gosika1974
17.04.10, 20:36
Łącząc się w głębokim żalu z rodziną Pana Prezydenta Lecha
Kaczyńskiego i Jego Małżonki Mari Kaczyńskiej wyrażamy swoje
najserdeczniejsze ubolewanie po tragicznej śmierci.Łączymy się z
Wami w bólu i cierpieniu w tej trudnej i smutnej chwili. Żadne słowa
nie wyrażą krwawiącego serca po utracie najbliższych.Z poważaniem
Gosia z rodziną z Tychów.