08.07.02, 16:06
Ja wiem, że wszyscy o nowym forum, ale mi kury wyginęły, i czy ktoś mi może
przysłać nowe, bo bym posłuchała, a nie posłucham, bo mi wyginęły jak dinozaury.
Obserwuj wątek
    • Gość: roro_ Re: Kury IP: *.pkp.com.pl / 10.32.3.* 08.07.02, 16:18
      Może nie dałaś im ziarna na czas.
      • misiania Re: Kury 08.07.02, 16:20
        Myślałam, że są mniej wymagające. Ziarno, hm, może faktycznie powinnam była im
        zaproponować...
        • mmpm Re: Kury 08.07.02, 16:21
          Byle nie to "Ziarno"...
    • mmpm Re: Kury 08.07.02, 16:19
      Dopiero gdy zabrakło Ignatza, okazało się, jak bardzo był potrzebny...
      • Gość: roro_ Re: Kury IP: *.pkp.com.pl / 10.32.3.* 08.07.02, 16:21
        A co, ignacem miała misiania nakarmić te kury?
        • misiania Re: Kury 08.07.02, 16:22
          Się uśmiałam :))))
          • mmpm Re: Kury 08.07.02, 16:23
            On by chętnie przesłał, a ja nie...
          • Gość: roro_ Re: Kury IP: *.pkp.com.pl / 10.32.3.* 08.07.02, 16:23
            misiania napisała:

            > Się uśmiałam :))))

            Ze śmiechu?
            • mmpm Re: Kury 08.07.02, 16:26
              Gość portalu: roro_ napisał(a):

              >
              > Ze śmiechu?


              Z Ciebie...;-)
          • tiresias Re: Kury 08.07.02, 16:28
            bardzo nie lubie tych obrzydliwych stworzeń
            przenosza pasożyty, śmierdzą a niektórzy ludzie zjadają ich embriony, gotowane
            albo rozbite i usmażone
            mają łuski na nogach, toż to prawie gady,
            półprzezroczyste powieki, taka błona, obrzydliwość...
            nie mają nawet zwieraczy, wyobraźcie sobie
            chyba są nawet głupsze od gołębi, fuj
            w życiu nie zjadłbym wywaru z tych gadów w niedzielę na obiad
            kapela jest za to bardzo zgrywna
            precz z kurami, niech żyją "Kury":))
            eee...
            • Gość: mać Re: Kury IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.02, 21:36
              idzie tu zdaje sie o piosenke kury czyjas tam wyslalbym ci ale postanowilem ze
              jest ona tak beznadziejna ze nie warto i ze oszczedze tego twoim uszom apeluje
              wykasowac kury z internetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • istota Re: Kury 10.07.02, 08:19
      Haj Misianiu czy sprawa kur jest nadal aktualna?
      bo całkiem przypadkiem przyniosłam Ci dzisiaj płytkę z Kurami.
      • misiania Re: Kury 10.07.02, 09:07
        Czółko! Dalej cierpię na brak kur... Za przesłanie zobowiązana będę bardzo:)
        • istota Re: Kury 10.07.02, 11:49
          Misianiu sprawdź pocztę
          • misiania Re: do Istoty 10.07.02, 12:57
            Sprawdziłam, dostałam, puszczam w biurze. Dzięki wielkie!!! :)
    • Gość: SZK Re: Kury IP: *.barczewo.sdi.tpnet.pl 10.07.02, 10:46
      misiania napisała:

      > Ja wiem, że wszyscy o nowym forum, ale mi kury wyginęły, i czy ktoś mi może
      > przysłać nowe, bo bym posłuchała, a nie posłucham, bo mi wyginęły jak dinozaury
      > .
      > Jak dinozaury powiadasz? Rozejrzyj sie po kurniku moze znajdziesz asteroid.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka