":)) eee... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mać Re: Kury IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.02, 21:36 idzie tu zdaje sie o piosenke kury czyjas tam wyslalbym ci ale postanowilem ze jest ona tak beznadziejna ze nie warto i ze oszczedze tego twoim uszom apeluje wykasowac kury z internetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
istota Re: Kury 10.07.02, 08:19 Haj Misianiu czy sprawa kur jest nadal aktualna? bo całkiem przypadkiem przyniosłam Ci dzisiaj płytkę z Kurami. Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Kury 10.07.02, 09:07 Czółko! Dalej cierpię na brak kur... Za przesłanie zobowiązana będę bardzo:) Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: do Istoty 10.07.02, 12:57 Sprawdziłam, dostałam, puszczam w biurze. Dzięki wielkie!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SZK Re: Kury IP: *.barczewo.sdi.tpnet.pl 10.07.02, 10:46 misiania napisała: > Ja wiem, że wszyscy o nowym forum, ale mi kury wyginęły, i czy ktoś mi może > przysłać nowe, bo bym posłuchała, a nie posłucham, bo mi wyginęły jak dinozaury > . > Jak dinozaury powiadasz? Rozejrzyj sie po kurniku moze znajdziesz asteroid. Odpowiedz Link Zgłoś