Gość: zaleś IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.04.10, 10:57 Nigdy nie wiesz co Cię w życiu spotka, więc żyj jak najlepiej potrafisz i ciesz się każdą chwilą...tak jakby jutra miało nie być. ..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj