30.05.10, 11:38

Los SLD ani mnie ziębi, ani grzeje, może znic (nowa forma od
zniknąć). Biłbym wtedy brawo.

Ale jak patrzę na to, jak przykrótkiego intelektualnie
Napieralskiego najbardziej dołują jego osobiści kumple - Kalisz,
Borowski, Olejniczak i Kwaśniewski - to myślę że jest to armia
durniów większa niż norma przewiduje.

Płyniesz z takimi ludźmi jachtem, a w nocy każdy z nich potajemnie
wiertarką boruje własną dziurę w dnie, by utopić kolegę.

Otóż jedno jest pewne: to są na milion procent prawdziwi Polacy.

Wilk
Obserwuj wątek
    • essex2 Re: Lewusy. 30.05.10, 11:52
      otoz debilku podhalanski w zdrowym narodzie jest lewica,jest prawica,jest centrum...ale polacy zdrowi nie sa.
    • grek.grek Re: Lewusy. 30.05.10, 12:01
      Jesli biłbyś brawo, to jednak nie jesteś obojętny. Jesli w drugim zdaniu zaprzeczasz temu, co napisąłes w pierwszym, to przykrótkość intelektualną znasz z autopsji.

      Ci, których wymieniłes, to nie sa "kumple Napieralskiego". Borowski nie jest w SLD. Kwasniewski nie jest w czynnej polityce. Olejniczak przegrał z nim wewnętrzne wybory i nie może się z tym pogodzić. Kalisz nie może się zdecydować. Kwaśniewski nie jest już lewicą, jak to celnie podsumowała dzisiaj Dąbrowska, jest "centrrystą-liberałem", marzą mu się zaszczyty międzynarodowe - układa się więc z tyumi, którzy je rozdać mu mogą, poza tym - zawsze marzył o partii centrolewicowej i zdaje się nigdy o tym nie zapomniał, więc może mu SLD napieralskie nie w smak.
      Borowski jest frustratem, zdrajcą, który próbuje szntażować Napieralskiego nachalnymi propopzycjami rozmów koalicyjnych, które ten słusznie odrzuca, bo Borowski już miał swoją szansę i nie ma żadnrgo znaczenia politycznego, ze zdrajcami się nie dyskutuje. Więc Borowski pluje na niego zdrowo. Kalisz i OLejniczak są w SLD frakcją pro-PO, więc Napieralski prowadzący politykę, w której SLD nie jest wasalem i zakładnikiem Platformy jest im wrogiem, poza tym - chodzi o władzę, bo Olejniczak to bezpośredni konkurent; trudno się dziwić, ze wali on w Napieralskiego. Tak samo Rokita walił w Tuska, czy Dorn w Kaczora. Btw, za Olejniczaka SLD spadał w sondażach do 3-4 %. Tyle był z jego rządów.

      Więc, nie nazywaj ich "osobistymi kumplami", nie są oni nawet wśród współpracowników. Są obcymi ciałami na polskiej lewicy i powinni zostać wycięci jak nowotwór.
      • jola.iza1 Re: Lewusy. 30.05.10, 12:22
        grek.grek napisał:
        ...
        Ani dłużej, ani więcej bym nie mogła:)
        Ważne,że czumamy czaczę:)
        Głosuję na Napieralskiego:)
        • grek.grek Re: Lewusy. 30.05.10, 13:02
          Dobry wybór :)
        • remez2 Re: Lewusy. 30.05.10, 14:21
          Głosuję na Napieralskiego:)
          Ja też.
          • jola.iza1 Re: Lewusy. 30.05.10, 14:38
            remez2 napisał:
            > Ja też.

            CÓś takiego?? Zaskoczyłeś mnie remezie2 :D
            • remez2 Re: Lewusy. 30.05.10, 17:15
              CÓś takiego?? Zaskoczyłeś mnie remezie2 :D
              Nic dziwnego albowiem zaskakiwanie to moja specjalność.
    • zoil44elwer Re: Lewusy. 30.05.10, 12:12
      Tusk skutecznie utopił:Olechowskiego,Płażyńskiego,Rokitę,Piskorskiego.......Jest
      w tym (naj)lepszy od Kwacha,Kalisza czy Olejniczaka.
      • wzmozony_moralnie Re: Lewusy. 30.05.10, 14:26
        zoil44elwer napisał:

        > Tusk skutecznie
        utopił:Olechowskiego,Płażyńskiego,Rokitę,Piskorskiego.......Jes
        > t
        > w tym (naj)lepszy od Kwacha,Kalisza czy Olejniczaka.

        Jak zwykle bredzisz.
        Akurat Płażyński, Olechowski, PiSkorski i Rokita,
        byli tymi co w nocy wiercili dziury w burcie platformy
        by ja zatopić.
    • kaczy_mozdzek Była akcja, jest reakcja. Tak już musi być. 30.05.10, 12:35
      Akcję zaczął Napieralski.

      To on miał w... nosie własnych kolegów partyjnych i koalicjantów, kiedy wyrywał się do uzyskania pełni władzy w SLD. To on wykończył i wyeliminował bez mrugnięcia okiem w nadzwyczaj chamski sposób lojalnego koalicjanta - PD, to on zniechęcił do SLD Borowskiego, Millera i innych, To on bezwzględnie zwalczał Olejniczaka.

      Nie liczył się wtedy z reakcją, bo miał się za najmądrzejszego i spryciulę>
      No teraz wie, że praw fizyki nie zmieni.

      I dobrze - niech sczeźnie razem ze swoją kanapą!
      • wilk.podhalanski Re: Była akcja, jest reakcja. Tak już musi być. 30.05.10, 12:49

        Dziwne, że wbrew prawom fizyki Miller go popiera i to ze sporym
        wysiłkiem. Starość miesza ludziom we łbach jednak.

        Ale masz rację: niech wyparują all together now!

        Wilk
      • zoil44elwer Re: Była akcja, jest reakcja. Tak już musi być. 30.05.10, 12:52
        Za to że rozpirzył LiD należy mu się uznanie.Bo LiD to był pomysł Kwacha i
        Olejniczaka na "prawicowe zliberalizowanie" SLD.Oraz tratwa ratunkowa dla mord
        kochanych-secesjonistów Borowskiego będących na politycznym aucie.Oraz
        reanimowanie niedobitków po UW(PD)i "S" w rodzaju Celińskiego,Widackiego,B
        Lisa,Onyszkiewicza....
      • grek.grek Re: Była akcja, jest reakcja. Tak już musi być. 30.05.10, 12:52
        PD sama się wyeliminowała chodząc po mediach i ogłaszając, ze "jesteśmy z SLD, ale dzielnie zatykamy nos, bo bierzemy pieniądze dzięki nim", poza tym - PD zawsze miała, w każdej sprawie, inne zdanie i namolnie się podlizywała PO, żeby Platforma wzęła na swoje listy ich ludzi, co wyszło im bokiem. Dzisiaj za to wszystko winią Napieralskiego. Kto tu jest wujem, chyba widać jasno.

        Borowski sam się wykluczył z SLD. Ty byś przyjął do domu z powrotem kogoś, kto ci ten dom podpalił ? Zstanów się, zanim skrytykujesz. Z rozłamowcami się nie rozmawia. Taka jest zasada, a polityka, to nie kraina dobrych elfów.

        Bez jaj, Olejniczak robił co mógł, żeby wyrolować Napieralskiego. Po prostu ludzie w SLD mieli dość Wojtusia i jego umizgów do Tuska, które w pewnym momencie były już tak widoczne, niesamodzielność SLD tak dojmująca, ze nawet żelazny elektorat lewicy się odwrócił i Sojusz był poza parlamentem, ledwie łapiąc się na zwrot kosztów za kampanię.

        Nikt nie odbiera ww. prawa do robienia kupy na wycieraczce Napieralskiego, chodzi o to, jak to ocenimy, bo oklaskiwanie frustracji zdrajców i sprzedawczyków jest albo przejawem zdurnienia albo braku samokontroli, albo niezrozumienia zycia albo próby zbicia na tym politycznego kapitału.

        Ta "kanapa" ma blisko 10 % w nowym badaniu Homo Homini, a sądzę, że 15 % w wyborach jest absolutnie w zasięgu. Więc się nie napalaj jak szczerbaty na suchary.
        • wilk.podhalanski Twój błąd jest jeden. 30.05.10, 12:56


          Że ty w ogóle obserwujesz wychodek historii, jakim jest SLD.
          Zajmujesz się nim, jakbyś w nim kupę miał właśnie zrobić.

          Wilk
          • opinia.nie.publiczna Nie dziel skóry na niedźwiuedziu... Wilku! 30.05.10, 13:18
            wilk.podhalanski napisał:

            > Że ty w ogóle obserwujesz wychodek historii, jakim jest SLD.
            > Zajmujesz się nim, jakbyś w nim kupę miał właśnie zrobić.

            Klasyk mówił:
            "Dopóki piłka w grze..."
          • grek.grek Re: Twój błąd jest jeden. 30.05.10, 13:48
            Ty tego "błędu" nie popełniasz. I dlatego założyłeś o SLD temat.
        • zoil44elwer Re: Była akcja, jest reakcja. Tak już musi być. 30.05.10, 13:04
          Wybór Napieralskiego był celnym strzałem w macherów z PO.Bo zamiast cieszyć się
          z wyboru "młodego i głupiego" Grzesia na lidera SLD,Platforma zawyła i zapłakała
          krokodylimi łzami nad losem lewicy.Dopóki przeciwnicy cię nie chwalą dopóty
          trzymaj ten kurs.
      • remez2 Re: Była akcja, jest reakcja. Tak już musi być. 30.05.10, 14:26
        Przyznaję, że rzadko kto ma tak trafnie dobrany nick jak Ty. Robi wrażenie.
    • zoil44elwer Re: Lewusy. 30.05.10, 14:37
      LiD Kwacha i Borowskiego to był pomysł na V Kolumnę PO na lewicy.
      • bodo.2 Re: Lewusy. 30.05.10, 14:58
        marzy się frakcja w strukturach PO,Kalisz i Olejniczak powinni na zbity
        pysk wylecieć z SLD,bo to świńskie ryje co od środka ryją na rzecz koryta u Tuska
    • damakier1 Re: Lewusy. 30.05.10, 20:52
      Całą tę dyskusję o dzisiejszej lewicy najcelniej podsumowuje tytuł
      wątku:lewusy.
      • full_kit_monster a dlaczego? 30.05.10, 20:59
        nie rozumiem
        • remez2 Re: a dlaczego? 30.05.10, 21:51
          full_kit_monster napisał:

          > nie rozumiem
          To jest pewien wyższy stopień wtajemniczenia umysłów wyższych. Rosjanie to
          ruskie, Niemcy - szkopy a lewica lewusy.
        • damakier1 Re: a dlaczego? 30.05.10, 21:52
          Najkrócej: dlatego, że ich działania w ciągu ostatnich dwudziestu
          lat, zamiast doprowadzić do powstania poważnej partii lewicowej,od
          tejże lewicy odstręczają. A partia lewicowa miałaby całkiem sporo do
          zrobienia i niewątpliwie jest potrzebna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka